میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.2 میلیون (2 اسفند 1401)
آخرین بهروزرسانی:
Bálint Vécsei در Paks بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: مجارستان، سن: 33، قد: 185 سانتیمتر، ارزش بازار: € 400 هزار. Bálint Vécsei در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Bálint Vécsei در آن بازی کرده، Kisvárda Master Good مقابل Paksi است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 28 شهریور 1405.
Paksi: 4 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Paksi در فصل 2026/27، Bálint Vécsei مجموعاً 360 دقیقه بازی کرد و در 4 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Paksi: 75 بازی، 2 گل، 3 پاس گل
Ferencvarosi TC: 82 بازی، 6 گل، 1 پاس گل
Lugano: 80 بازی، 4 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Paks، نتایج زنده فوتبال
Bálint Vécsei 33 سال دارد. تاریخ تولد: 22 تیر 1372.
پست: هافبک.
Bálint Vécsei بازیکن Paks است.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Paks | 33 سال | € 400 هزار | |
| Paks | 32 سال | € 450 هزار | |
| Paks | 32 سال | € 500 هزار | |
| Paks | 32 سال | € 600 هزار | |
| Paks | 31 سال | € 700 هزار | |
| Paks | 31 سال | € 700 هزار | |
| Paks | 30 سال | € 750 هزار | |
| Free Player | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Ferencvarosi TC | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Ferencvarosi TC | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Ferencvarosi TC | 28 سال | € 1 میلیون | |
| Ferencvarosi TC | 28 سال | € 800 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 28 سال | € 600 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 27 سال | € 400 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 27 سال | € 500 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 27 سال | € 700 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 27 سال | € 750 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 26 سال | € 800 هزار | |
| Lugano | 25 سال | € 1 میلیون | |
| Lugano | 25 سال | € 600 هزار | |
| Lugano | 25 سال | € 400 هزار | |
| Lugano | 24 سال | € 200 هزار | |
| Lugano | 24 سال | € 200 هزار | |
| Lugano | 23 سال | € 200 هزار | |
| Lugano | 23 سال | € 200 هزار | |
| Lecce | 22 سال | € 200 هزار | |
| Lecce | 22 سال | € 250 هزار | |
| Honved | 22 سال | € 300 هزار | |
| Honved | 21 سال | € 400 هزار | |
| Honved | 21 سال | € 700 هزار | |
| Honved | 20 سال | € 400 هزار | |
| Honved | 19 سال | € 300 هزار | |
| Honved | 19 سال | € 200 هزار | |
| Honved | 19 سال | € 75 هزار | |
| Honved | 18 سال | € 50 هزار |
Bálint Vécsei – قد: 185 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: مجارستان.
ارزش بازاری: € 400 هزار.
Bálint Vécsei در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Bálint Vécsei در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 360. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ دسته اول مجارستان | Paksi | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول مجارستان | Paksi | 24 | 2,025 | 1 | 0 | 6.5 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Paksi | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول مجارستان | Paksi | 29 | 2,072 | 1 | 2 | 6.4 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Paksi | 8 | 626 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ اروپا | Paksi | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.7 | |
| لیگ ملتهای اروپا |
| 1 |
| 74 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | مجارستانتیم ملی | 1 | 87 | 1 | 0 | 8.2 |
|---|
| 2023-2024 | لیگ دسته اول مجارستان | Paksi | 4 | 224 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Paksi | 2 | 92 | 0 | 0 | 6.2 | |
| جی۱ لیگ ژاپن | Ferencvarosi TC | 2 | 22 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول مجارستان | Ferencvarosi TC | 11 | 517 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Ferencvarosi TC | 10 | 598 | 1 | 1 | 6.6 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Ferencvarosi TC | 2 | 61 | 0 | 0 | 5.6 | |
| لیگ ملتهای اروپا | مجارستانتیم ملی | 2 | 5 | 0 | 0 | 6.6 | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | مجارستانتیم ملی | 4 | 121 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | لیگ دسته اول مجارستان | Ferencvarosi TC | 17 | 893 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Ferencvarosi TC | 6 | 115 | 0 | 0 | – | |
| لیگ اروپا | Ferencvarosi TC | 6 | 399 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 2 | 18 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020-2021 | لیگ دسته اول مجارستان | Ferencvarosi TC | 15 | 329 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول مجارستان | Ferencvarosi TC | 12 | 325 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سوپر لیگ سوئیس | Lugano | 13 | 1,056 | 2 | 0 | 7.0 | |
| لیگ اروپا | Lugano | 4 | 297 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | سوپر لیگ سوئیس | Lugano | 26 | 1,948 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Lugano | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | سوپر لیگ سوئیس | Lugano | 22 | 971 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Lugano | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 |
| 2016-2017 | سوپر لیگ سوئیس | Lugano | 12 | 575 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2015-2016 | سوپر لیگ سوئیس | Lugano | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|