تبلیغ
پست: مهاجم، ملیت: انگلیس، سن: 31، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 100 هزار. 2025-2026: 17 بازی، 4 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Brisbane Roar مقابل Perth Glory (9 اسفند 1404).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 1 میلیون (1 مهر 1394)
Brisbane Roar: 17 بازی، 4 گل، 1 پاس گل
Crewe Alexandra: 104 بازی، 30 گل، 5 پاس گل
Motherwell: 65 بازی، 17 گل، 4 پاس گل
Blackpool: 9 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Fleetwood Town: 5 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Northampton Town: 9 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Chris Long 31 سال دارد. تاریخ تولد: 6 اسفند 1373.
پست: مهاجم.
Chris Long – قد: 180 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: انگلیس.
ارزش بازاری: € 100 هزار.
Chris Long در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 17 بازی، 4 گل و 1 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 سال | € 100 هزار | |
| Brisbane Roar | 31 سال | € 150 هزار | |
| Brisbane Roar | 30 سال | € 175 هزار | |
| Crewe Alexandra | 30 سال | € 175 هزار | |
| Crewe Alexandra | 29 سال | € 175 هزار | |
| Crewe Alexandra | 29 سال | € 250 هزار | |
| Crewe Alexandra | 28 سال | € 250 هزار | |
| Crewe Alexandra | 28 سال | € 225 هزار | |
| Crewe Alexandra | 28 سال | € 200 هزار | |
| Motherwell | 26 سال | € 500 هزار | |
| Motherwell | 25 سال | € 450 هزار | |
| Motherwell | 25 سال | € 500 هزار | |
| Motherwell | 25 سال | € 400 هزار | |
| Motherwell | 24 سال | € 500 هزار | |
| Motherwell | 24 سال | € 500 هزار | |
| Northampton Town | 22 سال | € 750 هزار | |
| Bolton Wanderers | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Burnley | 21 سال | € 1 میلیون | |
| Burnley | 21 سال | € 1 میلیون | |
| Burnley | 20 سال | € 1 میلیون | |
| Brentford | 19 سال | € 200 هزار | |
| Everton U23 | 18 سال | € 200 هزار |
Chris Long در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 17 بازی، 4 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 1,039. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ایلیگ استرالیا | Brisbane Roar | 17 | 1,039 | 4 | 1 | 6.6 |
| 2024-2025 | لیگ تو انگلیس | Crewe Alexandra | 25 | 929 | 6 | 0 | 6.7 |
| ایافال تروفی | Crewe Alexandra | 2 | 90 | 2 | 0 | 7.7 | |
| جام حذفی انگلیس | Crewe Alexandra | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023-2024 | لیگ تو انگلیس | Crewe Alexandra | 30 | 1,933 | 9 | 2 | 6.7 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Crewe Alexandra | 2 | 61 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2022-2023 | لیگ تو انگلیس |
| Crewe Alexandra |
| 10 |
| 570 |
| 3 |
| 2 |
| 6.9 |
| 2021-2022 | لیگ وان انگلیس | Crewe Alexandra | 32 | 2,516 | 10 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ایافال تروفی | Crewe Alexandra | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Crewe Alexandra | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Motherwell | 29 | 1,640 | 4 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اسکاتلند | Motherwell | 3 | 330 | 1 | 1 | – | |
| لیگ اروپا | Motherwell | 3 | 191 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Motherwell | 25 | 1,656 | 7 | 1 | 7.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه اسکاتلند | Motherwell | 3 | 89 | 1 | 0 | – | |
| جام حذفی اسکاتلند | Motherwell | 2 | 180 | 3 | 0 | – |
| 2018-2019 | لیگ وان انگلیس | Blackpool | 9 | 516 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان انگلیس | Fleetwood Town | 5 | 190 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2017-2018 | لیگ وان انگلیس | Northampton Town | 9 | 543 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ وان انگلیس | Bolton Wanderers | 5 | 195 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | چمپیونشیپ انگلیس | Burnley | 10 | 146 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2014-2015 | چمپیونشیپ انگلیس | Brentford | 9 | 280 | 0 | 0 | – |
|---|