دادهای موجود نیست
بیشترین: € 9.5 میلیون (31 خرداد 1389)
آخرین بهروزرسانی:
پست: مهاجم، ملیت: برزیل، سن: 41، قد: 186 سانتیمتر. Bobô در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 26 بازی، 7 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Bobô در آن بازی کرده، Sydney مقابل Western United است؛ او در این مسابقه 28 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 23 بهمن 1400.
Sydney: 111 بازی، 63 گل، 10 پاس گل
Osasco Sporting: 5 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Delhi: 13 بازی، 5 گل، 0 پاس گل
Alanyaspor: 11 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Grêmio - RS: 26 بازی، 6 گل، 4 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Bobô 41 سال دارد. تاریخ تولد: 19 دی 1363.
پست: مهاجم.
Bobô – قد: 186 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: برزیل.
Bobô در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 26 بازی، 7 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Sydney | 37 سال | € 200 هزار | |
| Sydney | 36 سال | € 250 هزار | |
| Sydney | 36 سال | € 300 هزار | |
| Delhi | 35 سال | € 325 هزار | |
| Delhi | 34 سال | € 375 هزار | |
| Free Player | 34 سال | € 400 هزار | |
| Alanyaspor | 33 سال | € 750 هزار | |
| Sydney | 32 سال | € 1.3 میلیون | |
| Grêmio | 31 سال | € 2 میلیون | |
| Grêmio | 30 سال | € 2 میلیون | |
| Kayserispor | 30 سال | € 2 میلیون | |
| Kayserispor | 29 سال | € 2 میلیون | |
| Kayserispor | 29 سال | € 2.2 میلیون | |
| Kayserispor | 29 سال | € 3.5 میلیون | |
| Kayserispor | 28 سال | € 3.5 میلیون | |
| Kayserispor | 27 سال | € 2.3 میلیون | |
| Cruzeiro | 27 سال | € 1 میلیون | |
| Cruzeiro | 26 سال | € 1.3 میلیون | |
| Cruzeiro | 26 سال | € 2.5 میلیون | |
| Beşiktaş | 26 سال | € 6 میلیون | |
| Beşiktaş | 26 سال | € 8 میلیون | |
| Beşiktaş | 26 سال | € 9.5 میلیون | |
| Beşiktaş | 25 سال | € 9.5 میلیون | |
| Beşiktaş | 25 سال | € 8 میلیون | |
| Beşiktaş | 24 سال | € 8 میلیون | |
| Beşiktaş | 24 سال | € 7 میلیون | |
| Beşiktaş | 23 سال | € 8 میلیون | |
| Beşiktaş | 23 سال | € 6.5 میلیون | |
| Beşiktaş | 22 سال | € 4.9 میلیون | |
| Corinthians | 21 سال | € 2.4 میلیون | |
| Beşiktaş | 21 سال | € 300 هزار | |
| Beşiktaş | 21 سال | € 250 هزار |
Bobô در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 26 بازی، 7 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 739. میانگین نمره: 6.7.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | ایلیگ استرالیا | Sydney | 20 | 584 | 5 | 0 | 6.7 |
| AFC Champions League | Sydney | 4 | 127 | 2 | 0 | 6.9 | |
| Australia FFA Cup | Sydney | 2 | 28 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020-2021 | ایلیگ استرالیا | Sydney | 23 | 1,506 | 12 | 0 | 6.9 |
| سری ب برزیل | Sydney | 1 | 64 | 1 | 0 | 8.5 | |
| 2020 | سری ب برزیل | Osasco Sporting | 5 | 321 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2019-2020 | سوپر لیگ هند |
| Delhi |
| 13 |
| 1,089 |
| 5 |
| 0 |
| 6.9 |
| 2018-2019 | سوپر لیگ ترکیه | Alanyaspor | 11 | 445 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | ایلیگ استرالیا | Sydney | 28 | 2,370 | 27 | 6 | 7.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Sydney | 5 | 283 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2016-2017 | ایلیگ استرالیا | Sydney | 28 | 2,259 | 15 | 4 | 7.3 |
|---|
| 2016 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 3 | 118 | 1 | 1 | 7.3 |
|---|
| 2015-2016 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 19 | 802 | 3 | 3 | 6.9 |
|---|
| 2015 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 4 | 166 | 2 | 0 | 6.9 |
|---|