تبلیغ
پست: مدافع، ملیت: آرژانتین، سن: 40، قد: 178 سانتیمتر. 2025-2026: 2 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Central Cordoba SDE مقابل Banfield (26 آبان 1404).
آخرین بهروزرسانی:
دادهای موجود نیست
Central Cordoba SDE: 23 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Racing Club de Avellaneda: 173 بازی، 4 گل، 5 پاس گل
Villarreal: 3 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Ivan Pillud 40 سال دارد. تاریخ تولد: 4 اردیبهشت 1365.
پست: مدافع.
Ivan Pillud – قد: 178 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: آرژانتین.
Ivan Pillud در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Ivan Pillud در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 110. میانگین نمره: 7.2.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | لیگ دسته اول آرژانتین | Central Cordoba SDE | 2 | 110 | 0 | 1 | 7.2 |
| 2025 | لیگ دسته اول آرژانتین | Central Cordoba SDE | 9 | 588 | 0 | 0 | 6.6 |
| کوپا سودامریکانا | Central Cordoba SDE | 2 | 71 | 0 | 0 | 7.3 | |
| سوپرجام آرژانتین | Central Cordoba SDE | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 | |
| کوپا لیبرتادورس | Central Cordoba SDE | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول آرژانتین | Central Cordoba SDE | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.5 |
| Central Cordoba SDE |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| 2024 | لیگ دسته اول آرژانتین | Central Cordoba SDE | 5 | 304 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا آرژانتین | Central Cordoba SDE | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.6 | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 1 | 20 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 246 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 6 | 304 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 220 | 0 | 0 | 6.2 | |
| جام قهرمانان آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 4 | 223 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Racing Club de Avellaneda | 2 | 29 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2021 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 6 | 393 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 217 | 0 | 0 | 6.7 | |
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 2 | 162 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020 | کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 3 | 177 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 21 | 1,772 | 1 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| جام سوپرلیگ آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | کوپا سودامریکانا | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 5 | 410 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 0 | 0 | 8.3 |
| 2017-2018 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 10 | 655 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2016-2017 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 23 | 1,800 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 268 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2015-2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 15 | 975 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2015 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 4 | 338 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2014-2015 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 5 | 379 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2013-2014 | سری آ ایتالیا | Racing Club de Avellaneda | 3 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 4 | 291 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 191 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | لالیگا | Villarreal | 3 | 126 | 0 | 0 | – |
|---|