میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2.5 میلیون (9 تیر 1397)
آخرین بهروزرسانی:
پست: مدافع، ملیت: قزاقستان، سن: 36، قد: 185 سانتیمتر، ارزش بازار: € 75 هزار. Dmitriy Shomko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Dmitriy Shomko در آن بازی کرده، Astana مقابل Dinamo City است؛ او در این مسابقه 67 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 25 تیر 1405.
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Dmitriy Shomko 36 سال دارد. تاریخ تولد: 28 اسفند 1368.
پست: مدافع.
Dmitriy Shomko – قد: 185 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: قزاقستان.
ارزش بازاری: € 75 هزار.
Dmitriy Shomko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Astana | 36 سال | € 75 هزار | |
| Astana | 35 سال | € 100 هزار | |
| Astana | 35 سال | € 100 هزار | |
| Yelimay Semey | 34 سال | € 175 هزار | |
| Yelimay Semey | 34 سال | € 200 هزار | |
| Aktobe Lento | 33 سال | € 300 هزار | |
| Aktobe Lento | 33 سال | € 300 هزار | |
| Aktobe Lento | 32 سال | € 400 هزار | |
| Aktobe Lento | 32 سال | € 400 هزار | |
| Aktobe Lento | 31 سال | € 600 هزار | |
| Rotor | 31 سال | € 1 میلیون | |
| Astana | 30 سال | € 1.5 میلیون | |
| Astana | 30 سال | € 1.8 میلیون | |
| Astana | 30 سال | € 2 میلیون | |
| Astana | 29 سال | € 2.5 میلیون | |
| Astana | 29 سال | € 2.5 میلیون | |
| Astana | 28 سال | € 2.5 میلیون | |
| Astana | 28 سال | € 2.5 میلیون | |
| Astana | 27 سال | € 2 میلیون | |
| Astana | 26 سال | € 1.2 میلیون | |
| Astana | 25 سال | € 1 میلیون | |
| Astana | 24 سال | € 600 هزار | |
| Irtysh Pavlodar | 23 سال | € 400 هزار | |
| Irtysh Pavlodar | 20 سال | € 200 هزار |
Dmitriy Shomko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 83. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ کنفرانس اروپا | Astana | 2 | 83 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | لیگ کنفرانس اروپا | Astana | 1 | 7 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023-2024 | لیگ کنفرانس اروپا | قزاقستانتیم ملی | 3 | 266 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | لیگ کنفرانس اروپا | قزاقستانتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | قزاقستانتیم ملی | 1 | 78 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2020-2021 | لیگ برتر روسیه |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.2 |
| لیگ اروپا | Astana | 1 | 50 | 0 | 0 | – |
| لیگ قهرمانان اروپا | Astana | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.4 |
| لیگ برتر روسیه | قزاقستانتیم ملی | 3 | 243 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2019-2020 | لیگ اروپا | Astana | 10 | 890 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ برتر قزاقستان | Astana | 1 | 87 | 0 | 0 | – | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | قزاقستانتیم ملی | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | لیگ اروپا | Astana | 4 | 198 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Astana | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | قزاقستانتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2017-2018 | لیگ اروپا | Astana | 3 | 270 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Astana | 2 | 180 | 0 | 0 | – |