میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 350 هزار (9 مرداد 1399)
آخرین بهروزرسانی:
David Peham در SKU Amstetten بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: اتریش، سن: 34، قد: 184 سانتیمتر، ارزش بازار: € 125 هزار. David Peham در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 7 بازی، 3 گل و 1 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که David Peham در آن بازی کرده، SKU Ertl Glas Amstetten مقابل Blau Weiss Linz است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 17 مهر 1405.
SKU Ertl Glas Amstetten: 8 بازی، 4 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای SKU Ertl Glas Amstetten در فصل 2026/27، David Peham مجموعاً 700 دقیقه بازی کرد و در 8 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
SKU Ertl Glas Amstetten: 96 بازی، 55 گل، 5 پاس گل
First Vienna 1894: 51 بازی، 12 گل، 2 پاس گل
Grazer AK: 53 بازی، 13 گل، 2 پاس گل
صفحههای مرتبط: SKU Amstetten، نتایج زنده فوتبال
David Peham 34 سال دارد. تاریخ تولد: 1 اسفند 1370.
پست: مهاجم.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| SKU Amstetten | 34 سال | € 125 هزار | |
| SKU Amstetten | 33 سال | € 125 هزار | |
| First Vienna 1894 | 33 سال | € 125 هزار | |
| First Vienna 1894 | 32 سال | € 150 هزار | |
| First Vienna 1894 | 32 سال | € 175 هزار | |
| First Vienna 1894 | 31 سال | € 200 هزار | |
| Grazer AK | 31 سال | € 200 هزار | |
| Grazer AK | 30 سال | € 200 هزار | |
| Grazer AK | 30 سال | € 225 هزار | |
| Grazer AK | 29 سال | € 225 هزار | |
| SKU Amstetten | 29 سال | € 300 هزار | |
| SKU Amstetten | 28 سال | € 350 هزار | |
| SKU Amstetten | 28 سال | € 350 هزار | |
| SKU Amstetten | 27 سال | € 300 هزار | |
| SKU Amstetten | 27 سال | € 250 هزار | |
| SKU Amstetten | 26 سال | € 100 هزار | |
| SKU Amstetten | 26 سال | € 25 هزار |
David Peham بازیکن SKU Amstetten است.
David Peham – قد: 184 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اتریش.
ارزش بازاری: € 125 هزار.
David Peham در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 7 بازی، 3 گل و 1 پاس گل.
David Peham در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 7 بازی، 3 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 610. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 7 | 610 | 3 | 1 | 6.8 |
| 2025-2026 | لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 27 | 2,201 | 15 | 1 | 6.8 |
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 2 | 152 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته دوم اتریش | First Vienna 1894 | 19 | 311 | 2 | 0 | 6.5 |
| Austrian Cup | First Vienna 1894 | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | لیگ دسته دوم اتریش | First Vienna 1894 | 30 | 2,139 | 10 | 2 | 6.6 |
| Austrian Cup | First Vienna 1894 | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | لیگ دسته دوم اتریش | Grazer AK | 29 | 1,373 | 5 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Grazer AK | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | لیگ دسته دوم اتریش | Grazer AK | 22 | 1,894 | 8 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 30 | 2,660 | 19 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 24 | 2,041 | 16 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | لیگ دسته دوم اتریش | SKU Ertl Glas Amstetten | 3 | 250 | 0 | 0 | – |
|---|