تبلیغ
András Németh در Puskas Akademia بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: مجارستان، سن: 23، قد: 184 سانتیمتر، ارزش بازار: € 400 هزار. 2026-2027: 12 بازی، 6 گل، 2 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Puskas Akademia مقابل Debreceni VSC (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2 میلیون (12 آبان 1401)
Puskas Akademia: 12 بازی، 6 گل، 2 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Puskas Akademia در فصل 2026/27، András Németh مجموعاً 904 دقیقه بازی کرد و در 11 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Puskas Akademia: 36 بازی، 8 گل، 4 پاس گل
Preußen Münster: 21 بازی، 0 گل، 3 پاس گل
Hamburger: 43 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
Racing Genk: 21 بازی، 3 گل، 1 پاس گل
Jong Genk: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
KRC Genk U19: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Puskas Akademia، نتایج زنده فوتبال
András Németh 23 سال دارد. تاریخ تولد: 18 آبان 1381.
پست: مهاجم.
András Németh بازیکن Puskas Akademia است.
András Németh – قد: 184 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Puskas Akademia | 23 سال | € 400 هزار | |
| Puskas Akademia | 23 سال | € 300 هزار | |
| Puskas Akademia | 23 سال | € 400 هزار | |
| Preußen Münster | 22 سال | € 500 هزار | |
| Preußen Münster | 22 سال | € 650 هزار | |
| Preußen Münster | 22 سال | € 800 هزار | |
| Preußen Münster | 21 سال | € 800 هزار | |
| Hamburger | 21 سال | € 1 میلیون | |
| Hamburger | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Hamburger | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Racing Genk | 19 سال | € 2 میلیون | |
| Racing Genk | 19 سال | € 1.5 میلیون | |
| Racing Genk | 19 سال | € 500 هزار | |
| Racing Genk | 19 سال | € 300 هزار | |
| Racing Genk | 19 سال | € 200 هزار | |
| KVSK Lommel | 17 سال | € 100 هزار | |
| KVSK Lommel | 17 سال | € 100 هزار |
پای تخصصی: راست.
ملیت: مجارستان.
ارزش بازاری: € 400 هزار.
András Németh در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 6 گل و 2 پاس گل.
András Németh در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 6 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 904. میانگین نمره: 7.0.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ دسته اول مجارستان | Puskas Akademia | 12 | 904 | 6 | 2 | 7.0 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول مجارستان | Puskas Akademia | 21 | 1,160 | 2 | 2 | 6.6 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Puskas Akademia | 2 | 61 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول مجارستان | Puskas Akademia | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.5 |
| بوندسلیگا ۲ آلمان | Preußen Münster | 20 | 991 | 0 | 3 | 6.5 | |
| جام حذفی آلمان | Preußen Münster | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) |
| مجارستانتیم ملی |
| 2 |
| 28 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2023-2024 | بوندسلیگا ۲ آلمان | Hamburger | 28 | 552 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی آلمان | Hamburger | 3 | 195 | 0 | 1 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Hamburger | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.6 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | مجارستانتیم ملی | 6 | 386 | 2 | 1 | 6.9 |
| 2022-2023 | بوندسلیگا ۲ آلمان | Hamburger | 11 | 129 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 15 | 367 | 1 | 1 | 6.6 | |
| جام حذفی بلژیک | Racing Genk | 1 | 3 | 0 | 0 | – | |
| چلنجر پرو لیگ بلژیک | Jong Genk | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| چلنجر پرو لیگ بلژیک | ایسلندتیم ملی | 3 | 255 | 1 | 0 | 6.9 | |
| بازیهای دوستانه ملی | ایسلندتیم ملی | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 70 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022 | بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 32 | 1 | 0 | 8.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 75 | 1 | 0 | 8.1 |
| 2021-2022 | لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 5 | 29 | 2 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | مجارستانتیم ملی | 8 | 657 | 4 | 0 | 7.7 | |
| لیگ جوانان اروپا | ایسلندتیم ملی | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | لیگ جوانان اروپا | KRC Genk U19 | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| قهرمانی جهان زیر ۱۷ سال | ایسلندتیم ملی | 2 | 180 | 2 | 0 | 8.8 | |
| چلنجر پرو لیگ بلژیک | ایسلندتیم ملی | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2019 | قهرمانی جهان زیر ۱۷ سال | مجارستانتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | جام ملتهای اروپا زیر ۱۷ سال | ایسلندتیم ملی | 4 | 291 | 3 | 0 | 7.8 |
|---|