دادهای موجود نیست
بیشترین: € 4.5 میلیون (16 خرداد 1397)
آخرین بهروزرسانی:
پست: هافبک، ملیت: بورکینافاسو، سن: 34، قد: 185 سانتیمتر، ارزش بازار: € 125 هزار. Bryan Dabo در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 7 بازی، 1 گل و 2 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Bryan Dabo در آن بازی کرده، Istiklol Dushanbe مقابل Sepahan است؛ او در این مسابقه 77 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 13 آذر 1403.
Sepahan: 15 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Aris Thessaloniki: 32 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Spal: 23 بازی، 1 گل، 4 پاس گل
Çaykur Rizespor: 19 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Benevento: 25 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Fiorentina: 38 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Bryan Dabo 34 سال دارد. تاریخ تولد: 29 بهمن 1370.
پست: هافبک.
Bryan Dabo – قد: 185 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 سال | € 125 هزار | |
| Free Player | 34 سال | € 200 هزار | |
| Free Player | 33 سال | € 300 هزار | |
| Sepahan | 33 سال | € 350 هزار | |
| Sepahan | 32 سال | € 400 هزار | |
| Sepahan | 32 سال | € 450 هزار | |
| Sepahan | 31 سال | € 500 هزار | |
| Aris Thessaloniki | 31 سال | € 600 هزار | |
| Aris Thessaloniki | 30 سال | € 600 هزار | |
| Rizespor | 30 سال | € 550 هزار | |
| Rizespor | 30 سال | € 900 هزار | |
| Rizespor | 29 سال | € 1.1 میلیون | |
| Rizespor | 29 سال | € 1.1 میلیون | |
| Benevento | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Benevento | 29 سال | € 1.5 میلیون | |
| Benevento | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Spal | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Spal | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Fiorentina | 27 سال | € 2.5 میلیون | |
| Fiorentina | 27 سال | € 3.5 میلیون | |
| Fiorentina | 26 سال | € 3.5 میلیون | |
| Fiorentina | 26 سال | € 4.5 میلیون | |
| ASSE | 25 سال | € 4 میلیون | |
| ASSE | 25 سال | € 3.5 میلیون | |
| ASSE | 24 سال | € 4 میلیون | |
| ASSE | 24 سال | € 4 میلیون | |
| Montpellier | 23 سال | € 2.5 میلیون | |
| Montpellier | 23 سال | € 2 میلیون | |
| Montpellier | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Montpellier | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Montpellier | 21 سال | € 1.3 میلیون | |
| Montpellier | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Montpellier | 21 سال | € 1.3 میلیون | |
| Montpellier | 20 سال | € 500 هزار | |
| Montpellier | 20 سال | € 200 هزار |
ملیت: بورکینافاسو.
ارزش بازاری: € 125 هزار.
Bryan Dabo در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 7 بازی، 1 گل و 2 پاس گل.
Bryan Dabo در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 7 بازی، 1 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 600. میانگین نمره: 6.9.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | AFC Champions League Two | Sepahan | 6 | 480 | 1 | 1 | 6.9 |
| لیگ قهرمانان نخبگان آسیا | Sepahan | 1 | 120 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Sepahan | 6 | 394 | 0 | 0 | 6.4 |
| لیگ برتر ایران | Sepahan | 2 | 129 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | سوپر لیگ یونان | Aris Thessaloniki | 27 | 1,349 | 1 | 2 | 6.5 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Aris Thessaloniki | 3 | 216 | 0 | 0 | – | |
| Greek Cup |
| Aris Thessaloniki |
| 1 |
| 46 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2021-2022 | لیگ کنفرانس اروپا | Aris Thessaloniki | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | Spal | 5 | 319 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | Spal | 1 | 68 | 0 | 0 | – | |
| سوپر لیگ ترکیه | Çaykur Rizespor | 19 | 857 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2020-2021 | سری آ ایتالیا | Benevento | 25 | 1,114 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ ایتالیا | Spal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2019-2020 | سری آ ایتالیا | Spal | 15 | 1,033 | 1 | 4 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Spal | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2019 | International Champions Cup | Fiorentina | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2018-2019 | سری آ ایتالیا | Fiorentina | 23 | 818 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Fiorentina | 3 | 102 | 0 | 0 | 6.8 | |
| International Champions Cup | Fiorentina | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2017-2018 | سری آ ایتالیا | Fiorentina | 10 | 587 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ ۱ فرانسه | Saint-Étienne | 16 | 1,289 | 2 | 0 | 6.3 |
| 2016-2017 | لیگ ۱ فرانسه | Saint-Étienne | 14 | 643 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | لیگ ۱ فرانسه | Montpellier Hérault | 36 | 2,856 | 5 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2014-2015 | لیگ ۱ فرانسه | Montpellier Hérault | 9 | 741 | 0 | 0 | 5.6 |
|---|
| 2013-2014 | لیگ ۱ فرانسه | Montpellier Hérault | 2 | 50 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | لیگ ۱ فرانسه | Montpellier Hérault | 10 | 369 | 0 | 0 | – |
|---|