تبلیغ
Greg Taylor در PAOK Saloniki بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: اسکاتلند، سن: 28، قد: 174 سانتیمتر، ارزش بازار: € 4 میلیون. 2026-2027: 11 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: PAOK Saloniki مقابل Asteras Aktor (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 7.5 میلیون (9 خرداد 1403)
PAOK Saloniki: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای PAOK Saloniki در فصل 2026/27، Greg Taylor مجموعاً 157 دقیقه بازی کرد و در 2 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
PAOK Saloniki: 28 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Celtic: 221 بازی، 9 گل، 30 پاس گل
Kilmarnock: 52 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
صفحههای مرتبط: PAOK Saloniki، نتایج زنده فوتبال
Greg Taylor 28 سال دارد. تاریخ تولد: 14 آبان 1376.
پست: مدافع.
Greg Taylor بازیکن PAOK Saloniki است.
Greg Taylor – قد: 174 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: اسکاتلند.
ارزش بازاری: € 4 میلیون.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| PAOK Saloniki | 28 سال | € 4 میلیون | |
| PAOK Saloniki | 28 سال | € 5 میلیون | |
| Celtic | 27 سال | € 6 میلیون | |
| Celtic | 27 سال | € 6.5 میلیون | |
| Celtic | 27 سال | € 7 میلیون | |
| Celtic | 26 سال | € 7.5 میلیون | |
| Celtic | 26 سال | € 7 میلیون | |
| Celtic | 25 سال | € 6.5 میلیون | |
| Celtic | 25 سال | € 6 میلیون | |
| Celtic | 25 سال | € 4 میلیون | |
| Celtic | 24 سال | € 2.5 میلیون | |
| Celtic | 24 سال | € 1.8 میلیون | |
| Celtic | 23 سال | € 2 میلیون | |
| Celtic | 23 سال | € 1.5 میلیون | |
| Celtic | 22 سال | € 800 هزار | |
| Celtic | 22 سال | € 800 هزار | |
| Celtic | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Kilmarnock | 21 سال | € 1.3 میلیون | |
| Kilmarnock | 21 سال | € 600 هزار | |
| Kilmarnock | 20 سال | € 500 هزار | |
| Kilmarnock | 20 سال | € 350 هزار | |
| Kilmarnock | 19 سال | € 250 هزار |
Greg Taylor در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 456. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سوپر لیگ یونان | PAOK Saloniki | 4 | 157 | 0 | 0 | 6.7 |
| جام حذفی یونان | PAOK Saloniki | 3 | 192 | 0 | 0 | 6.2 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | PAOK Saloniki | 2 | 57 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ اروپا | PAOK Saloniki | 2 | 50 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | سوپر لیگ یونان | PAOK Saloniki | 12 | 965 | 0 | 1 | 6.9 |
| لیگ اروپا | PAOK Saloniki | 3 | 85 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام حذفی یونان | PAOK Saloniki | 2 | 85 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2024-2025 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 28 | 2,037 | 0 | 7 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 8 | 576 | 0 | 1 | 6.6 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Celtic | 4 | 236 | 1 | 0 | 6.7 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 3 | 293 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | اسکاتلندتیم ملی | 2 | 169 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2023-2024 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 35 | 2,996 | 3 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.1 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 4 | 390 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Celtic | 2 | 132 | 0 | 1 | 6.8 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2023 | بازیهای دوستانه ملی | اسکاتلندتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.1 |
|---|
| 2022-2023 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 31 | 2,428 | 3 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.4 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Celtic | 2 | 180 | 0 | 1 | 7.0 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Celtic | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.5 | |
| لیگ ملتهای اروپا | اسکاتلندتیم ملی | 4 | 214 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2021-2022 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 23 | 1,782 | 0 | 3 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Celtic | 4 | 294 | 0 | 1 | – | |
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.3 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Celtic | 2 | 165 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 2 | 195 | 0 | 0 | 7.2 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسکاتلندتیم ملی | 1 | 67 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020-2021 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 27 | 2,062 | 0 | 5 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Celtic | 3 | 193 | 0 | 0 | 6.7 | |
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 2 | 128 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه ملی | اسکاتلندتیم ملی | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ ملتهای اروپا | اسکاتلندتیم ملی | 1 | 79 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2019-2020 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 12 | 918 | 0 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اسکاتلند | Celtic | 2 | 166 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ اروپا | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Celtic | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.3 | |
| پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| لیگ اروپا | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Kilmarnock | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسکاتلندتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2018-2019 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 27 | 2,418 | 1 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اسکاتلند | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| جام اتحادیه اسکاتلند | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | اسکاتلندتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 15 | 1,344 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2016-2017 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2015-2016 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|