تبلیغ
Callumn Morrison در Dunfermline Athletic بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: اسکاتلند، سن: 27، قد: 173 سانتیمتر، ارزش بازار: € 150 هزار. 2026-2027: 12 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Queen's Park مقابل Dunfermline Athletic (2 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
Dunfermline Athletic: 7 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Dunfermline Athletic در فصل 2026/27، Callumn Morrison مجموعاً 229 دقیقه بازی کرد و در 2 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Dunfermline Athletic: 32 بازی، 6 گل، 1 پاس گل
Falkirk: 160 بازی، 66 گل، 20 پاس گل
East Fife: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Heart of Midlothian: 23 بازی، 1 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Dunfermline Athletic، نتایج زنده فوتبال
Callumn Morrison 27 سال دارد. تاریخ تولد: 14 تیر 1378.
پست: مهاجم.
Callumn Morrison بازیکن Dunfermline Athletic است.
Callumn Morrison – قد: 173 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اسکاتلند.
ارزش بازاری: € 150 هزار.
Callumn Morrison در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Callumn Morrison در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 453. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | چمپیونشیپ اسکاتلند | Dunfermline Athletic | 7 | 229 | 0 | 0 | 6.5 |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Dunfermline Athletic | 5 | 224 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025-2026 | چمپیونشیپ اسکاتلند | Dunfermline Athletic | 16 | 1,261 | 6 | 1 | 6.9 |
| جام حذفی اسکاتلند | Dunfermline Athletic | 4 | 205 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Falkirk | 2 | 23 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | چمپیونشیپ اسکاتلند | Falkirk | 12 | 462 | 3 | 0 | 6.8 |
| جام اتحادیه اسکاتلند |
| Falkirk |
| 3 |
| 234 |
| 1 |
| 0 |
| 7.1 |
| لیگ قهرمانان اروپا | Falkirk | 2 | 125 | 0 | 0 | – |
| جام حذفی اسکاتلند | Falkirk | 2 | 94 | 2 | 0 | 7.8 |
| 2023-2024 | لیگ وان اسکاتلند | Falkirk | 32 | 2,572 | 23 | 3 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام چلنج اسکاتلند | Falkirk | 3 | 236 | 2 | 1 | 7.6 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Falkirk | 3 | 238 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Falkirk | 2 | 150 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2022-2023 | لیگ وان اسکاتلند | Falkirk | 34 | 2,644 | 12 | 7 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه اسکاتلند | Falkirk | 5 | 440 | 1 | 0 | 6.7 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Falkirk | 4 | 331 | 2 | 2 | 7.0 | |
| چمپیونشیپ اسکاتلند | Falkirk | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.3 | |
| جام چلنج اسکاتلند | Falkirk | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021-2022 | لیگ وان اسکاتلند | Falkirk | 21 | 1,495 | 8 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه اسکاتلند | Falkirk | 2 | 179 | 0 | 0 | 6.3 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Falkirk | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.7 |
| 2020-2021 | لیگ وان اسکاتلند | Falkirk | 22 | 1,834 | 6 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه اسکاتلند | Falkirk | 5 | 415 | 5 | 2 | – |
| 2019-2020 | لیگ وان اسکاتلند | East Fife | 2 | 94 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان اسکاتلند | Falkirk | 1 | 69 | 0 | 0 | 6.7 | |
| پریمیرشیپ اسکاتلند | Heart of Midlothian | 4 | 206 | 0 | 0 | 6.7 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Heart of Midlothian | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Heart of Midlothian | 17 | 808 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اسکاتلند | Heart of Midlothian | 1 | 86 | 0 | 0 | 6.5 |