تبلیغ
Harry Cornick در Wimbledon بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: انگلیس، سن: 31، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 450 هزار. 2026-2027: 5 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Stockport County مقابل Wimbledon (9 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 1.2 میلیون (22 اردیبهشت 1401)
Wimbledon: 4 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Wimbledon در فصل 2026/27، Harry Cornick مجموعاً 197 دقیقه بازی کرد و در 2 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Wimbledon: 5 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Stevenage Borough: 8 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Bristol City: 68 بازی، 5 گل، 2 پاس گل
Luton Town: 178 بازی، 30 گل، 21 پاس گل
Gillingham: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Wimbledon، نتایج زنده فوتبال
Harry Cornick 31 سال دارد. تاریخ تولد: 20 فروردین 1374.
پست: مهاجم.
Harry Cornick بازیکن Wimbledon است.
Harry Cornick – قد: 180 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Stevenage Borough | 31 سال | € 450 هزار | |
| Bristol City | 30 سال | € 550 هزار | |
| Bristol City | 30 سال | € 700 هزار | |
| Bristol City | 29 سال | € 1 میلیون | |
| Bristol City | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Bristol City | 28 سال | € 1.2 میلیون | |
| Bristol City | 28 سال | € 1.2 میلیون | |
| Luton Town | 27 سال | € 700 هزار | |
| Luton Town | 27 سال | € 800 هزار | |
| Luton Town | 27 سال | € 1.2 میلیون | |
| Luton Town | 26 سال | € 900 هزار | |
| Luton Town | 26 سال | € 800 هزار | |
| Luton Town | 25 سال | € 900 هزار | |
| Luton Town | 25 سال | € 900 هزار | |
| Luton Town | 24 سال | € 725 هزار | |
| Luton Town | 24 سال | € 900 هزار | |
| Luton Town | 24 سال | € 500 هزار | |
| Gillingham | 22 سال | € 100 هزار | |
| Leyton Orient | 21 سال | € 100 هزار |
ملیت: انگلیس.
ارزش بازاری: € 450 هزار.
Harry Cornick در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Harry Cornick در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 242. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ وان انگلیس | Wimbledon | 4 | 197 | 0 | 1 | 6.7 |
| ایافال تروفی | Wimbledon | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | لیگ وان انگلیس | Stevenage Borough | 8 | 257 | 1 | 0 | 6.5 |
| چمپیونشیپ انگلیس | Bristol City | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | چمپیونشیپ انگلیس | Bristol City | 4 | 45 | 1 | 0 | 6.5 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Bristol City | 1 | 46 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023-2024 | چمپیونشیپ انگلیس |
| Bristol City |
| 39 |
| 1,075 |
| 2 |
| 1 |
| 6.4 |
| جام حذفی انگلیس | Bristol City | 4 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Bristol City | 2 | 112 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2022-2023 | چمپیونشیپ انگلیس | Bristol City | 17 | 776 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| چمپیونشیپ انگلیس | Luton Town | 19 | 738 | 1 | 3 | 6.6 | |
| جام حذفی انگلیس | Luton Town | 3 | 158 | 1 | 1 | 7.1 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Luton Town | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | چمپیونشیپ انگلیس | Luton Town | 40 | 2,557 | 12 | 4 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Luton Town | 2 | 74 | 1 | 1 | 7.0 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Luton Town | 1 | 18 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | چمپیونشیپ انگلیس | Luton Town | 40 | 2,570 | 1 | 7 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Luton Town | 2 | 86 | 0 | 0 | 6.8 | |
| جام حذفی انگلیس | Luton Town | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2019-2020 | چمپیونشیپ انگلیس | Luton Town | 44 | 3,029 | 9 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Luton Town | 2 | 120 | 0 | 0 | 6.7 | |
| جام حذفی انگلیس | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | لیگ وان انگلیس | Luton Town | 22 | 1,120 | 5 | 3 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ وان انگلیس | Gillingham | 6 | 319 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|