تبلیغ
Álvaro Morata در Leganes بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: اسپانیا، سن: 34، قد: 189 سانتیمتر، ارزش بازار: € 3 میلیون. 2026-2027: 8 بازی، 2 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Real Valladolid مقابل Leganes (11 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 65 میلیون (11 دی 1396)
Leganes: 8 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Leganes در فصل 2026/27، Álvaro Morata مجموعاً 469 دقیقه بازی کرد و در 5 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Leganes: 8 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
Como: 32 بازی، 1 گل، 1 پاس گل
Galatasaray: 16 بازی، 7 گل، 1 پاس گل
Milan: 26 بازی، 6 گل، 1 پاس گل
Atlético Madrid: 166 بازی، 62 گل، 13 پاس گل
Juventus: 157 بازی، 48 گل، 30 پاس گل
صفحههای مرتبط: Leganes، نتایج زنده فوتبال
Álvaro Morata 34 سال دارد. تاریخ تولد: 1 آبان 1371.
پست: مهاجم.
Álvaro Morata بازیکن Leganes است.
Álvaro Morata – قد: 189 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Leganes | 33 سال | € 3 میلیون | |
| Como | 33 سال | € 6 میلیون | |
| Como | 33 سال | € 8 میلیون | |
| Galatasaray | 32 سال | € 11 میلیون | |
| Galatasaray | 32 سال | € 13 میلیون | |
| Milan | 32 سال | € 13 میلیون | |
| Atl. Madrid | 31 سال | € 16 میلیون | |
| Atl. Madrid | 31 سال | € 20 میلیون | |
| Atl. Madrid | 30 سال | € 20 میلیون | |
| Atl. Madrid | 30 سال | € 25 میلیون | |
| Juventus | 29 سال | € 25 میلیون | |
| Juventus | 29 سال | € 30 میلیون | |
| Juventus | 29 سال | € 35 میلیون | |
| Juventus | 28 سال | € 45 میلیون | |
| Juventus | 28 سال | € 50 میلیون | |
| Juventus | 28 سال | € 40 میلیون | |
| Atl. Madrid | 27 سال | € 36 میلیون | |
| Atl. Madrid | 27 سال | € 45 میلیون | |
| Atl. Madrid | 27 سال | € 50 میلیون | |
| Atl. Madrid | 26 سال | € 50 میلیون | |
| Chelsea | 26 سال | € 50 میلیون | |
| Chelsea | 25 سال | € 60 میلیون | |
| Chelsea | 25 سال | € 65 میلیون | |
| Chelsea | 25 سال | € 65 میلیون | |
| Chelsea | 24 سال | € 50 میلیون | |
| Real Madrid | 24 سال | € 40 میلیون | |
| Real Madrid | 24 سال | € 40 میلیون | |
| Real Madrid | 23 سال | € 40 میلیون | |
| Juventus | 23 سال | € 30 میلیون | |
| Juventus | 23 سال | € 25 میلیون | |
| Juventus | 23 سال | € 23.5 میلیون | |
| Juventus | 22 سال | € 25 میلیون | |
| Juventus | 22 سال | € 18 میلیون | |
| Juventus | 21 سال | € 18 میلیون | |
| Real Madrid | 21 سال | € 12 میلیون | |
| Real Madrid | 20 سال | € 12 میلیون | |
| Real Madrid Castilla | 20 سال | € 9 میلیون | |
| Real Madrid Castilla | 20 سال | € 7.5 میلیون | |
| Real Madrid Castilla | 20 سال | € 6 میلیون | |
| Real Madrid Castilla | 19 سال | € 6 میلیون |
ملیت: اسپانیا.
ارزش بازاری: € 3 میلیون.
