تبلیغ
Andrew Thomas در Tacoma Defiance بازی میکند. پست: دروازهبان، ملیت: ایالات متحده، سن: 28، قد: 188 سانتیمتر، ارزش بازار: € 800 هزار. 2026: 31 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Vancouver Whitecaps مقابل Seattle Sounders (11 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 800 هزار (11 خرداد 1405)
Seattle Sounders: 63 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Tacoma Defiance: 33 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
New Mexico United: 9 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Tacoma Defiance، نتایج زنده فوتبال
Andrew Thomas 28 سال دارد. تاریخ تولد: 10 شهریور 1377.
پست: دروازهبان.
Andrew Thomas بازیکن Tacoma Defiance است.
Andrew Thomas – قد: 188 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: ایالات متحده.
ارزش بازاری: € 800 هزار.
Andrew Thomas در فصل 2026 در همه رقابتها: 31 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Seattle Sounders | 27 سال | € 800 هزار | |
| Seattle Sounders | 27 سال | € 400 هزار | |
| Seattle Sounders | 27 سال | € 400 هزار | |
| Seattle Sounders | 26 سال | € 200 هزار | |
| Seattle Sounders | 26 سال | € 200 هزار | |
| Seattle Sounders | 25 سال | € 200 هزار | |
| Seattle Sounders | 25 سال | € 200 هزار | |
| New Mexico United | 25 سال | € 75 هزار | |
| Seattle Sounders | 24 سال | € 50 هزار | |
| Seattle Sounders | 24 سال | € 50 هزار | |
| Seattle Sounders | 23 سال | € 50 هزار | |
| Seattle Sounders | 23 سال | € 50 هزار | |
| Seattle Sounders | 22 سال | € 50 هزار |
Andrew Thomas در فصل 2026 در همه رقابتها: 31 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 2,790. میانگین نمره: 7.0.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 31 | 2,790 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2025-2026 | جام لیگها | Seattle Sounders | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.2 |
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 9 | 721 | 0 | 0 | 6.3 |
| جام لیگها | Seattle Sounders | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام قهرمانان کونکاکاف | Seattle Sounders | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| جام باز آمریکا |
| 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| 7.9 |
| 2024-2025 | جام باز آمریکا | Tacoma Defiance | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگها | Seattle Sounders | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 1 | 82 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 5 | 419 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام باز آمریکا | Seattle Sounders | 3 | 300 | 0 | 0 | 6.4 | |
| جام لیگها | Seattle Sounders | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2023-2024 | امالاس نکست پرو | Tacoma Defiance | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام باز آمریکا | Seattle Sounders | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Seattle Sounders | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| یواسال چمپیونشیپ | New Mexico United | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023 | یواسال چمپیونشیپ | New Mexico United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | امالاس نکست پرو | Tacoma Defiance | 11 | 990 | 0 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ ذخیره آمریکا | Tacoma Defiance | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | امالاس نکست پرو | Tacoma Defiance | 9 | 810 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021 | یواسال چمپیونشیپ | Tacoma Defiance | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | یواسال چمپیونشیپ | Tacoma Defiance | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|