تبلیغ
Abdallah Sima در Lens بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: سنگال، سن: 25، قد: 188 سانتیمتر، ارزش بازار: € 7 میلیون. 2026-2027: 6 بازی، 2 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Ethiopia مقابل Senegal (7 مهر 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 11 میلیون (29 فروردین 1400)
Lens: 5 بازی، 1 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Lens در فصل 2026/27، Abdallah Sima مجموعاً 384 دقیقه بازی کرد و در 5 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Lens: 34 بازی، 9 گل، 4 پاس گل
Stade Brestois 29: 40 بازی، 12 گل، 2 پاس گل
Rangers: 39 بازی، 16 گل، 2 پاس گل
Angers SCO: 37 بازی، 6 گل، 1 پاس گل
Slavia Praha: 42 بازی، 17 گل، 4 پاس گل
Stoke City U23: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Lens، نتایج زنده فوتبال
Abdallah Sima 25 سال دارد. تاریخ تولد: 27 خرداد 1380.
پست: مهاجم.
Abdallah Sima بازیکن Lens است.
Abdallah Sima – قد: 188 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Lens | 25 سال | € 7 میلیون | |
| Lens | 24 سال | € 5 میلیون | |
| Lens | 24 سال | € 4 میلیون | |
| Lens | 24 سال | € 6 میلیون | |
| Brest | 23 سال | € 9 میلیون | |
| Brest | 23 سال | € 10 میلیون | |
| Brest | 23 سال | € 8 میلیون | |
| Rangers | 22 سال | € 7.5 میلیون | |
| Rangers | 22 سال | € 7 میلیون | |
| Angers | 22 سال | € 6 میلیون | |
| Angers | 21 سال | € 7 میلیون | |
| Stoke City | 20 سال | € 8 میلیون | |
| Stoke City | 20 سال | € 8 میلیون | |
| Slavia | 20 سال | € 11 میلیون | |
| Slavia | 19 سال | € 11 میلیون | |
| Slavia | 19 سال | € 8 میلیون |
ملیت: سنگال.
ارزش بازاری: € 7 میلیون.
Abdallah Sima در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 6 بازی، 2 گل و 1 پاس گل.
Abdallah Sima در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 6 بازی، 2 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 459. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | جام ملتهای آفریقا | سنگالتیم ملی | 2 | 155 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2026-2027 | لیگ ۱ فرانسه | Lens | 5 | 384 | 1 | 1 | 6.6 |
| لیگ قهرمانان اروپا | Lens | 1 | 75 | 1 | 0 | 7.7 | |
| 2026 | سوپرجام فرانسه | Lens | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.4 |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آفریقا) | سنگالتیم ملی | 3 | 24 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | لیگ ۱ فرانسه | Lens | 21 | 711 | 2 | 2 | 6.6 |
| جام حذفی فرانسه |
| Lens |
| 6 |
| 270 |
| 5 |
| 1 |
| 7.4 |
| 2025 | جام ملتهای آفریقا | سنگالتیم ملی | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2024-2025 | لیگ ۱ فرانسه | Stade Brestois 29 | 27 | 1,237 | 7 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Stade Brestois 29 | 9 | 510 | 3 | 0 | 6.9 | |
| جام حذفی فرانسه | Stade Brestois 29 | 4 | 182 | 2 | 0 | 7.0 |
| 2023-2024 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Rangers | 25 | 1,621 | 11 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Rangers | 6 | 523 | 3 | 0 | 7.1 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Rangers | 3 | 211 | 1 | 0 | 7.0 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Rangers | 3 | 152 | 1 | 0 | 7.0 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Rangers | 2 | 61 | 0 | 0 | 6.9 | |
| بازیهای دوستانه ملی | سنگالتیم ملی | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | لیگ ۱ فرانسه | Angers SCO | 34 | 1,832 | 5 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی فرانسه | Angers SCO | 3 | 183 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (آفریقا) | سنگالتیم ملی | 2 | 69 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | لیگ برتر انگلیس زیر ۲۳ سال | Slavia Praha | 4 | 295 | 2 | 0 | 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول چک | Slavia Praha | 3 | 106 | 0 | 0 | – | |
| لیگ اروپا | Slavia Praha | 2 | 81 | 0 | 0 | – | |
| چمپیونشیپ انگلیس | Slavia Praha | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.8 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Slavia Praha | 1 | 74 | 0 | 1 | – | |
| لیگ برتر انگلیس زیر ۲۳ سال | Stoke City U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Stoke City | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.2 | |
| چمپیونشیپ انگلیس | Stoke City | 1 | 59 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | لیگ دسته اول چک | Slavia Praha | 21 | 1,455 | 11 | 3 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Slavia Praha | 10 | 779 | 4 | 0 | 6.7 |