تبلیغ
Fernando Saucedo در Always Ready بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: بولیوی، سن: 36، قد: 173 سانتیمتر، ارزش بازار: € 75 هزار. 2026: 18 بازی، 5 گل، 3 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Gualberto Villarroel Deportivo San José مقابل Always Ready (18 مرداد 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 575 هزار (1 آذر 1401)
Club Always Ready: 13 بازی، 5 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Club Always Ready در فصل 2026، Fernando Saucedo مجموعاً 860 دقیقه بازی کرد و در 8 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Club Always Ready: 102 بازی، 16 گل، 24 پاس گل
Bolívar: 73 بازی، 9 گل، 6 پاس گل
The Strongest: 50 بازی، 5 گل، 7 پاس گل
Jorge Wilstermann: 11 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Always Ready، نتایج زنده فوتبال
Fernando Saucedo 36 سال دارد. تاریخ تولد: 24 اسفند 1368.
پست: هافبک.
Fernando Saucedo بازیکن Always Ready است.
Fernando Saucedo – قد: 173 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: بولیوی.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Always Ready | 36 سال | € 75 هزار | |
| Always Ready | 35 سال | € 100 هزار | |
| Always Ready | 35 سال | € 100 هزار | |
| Bolivar | 34 سال | € 125 هزار | |
| Bolivar | 34 سال | € 175 هزار | |
| Bolivar | 33 سال | € 200 هزار | |
| Bolivar | 33 سال | € 300 هزار | |
| Bolivar | 33 سال | € 400 هزار | |
| The Strongest | 32 سال | € 575 هزار | |
| The Strongest | 32 سال | € 475 هزار | |
| Always Ready | 31 سال | € 450 هزار | |
| Always Ready | 31 سال | € 425 هزار | |
| Always Ready | 30 سال | € 400 هزار | |
| Jorge Wilstermann | 29 سال | € 500 هزار | |
| Jorge Wilstermann | 26 سال | € 450 هزار |
ارزش بازاری: € 75 هزار.
Fernando Saucedo در فصل 2026 در همه رقابتها: 18 بازی، 5 گل و 3 پاس گل.
Fernando Saucedo در فصل 2026 در همه رقابتها: 18 بازی، 5 گل و 3 پاس گل. دقایق بازی: 1,180. میانگین نمره: 7.1.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 12 | 798 | 5 | 1 | 7.2 |
| کوپا لیبرتادورس | Club Always Ready | 6 | 382 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 9 | 781 | 4 | 6 | 7.9 |
| کوپا بولیوی | Club Always Ready | 4 | 234 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 2025 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 17 | 1,430 | 3 | 9 | 7.2 |
| کوپا بولیوی | Club Always Ready | 10 | 778 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول بولیوی |
| Club Always Ready |
| 1 |
| 84 |
| 0 |
| 2 |
| 8.6 |
| 2024 | لیگ دسته اول بولیوی | Bolívar | 31 | 2,096 | 7 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Bolívar | 7 | 599 | 0 | 2 | 6.7 | |
| کوپا آمریکا | بولیویتیم ملی | 2 | 99 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 | لیگ دسته اول بولیوی | Bolívar | 4 | 215 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | بولیویتیم ملی | 3 | 205 | 0 | 1 | 6.2 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آمریکای جنوبی) | بولیویتیم ملی | 1 | 28 | 0 | 0 | 5.3 |
| 2023 | لیگ دسته اول بولیوی | Bolívar | 16 | 861 | 1 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا بولیوی | Bolívar | 7 | 456 | 1 | 0 | 6.7 | |
| کوپا لیبرتادورس | Bolívar | 7 | 318 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | کوپا لیبرتادورس | Bolívar | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول بولیوی | The Strongest | 11 | 800 | 0 | 2 | 6.9 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بولیویتیم ملی | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022 | لیگ دسته اول بولیوی | The Strongest | 22 | 1,440 | 3 | 3 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | The Strongest | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بولیویتیم ملی | 1 | 18 | 0 | 0 | – | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آمریکای جنوبی) | بولیویتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | کوپا لیبرتادورس | The Strongest | 8 | 618 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول بولیوی | The Strongest | 5 | 393 | 2 | 0 | 6.7 | |
| کوپا سودامریکانا | The Strongest | 2 | 161 | 0 | 0 | 6.1 | |
| لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 12 | 836 | 0 | 0 | 7.0 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آمریکای جنوبی) | بولیویتیم ملی | 6 | 261 | 1 | 1 | 6.9 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بولیویتیم ملی | 1 | 55 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Club Always Ready | 3 | 180 | 1 | 1 | 7.6 |
| 2020-2021 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 19 | 1,478 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Club Always Ready | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020 | لیگ دسته اول بولیوی | Club Always Ready | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | کوپا سودامریکانا | Club Always Ready | 2 | 179 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2019 | کوپا لیبرتادورس | Jorge Wilstermann | 5 | 439 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا آمریکا | بولیویتیم ملی | 3 | 220 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | کوپا لیبرتادورس | Jorge Wilstermann | 1 | 62 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | بولیویتیم ملی | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018 | کوپا لیبرتادورس | Jorge Wilstermann | 3 | 250 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Jorge Wilstermann | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2017-2018 | کوپا سودامریکانا | Jorge Wilstermann | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|