میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.2 میلیون (2 تیر 1399)
آخرین بهروزرسانی:
André Luís در Vila Nova بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: برزیل، سن: 29، قد: 179 سانتیمتر، ارزش بازار: € 550 هزار. André Luís در فصل 2026 در همه رقابتها: 23 بازی، 8 گل و 2 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که André Luís در آن بازی کرده، Vila Nova مقابل Cuiaba است؛ او در این مسابقه 76 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 16 مهر 1405.
Vila Nova: 23 بازی، 8 گل، 2 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Vila Nova در فصل 2026، André Luís مجموعاً 1575 دقیقه بازی کرد و در 20 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Vila Nova: 45 بازی، 9 گل، 3 پاس گل
Cuiabá: 69 بازی، 6 گل، 0 پاس گل
Jeonbuk Hyundai Motors: 14 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Atlético Goianiense: 39 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Daejeon Hana Citizen: 27 بازی، 13 گل، 2 پاس گل
Fortaleza: 25 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Vila Nova، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Vila Nova | 29 سال | € 550 هزار | |
| Vila Nova | 28 سال | € 700 هزار | |
| Vila Nova | 28 سال | € 700 هزار | |
| Cuiaba | 27 سال | € 800 هزار | |
| Cuiaba | 27 سال | € 800 هزار | |
| Cuiaba | 26 سال | € 800 هزار | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 سال | € 800 هزار | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Cuiaba | 25 سال | € 1.2 میلیون | |
| Cuiaba | 25 سال | € 1.2 میلیون | |
| Cuiaba | 24 سال | € 1.2 میلیون | |
| Atletico Clube Goianiense | 24 سال | € 1.2 میلیون | |
| Atletico Clube Goianiense | 24 سال | € 900 هزار | |
| Daejeon Citizen | 23 سال | € 1 میلیون | |
| Daejeon Citizen | 23 سال | € 1.2 میلیون | |
| Daejeon Citizen | 22 سال | € 550 هزار | |
| Fortaleza | 22 سال | € 700 هزار | |
| Corinthians | 21 سال | € 500 هزار |
André Luís 29 سال دارد. تاریخ تولد: 1 اردیبهشت 1376.
پست: مهاجم.
André Luís بازیکن Vila Nova است.
André Luís – قد: 179 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: برزیل.
ارزش بازاری: € 550 هزار.
André Luís در فصل 2026 در همه رقابتها: 23 بازی، 8 گل و 2 پاس گل.
André Luís در فصل 2026 در همه رقابتها: 23 بازی، 8 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 1,575. میانگین نمره: 7.0.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سری ب برزیل | Vila Nova | 23 | 1,575 | 8 | 2 | 7.0 |
| 2025-2026 | سری ب برزیل | Vila Nova | 4 | 120 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025 | سری ب برزیل | Vila Nova | 14 | 682 | 1 | 1 | 6.5 |
| سری ب برزیل | Cuiabá | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | سری ب برزیل | Vila Nova | 4 | 303 | 0 | 0 | 6.4 |
| سری آ برزیل | Cuiabá | 2 | 91 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024 | سری آ برزیل |
| Cuiabá |
| 15 |
| 358 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| کوپا سودامریکانا | Cuiabá | 5 | 243 | 1 | 0 | 6.7 |
| Brazilian Cup | Cuiabá | 2 | 13 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | سری آ برزیل | Cuiabá | 3 | 36 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Cuiabá | 2 | 64 | 0 | 0 | 6.6 | |
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 18 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023 | کیلیگ ۱ کره جنوبی | Jeonbuk Hyundai Motors | 11 | 427 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | کیلیگ ۱ کره جنوبی | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 93 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Cuiabá | 6 | 458 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2022 | سری آ برزیل | Cuiabá | 20 | 1,092 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Cuiabá | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | سری آ برزیل | Cuiabá | 7 | 298 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiabá | 3 | 98 | 0 | 0 | – | |
| کوپا سودامریکانا | Cuiabá | 2 | 157 | 2 | 0 | 7.8 |
| 2021 | سری آ برزیل | Atlético Goianiense | 29 | 1,714 | 0 | 2 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Atlético Goianiense | 3 | 145 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Atlético Goianiense | 2 | 115 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | کوپا سودامریکانا | Atlético Goianiense | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Atlético Goianiense | 1 | 77 | 1 | 0 | 8.7 | |
| کامپئوناتو گویانو (برزیل) | Atlético Goianiense | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Atlético Goianiense | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| کیلیگ ۲ کره جنوبی | Daejeon Hana Citizen | 13 | 1,018 | 3 | 0 | 6.6 |
| 2020 | کیلیگ ۲ کره جنوبی | Daejeon Hana Citizen | 5 | 449 | 6 | 1 | 8.5 |
|---|
| 2019-2020 | کیلیگ ۲ کره جنوبی | Daejeon Hana Citizen | 8 | 698 | 4 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Daejeon Hana Citizen | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| سری آ برزیل | Fortaleza | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019 | سری آ برزیل | Fortaleza | 21 | 1,204 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 108 | 0 | 0 | 6.3 | |
| سری آ برزیل | Corinthians - SP | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2018-2019 | سری آ برزیل | Fortaleza | 1 | 61 | 2 | 0 | 8.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب برزیل | Ponte Preta | 16 | 1,367 | 5 | 1 | 6.8 |
| 2018 | سری ب برزیل | Ponte Preta | 6 | 420 | 2 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | سری ب برزیل | Ponte Preta | 13 | 903 | 4 | 0 | 7.0 |
|---|