تبلیغ
Eirik Wichne در Sarpsborg 08 بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: نروژ، سن: 29، قد: 174 سانتیمتر، ارزش بازار: € 350 هزار. 2026: 21 بازی، 1 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Sarpsborg 08 مقابل Kristiansund (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 400 هزار (12 دی 1400)
Sarpsborg 08: 22 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Sarpsborg 08 در فصل 2026، Eirik Wichne مجموعاً 797 دقیقه بازی کرد و در 7 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Sarpsborg 08، نتایج زنده فوتبال
Eirik Wichne 29 سال دارد. تاریخ تولد: 22 اردیبهشت 1376.
پست: مدافع.
Eirik Wichne بازیکن Sarpsborg 08 است.
Eirik Wichne – قد: 174 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: نروژ.
ارزش بازاری: € 350 هزار.
Eirik Wichne در فصل 2026 در همه رقابتها: 21 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Sarpsborg 08 | 29 سال | € 350 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 28 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 28 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 27 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 27 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 26 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 26 سال | € 400 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 25 سال | € 350 هزار | |
| Sarpsborg 08 | 24 سال | € 400 هزار | |
| Start | 23 سال | € 300 هزار | |
| Start | 22 سال | € 300 هزار | |
| Start | 21 سال | € 200 هزار | |
| Start | 20 سال | € 200 هزار | |
| Start | 19 سال | € 100 هزار | |
| Start | 18 سال | € 50 هزار | |
| Start | 18 سال | € 50 هزار |
Eirik Wichne در فصل 2026 در همه رقابتها: 21 بازی، 1 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 725. میانگین نمره: 6.3.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 21 | 725 | 1 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 3 | 167 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 23 | 1,690 | 0 | 2 | 6.7 |
| 2024-2025 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 6 | 439 | 0 | 1 | 7.1 |
| 2024 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 25 | 1,330 | 1 | 1 | 6.5 |
| 2023 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 29 | 2,131 | 2 | 6 | 6.7 |
| 2022-2023 |
|---|
| جام حذفی نروژ |
| Sarpsborg 08 |
| 2 |
| 104 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 24 | 1,295 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|
| 2021-2022 | جام حذفی نروژ | Sarpsborg 08 | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 26 | 1,694 | 1 | 5 | 6.5 |
|---|
| 2020-2021 | الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 7 | 536 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2020 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 17 | 1,374 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 5 | 417 | 0 | 0 | 5.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| دسته اول نروژ | Start Kristiansand | 3 | 217 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 12 | 219 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی نروژ | Start Kristiansand | 1 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2018 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 9 | 226 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 6 | 430 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 10 | 539 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|
| 2015-2016 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 4 | 267 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|