میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 4 میلیون (17 اردیبهشت 1397)
آخرین بهروزرسانی:
Claudio Spinelli در Vasco da Gama Saf بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: آرژانتین، سن: 29، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 3 میلیون. Claudio Spinelli در فصل 2026 در همه رقابتها: 25 بازی، 5 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Claudio Spinelli در آن بازی کرده، Vasco da Gama Saf - RJ مقابل Remo - PA است؛ او در این مسابقه 25 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 19 مهر 1405.
Vasco da Gama Saf - RJ: 18 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Vasco da Gama Saf - RJ در فصل 2026، Claudio Spinelli مجموعاً 761 دقیقه بازی کرد و در 7 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Vasco da Gama Saf - RJ: 36 بازی، 7 گل، 1 پاس گل
Independiente del Valle: 48 بازی، 27 گل، 2 پاس گل
Bnei Sakhnin: 10 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
Deportivo Maldonado: 23 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Lanús: 16 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Oleksandria: 15 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Vasco da Gama Saf، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Vasco da Gama Saf | 29 سال | € 3 میلیون | |
| Independiente del Valle | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Independiente del Valle | 28 سال | € 1.8 میلیون | |
| Independiente del Valle | 28 سال | € 800 هزار | |
| Defensor Sporting Montevideo | 27 سال | € 350 هزار | |
| Bnei Sakhnin | 27 سال | € 300 هزار | |
| Deportivo Maldonado | 26 سال | € 300 هزار | |
| Deportivo Maldonado | 26 سال | € 250 هزار | |
| Lanús | 25 سال | € 250 هزار | |
| Lanús | 25 سال | € 400 هزار | |
| Oleksandria | 24 سال | € 400 هزار | |
| Oleksandria | 24 سال | € 300 هزار | |
| Koper | 24 سال | € 250 هزار | |
| Koper | 23 سال | € 400 هزار | |
| Genoa | 23 سال | € 500 هزار | |
| Gimnasia La Plata | 23 سال | € 800 هزار | |
| Gimnasia La Plata | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Gimnasia La Plata | 22 سال | € 2 میلیون | |
| Crotone | 21 سال | € 3 میلیون | |
| San Martin San Juan | 21 سال | € 4 میلیون | |
| San Martin San Juan | 20 سال | € 100 هزار |
Claudio Spinelli 29 سال دارد. تاریخ تولد: 2 بهمن 1375.
پست: مهاجم.
Claudio Spinelli بازیکن Vasco da Gama Saf است.
Claudio Spinelli – قد: 180 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: آرژانتین.
ارزش بازاری: € 3 میلیون.
Claudio Spinelli در فصل 2026 در همه رقابتها: 25 بازی، 5 گل و 0 پاس گل.
Claudio Spinelli در فصل 2026 در همه رقابتها: 25 بازی، 5 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,321. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سری آ برزیل | Vasco da Gama Saf - RJ | 11 | 578 | 0 | 0 | 6.3 |
| کوپا سودامریکانا | Vasco da Gama Saf - RJ | 9 | 516 | 3 | 0 | 6.8 | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 227 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | سری آ برزیل | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 183 | 1 | 0 | 6.7 |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 129 | 1 | 0 | 7.0 | |
| کوپا سودامریکانا | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 65 | 0 | 1 | 7.1 | |
| لیگاپرو سری آ اکوادور |
| Independiente del Valle |
| 7 |
| 515 |
| 2 |
| 0 |
| 6.8 |
| کوپا سودامریکانا | Independiente del Valle | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2025 | لیگاپرو سری آ اکوادور | Independiente del Valle | 17 | 1,067 | 10 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Independiente del Valle | 4 | 300 | 4 | 1 | 7.8 | |
| کوپا سودامریکانا | Independiente del Valle | 3 | 270 | 2 | 0 | 7.6 |
| 2024-2025 | لیگاپرو سری آ اکوادور | Independiente del Valle | 10 | 575 | 7 | 1 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Independiente del Valle | 2 | 120 | 0 | 0 | 6.6 | |
| کوپا سودامریکانا | Independiente del Valle | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.9 |
| 2023-2024 | لیگ برتر اسرائیل | Bnei Sakhnin | 10 | 576 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول اروگوئه | Deportivo Maldonado | 9 | 514 | 0 | 0 | – |
| 2023 | کوپا لیبرتادورس | Deportivo Maldonado | 2 | 128 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2022-2023 | لیگ دسته اول اروگوئه | Deportivo Maldonado | 12 | 786 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Lanús | 7 | 93 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Lanús | 2 | 26 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Copa de la Liga Profesional | Lanús | 2 | 93 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | کوپا سودامریکانا | Lanús | 2 | 42 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Lanús | 2 | 65 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Lanús | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.5 | |
| لیگ برتر اوکراین | Oleksandria | 14 | 659 | 2 | 0 | 6.9 | |
| Ukrainian Cup | Oleksandria | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | لیگ دسته اول اسلوونی | San Martin San Juan | 5 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول آرژانتین | San Martin San Juan | 2 | 31 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول آرژانتین | Gimnasia La Plata | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018-2019 | سری ب ایتالیا | San Martin San Juan | 2 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول آرژانتین | San Martin San Juan | 1 | 67 | 0 | 0 | 7.1 | |
| سری ب ایتالیا | Crotone | 3 | 122 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | لیگ دسته اول آرژانتین | San Martin San Juan | 13 | 903 | 7 | 1 | 7.2 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ دسته اول آرژانتین | Rosario Central | 2 | 23 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|