تبلیغ
Gavin Whyte در Derry City بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: ایرلند شمالی، سن: 30، قد: 178 سانتیمتر، ارزش بازار: € 300 هزار. 2026: 4 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Sligo Rovers مقابل Derry City (8 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2 میلیون (24 مهر 1398)
Derry City: 6 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Derry City در فصل 2026، Gavin Whyte مجموعاً 258 دقیقه بازی کرد و در 3 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Derry City: 36 بازی، 4 گل، 7 پاس گل
Portsmouth: 34 بازی، 1 گل، 4 پاس گل
Cardiff City: 51 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
Oxford United: 68 بازی، 4 گل، 12 پاس گل
Hull City: 20 بازی، 4 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Derry City، نتایج زنده فوتبال
Gavin Whyte 30 سال دارد. تاریخ تولد: 11 بهمن 1374.
پست: مهاجم.
Gavin Whyte بازیکن Derry City است.
Gavin Whyte – قد: 178 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Derry City | 30 سال | € 300 هزار | |
| Derry City | 29 سال | € 350 هزار | |
| Derry City | 29 سال | € 350 هزار | |
| Free Player | 28 سال | € 400 هزار | |
| Portsmouth | 28 سال | € 450 هزار | |
| Portsmouth | 27 سال | € 450 هزار | |
| Cardiff City | 27 سال | € 500 هزار | |
| Cardiff City | 26 سال | € 600 هزار | |
| Cardiff City | 26 سال | € 900 هزار | |
| Cardiff City | 25 سال | € 800 هزار | |
| Cardiff City | 24 سال | € 1 میلیون | |
| Cardiff City | 24 سال | € 1.2 میلیون | |
| Cardiff City | 24 سال | € 1.5 میلیون | |
| Cardiff City | 23 سال | € 2 میلیون |
ارزش بازاری: € 300 هزار.
Gavin Whyte در فصل 2026 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Gavin Whyte در فصل 2026 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 141. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | لیگ دسته اول ایرلند | Derry City | 4 | 141 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول ایرلند | Derry City | 8 | 346 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2025 | لیگ دسته اول ایرلند | Derry City | 14 | 845 | 2 | 5 | 6.9 |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول ایرلند | Derry City | 10 | 563 | 2 | 0 | 6.8 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Portsmouth | 1 | 64 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 |
|---|
| لیگ وان انگلیس |
| Portsmouth |
| 29 |
| 1,106 |
| 0 |
| 3 |
| 6.5 |
| ایافال تروفی | Portsmouth | 3 | 244 | 1 | 1 | 6.9 |
| جام حذفی انگلیس | Portsmouth | 1 | 46 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2022-2023 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 14 | 355 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Cardiff City | 1 | 2 | 0 | 0 | 5.8 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Cardiff City | 1 | 52 | 0 | 0 | 7.0 | |
| لیگ ملتهای اروپا | ایرلند شمالیتیم ملی | 6 | 224 | 1 | 1 | 6.3 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 136 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2021-2022 | لیگ وان انگلیس | Oxford United | 37 | 2,383 | 1 | 10 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Oxford United | 1 | 71 | 0 | 0 | 6.7 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Oxford United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 | |
| بازیهای دوستانه ملی | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 95 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2021 | بازیهای دوستانه ملی | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|
| 2020-2021 | لیگ وان انگلیس | Hull City | 20 | 852 | 4 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 7 | 102 | 0 | 0 | 6.6 | |
| لیگ ملتهای اروپا | ایرلند شمالیتیم ملی | 4 | 151 | 1 | 0 | 6.8 | |
| بازیهای دوستانه ملی | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 83 | 0 | 0 | 7.3 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.7 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020 | یورو (قهرمانی اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 144 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 23 | 1,203 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Cardiff City | 4 | 353 | 1 | 0 | 6.8 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Cardiff City | 1 | 71 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 175 | 0 | 0 | – | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | ایرلند شمالیتیم ملی | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | لیگ وان انگلیس | Oxford United | 26 | 2,037 | 3 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Oxford United | 2 | 162 | 0 | 0 | 6.3 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ ملتهای اروپا | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 48 | 0 | 0 | 6.2 | |
| بازیهای دوستانه ملی | ایرلند شمالیتیم ملی | 2 | 86 | 1 | 0 | 6.8 |