Álvaro Morata در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 8 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
Álvaro Morata در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 8 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 469. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سگوندا دیویسیون اسپانیا | Leganes | 8 | 469 | 2 | 0 | 6.4 |
| 2026 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Como | 2 | 66 | 0 | 0 | 6.6 |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | سری آ ایتالیا | Como | 26 | 923 | 0 | 1 | 6.4 |
| کوپا ایتالیا | Como | 4 | 74 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2024-2025 | سوپر لیگ ترکیه | Galatasaray | 12 | 593 | 6 | 1 | 7.0 |
| جام حذفی ترکیه |
| Galatasaray |
| 3 |
| 111 |
| 1 |
| 0 |
| 6.6 |
| لیگ اروپا | Galatasaray | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.5 |
| سری آ ایتالیا | Milan | 16 | 1,105 | 5 | 0 | 6.8 |
| لیگ قهرمانان اروپا | Milan | 7 | 395 | 1 | 1 | 6.9 |
| سوپرجام ایتالیا | Milan | 2 | 172 | 0 | 0 | 6.3 |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Milan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 |
| لیگ ملتهای اروپا | اسپانیاتیم ملی | 6 | 297 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2024 | سوپرجام اسپانیا | Atlético Madrid | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 12 | 835 | 5 | 1 | 7.1 |
| 2023-2024 | لالیگا | Atlético Madrid | 32 | 1,909 | 15 | 3 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Atlético Madrid | 10 | 667 | 5 | 1 | 7.0 | |
| کوپا دل ری | Atlético Madrid | 5 | 301 | 1 | 0 | 6.7 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Atlético Madrid | 3 | 159 | 1 | 0 | 6.8 | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسپانیاتیم ملی | 4 | 208 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | لالیگا | Atlético Madrid | 36 | 1,906 | 13 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Atlético Madrid | 5 | 297 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Atlético Madrid | 4 | 198 | 3 | 0 | 7.3 | |
| کوپا دل ری | Atlético Madrid | 4 | 293 | 2 | 1 | 7.2 | |
| لیگ ملتهای اروپا | اسپانیاتیم ملی | 7 | 471 | 2 | 0 | 6.9 | |
| قهرمانی جهان | اسپانیاتیم ملی | 2 | 69 | 2 | 1 | 7.7 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا | اسپانیاتیم ملی | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 7 | 492 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| قهرمانی جهان | اسپانیاتیم ملی | 2 | 114 | 1 | 0 | 7.2 |
| 2021-2022 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Atlético Madrid | 2 | 76 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ ایتالیا | Juventus | 35 | 2,312 | 9 | 7 | 6.8 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Juventus | 7 | 521 | 2 | 0 | 6.6 | |
| کوپا ایتالیا | Juventus | 5 | 284 | 1 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Juventus | 2 | 97 | 1 | 0 | 8.4 | |
| سوپرجام ایتالیا | Juventus | 1 | 88 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسپانیاتیم ملی | 2 | 130 | 2 | 0 | 7.2 |
| 2020-2021 | سری آ ایتالیا | Juventus | 32 | 2,017 | 11 | 9 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Juventus | 8 | 597 | 6 | 1 | 7.6 | |
| کوپا ایتالیا | Juventus | 3 | 200 | 2 | 1 | 7.1 | |
| سوپرجام ایتالیا | Juventus | 1 | 6 | 1 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسپانیاتیم ملی | 2 | 152 | 0 | 1 | 6.6 | |
| لیگ ملتهای اروپا | اسپانیاتیم ملی | 2 | 107 | 1 | 0 | 7.5 |
| 2020 | سوپرجام اسپانیا | Atlético Madrid | 1 | 90 | 1 | 1 | 7.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 6 | 451 | 3 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | لالیگا | Atlético Madrid | 34 | 2,103 | 12 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Atlético Madrid | 8 | 485 | 3 | 1 | 6.9 | |
| سوپرجام اسپانیا | Atlético Madrid | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.5 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 2 | 156 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2019 | جام قهرمانان بینالمللی | Atlético Madrid | 2 | 101 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | لالیگا | Atlético Madrid | 15 | 1,089 | 6 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Atlético Madrid | 2 | 122 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Atlético Madrid | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ برتر انگلیس | Chelsea | 16 | 943 | 5 | 0 | 6.7 | |
| لیگ اروپا | Chelsea | 4 | 231 | 2 | 0 | 7.0 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Chelsea | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام حذفی انگلیس | Chelsea | 1 | 75 | 2 | 0 | 9.2 | |
| جام خیریه انگلیس | Chelsea | 1 | 69 | 0 | 0 | 6.2 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسپانیاتیم ملی | 4 | 284 | 0 | 0 | 7.5 | |
| لیگ ملتهای اروپا | اسپانیاتیم ملی | 2 | 44 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسپانیاتیم ملی | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | لیگ برتر انگلیس | Chelsea | 31 | 2,067 | 11 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Chelsea | 7 | 383 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2016-2017 | لالیگا | Real Madrid | 26 | 1,331 | 15 | 4 | 7.3 |
|---|
| 2015-2016 | سری آ ایتالیا | Juventus | 34 | 1,453 | 7 | 7 | 6.8 |
|---|
| 2014-2015 | سری آ ایتالیا | Juventus | 29 | 1,319 | 8 | 5 | 6.9 |
|---|
| 2013-2014 | لالیگا | Real Madrid | 18 | 355 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | لالیگا | Real Madrid | 9 | 173 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | لالیگا | Real Madrid | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | لالیگا | Real Madrid | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|