تبلیغ
Andrés Llinás در Millonarios بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: کلمبیا، سن: 29، قد: 188 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1.4 میلیون. 2026: 31 بازی، 2 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Millonarios مقابل Jaguares de Cordoba (26 مهر 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2.6 میلیون (15 تیر 1402)
Millonarios: 28 بازی، 3 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Millonarios در فصل 2026، Andrés Llinás مجموعاً 1969 دقیقه بازی کرد و در 24 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Millonarios: 238 بازی، 11 گل، 5 پاس گل
صفحههای مرتبط: Millonarios، نتایج زنده فوتبال
Andrés Llinás 29 سال دارد. تاریخ تولد: 5 فروردین 1376.
پست: مدافع.
Andrés Llinás بازیکن Millonarios است.
Andrés Llinás – قد: 188 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: کلمبیا.
ارزش بازاری: € 1.4 میلیون.
Andrés Llinás در فصل 2026 در همه رقابتها: 31 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Millonarios | 28 سال | € 1.4 میلیون | |
| Millonarios | 28 سال | € 1.4 میلیون | |
| Millonarios | 27 سال | € 1.4 میلیون | |
| Millonarios | 27 سال | € 1.2 میلیون | |
| Millonarios | 27 سال | € 1.4 میلیون | |
| Millonarios | 27 سال | € 1.5 میلیون | |
| Millonarios | 26 سال | € 2.2 میلیون | |
| Millonarios | 26 سال | € 2.6 میلیون | |
| Millonarios | 25 سال | € 2.6 میلیون | |
| Millonarios | 25 سال | € 2.2 میلیون | |
| Millonarios | 24 سال | € 2 میلیون | |
| Millonarios | 24 سال | € 1.1 میلیون | |
| Millonarios | 24 سال | € 1.1 میلیون | |
| Millonarios | 23 سال | € 950 هزار | |
| Millonarios | 23 سال | € 300 هزار | |
| Millonarios | 22 سال | € 150 هزار | |
| Millonarios | 21 سال | € 100 هزار | |
| Juventud Soacha | 21 سال | € 50 هزار |
Andrés Llinás در فصل 2026 در همه رقابتها: 31 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 2,239. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 26 | 1,834 | 2 | 0 | 6.8 |
| کوپا سودامریکانا | Millonarios | 5 | 405 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 2 | 135 | 1 | 0 | 6.6 |
| کوپا سودامریکانا | Millonarios | 1 | 79 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 18 | 1,604 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 8 | 720 | 1 | 0 | 6.8 |
| کوپا سودامریکانا |
| Millonarios |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| 2024 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 27 | 2,024 | 1 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Millonarios | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.8 | |
| سوپرلیگا کلمبیا | Millonarios | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2023-2024 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 11 | 945 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Millonarios | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2023 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 25 | 2,093 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Millonarios | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.8 | |
| کوپا لیبرتادورس | Millonarios | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 | |
| بازیهای دوستانه ملی | کلمبیاتیم ملی | 1 | 10 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 7 | 630 | 2 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | Millonarios | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Millonarios | 1 | 72 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2022 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 40 | 3,492 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Millonarios | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 2 | 161 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | Millonarios | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2021 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 38 | 3,347 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2020-2021 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | لیگ دسته اول کلمبیا | Millonarios | 4 | 342 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|