تبلیغ
Ben Chrisene در Norwich City بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: انگلیس، سن: 22، قد: 183 سانتیمتر، ارزش بازار: € 3 میلیون. 2026-2027: 13 بازی، 2 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Norwich City مقابل Watford (9 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 3 میلیون (5 مهر 1405)
Norwich City: 12 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Norwich City در فصل 2026/27، Ben Chrisene مجموعاً 978 دقیقه بازی کرد و در 11 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Norwich City: 67 بازی، 5 گل، 2 پاس گل
Blackburn Rovers: 18 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Coventry City: 5 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Blackburn Rovers U21: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Aston Villa U21: 8 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Kilmarnock: 16 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Norwich City، نتایج زنده فوتبال
Ben Chrisene 22 سال دارد. تاریخ تولد: 22 دی 1382.
پست: مدافع.
Ben Chrisene بازیکن Norwich City است.
Ben Chrisene – قد: 183 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Norwich City | 22 سال | € 3 میلیون | |
| Norwich City | 22 سال | € 2 میلیون | |
| Norwich City | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Norwich City | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Norwich City | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Norwich City | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Blackburn Rovers | 20 سال | € 800 هزار | |
| Blackburn Rovers | 20 سال | € 600 هزار | |
| Aston Villa U23 | 19 سال | € 200 هزار | |
| Kilmarnock | 18 سال | € 300 هزار | |
| Kilmarnock | 18 سال | € 150 هزار | |
| Aston Villa U18 | 17 سال | € 150 هزار |
پای تخصصی: چپ.
ملیت: انگلیس.
ارزش بازاری: € 3 میلیون.
Ben Chrisene در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 13 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
Ben Chrisene در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 13 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,068. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | چمپیونشیپ انگلیس | Norwich City | 12 | 978 | 1 | 0 | 6.4 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Norwich City | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.4 | |
| 2025-2026 | چمپیونشیپ انگلیس | Norwich City | 21 | 1,295 | 1 | 1 | 6.5 |
| جام حذفی انگلیس | Norwich City | 3 | 199 | 1 | 1 | 7.4 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Norwich City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | چمپیونشیپ انگلیس | Norwich City | 26 | 1,148 | 1 | 0 | 6.4 |
| جام حذفی انگلیس | Norwich City |
| 1 |
| 79 |
| 0 |
| 0 |
| 5.8 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Norwich City | 1 | 58 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023-2024 | چمپیونشیپ انگلیس | Blackburn Rovers | 16 | 815 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Blackburn Rovers | 2 | 145 | 0 | 0 | 6.3 | |
| جام بینالمللی لیگ برتر | Coventry City | 1 | 78 | 1 | 0 | – | |
| لیگ برتر ۲ دسته اول انگلیس | Blackburn Rovers U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| ایافال تروفی | Aston Villa U21 | 2 | 136 | 0 | 0 | 5.6 | |
| لیگ برتر ۲ دسته اول انگلیس | Aston Villa U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 13 | 1,050 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه اسکاتلند | Kilmarnock | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.3 | |
| جام ملتهای اروپا زیر ۱۹ سال | Coventry City | 2 | 42 | 0 | 0 | – | |
| لیگ برتر ۲ دسته اول انگلیس | Aston Villa U21 | 3 | 251 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Coventry City | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ برتر انگلیس زیر ۲۳ سال | Aston Villa U23 | 5 | 275 | 0 | 1 | 6.6 | |
| ایافال تروفی | Aston Villa U21 | 1 | 61 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2020-2021 | لیگ برتر انگلیس زیر ۲۳ سال | Aston Villa U23 | 10 | 835 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Aston Villa | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.1 | |
| جام حذفی جوانان انگلیس | Coventry City | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| ایافال تروفی | Aston Villa U21 | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ایافال تروفی | Exeter City | 3 | 25 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ تو انگلیس | Exeter City | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.8 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Exeter City | 1 | 2 | 0 | 0 | 5.8 |