تبلیغ
Andrei Dumiter در Botosani بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: رومانی، سن: 27، قد: 182 سانتیمتر، ارزش بازار: € 700 هزار. 2026-2027: 15 بازی، 7 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Universitatea Craiova مقابل Botosani (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 700 هزار (30 شهریور 1405)
Botosani: 14 بازی، 7 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Botosani در فصل 2026/27، Andrei Dumiter مجموعاً 1134 دقیقه بازی کرد و در 14 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Botosani: 52 بازی، 13 گل، 3 پاس گل
Voluntari: 51 بازی، 9 گل، 2 پاس گل
UT Arad: 5 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
FCSB: 25 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
Chindia Targoviste: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Botosani، نتایج زنده فوتبال
Andrei Dumiter 27 سال دارد. تاریخ تولد: 21 فروردین 1378.
پست: مهاجم.
Andrei Dumiter بازیکن Botosani است.
Andrei Dumiter – قد: 182 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Botosani | 27 سال | € 700 هزار | |
| Botosani | 27 سال | € 450 هزار | |
| Botosani | 26 سال | € 350 هزار | |
| Botosani | 26 سال | € 200 هزار | |
| Voluntari | 26 سال | € 125 هزار | |
| UTA Arad | 25 سال | € 200 هزار | |
| UTA Arad | 25 سال | € 350 هزار | |
| Voluntari | 25 سال | € 500 هزار | |
| Voluntari | 24 سال | € 400 هزار | |
| Voluntari | 24 سال | € 200 هزار | |
| FCSB | 23 سال | € 250 هزار | |
| FCSB | 23 سال | € 400 هزار | |
| FCSB | 23 سال | € 500 هزار | |
| FCSB | 22 سال | € 400 هزار | |
| FCSB | 22 سال | € 300 هزار | |
| FCSB | 22 سال | € 150 هزار | |
| Sepsi | 22 سال | € 100 هزار | |
| Sepsi | 21 سال | € 50 هزار | |
| Sepsi | 21 سال | € 200 هزار | |
| Chindia Targoviste | 20 سال | € 250 هزار | |
| Ripensia Timisoara | 20 سال | € 250 هزار | |
| Ripensia Timisoara | 19 سال | € 250 هزار | |
| Ripensia Timisoara | 19 سال | € 200 هزار | |
| Ripensia Timisoara | 18 سال | € 150 هزار |
ارزش بازاری: € 700 هزار.
Andrei Dumiter در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 7 گل و 0 پاس گل.
Andrei Dumiter در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 7 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,173. میانگین نمره: 6.9.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سوپرلیگا رومانی | Botosani | 14 | 1,134 | 7 | 0 | 6.9 |
| جام حذفی رومانی | Botosani | 1 | 39 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | سوپرلیگا رومانی | Botosani | 32 | 1,630 | 3 | 3 | 6.6 |
| جام حذفی رومانی | Botosani | 2 | 78 | 1 | 0 | – | |
| 2024-2025 | سوپرلیگا رومانی | Botosani | 3 | 116 | 2 | 0 | 7.5 |
| سوپرلیگا رومانی | Voluntari | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.2 | |
| سوپرلیگا رومانی | UT Arad |
| 5 |
| 168 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2023-2024 | سوپرلیگا رومانی | Voluntari | 33 | 1,570 | 7 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی رومانی | Voluntari | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | سوپرلیگا رومانی | Voluntari | 16 | 384 | 2 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی رومانی | FCSB | 2 | 44 | 0 | 0 | – | |
| لیگ کنفرانس اروپا | FCSB | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| سوپرلیگا رومانی | FCSB | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | سوپرلیگا رومانی | FCSB | 19 | 507 | 2 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی رومانی | FCSB | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | سوپرلیگا رومانی | Chindia Targoviste | 1 | 53 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | سوپرلیگا رومانی | Chindia Targoviste | 5 | 416 | 0 | 0 | – |
|---|