بیشترین: € 2 میلیون (17 دی 1391)
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 سال | € 50 هزار | |
| Free Player | 34 سال | € 100 هزار | |
| Kortrijk | 33 سال | € 150 هزار | |
| Kortrijk | 32 سال | € 200 هزار | |
| Kortrijk | 32 سال | € 250 هزار | |
| Kortrijk | 31 سال | € 300 هزار | |
| Kortrijk | 31 سال | € 400 هزار | |
| Orlando Pirates | 30 سال | € 400 هزار | |
آخرین بهروزرسانی:
پست: دروازهبان، ملیت: فرانسه، سن: 36، قد: 190 سانتیمتر. Joris Delle در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Joris Delle در آن بازی کرده، KV Kortrijk مقابل Sint-Truidense است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 16 بهمن 1400.
KV Kortrijk: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Lyon: 3 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Orlando Pirates: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Feyenoord: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
OGC Nice: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Joris Delle 36 سال دارد. تاریخ تولد: 9 فروردین 1369.
پست: دروازهبان.
Joris Delle – قد: 190 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: فرانسه.
Joris Delle در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 270.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | لیگ حرفهای بلژیک | KV Kortrijk | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.3 |
| Belgian Cup | KV Kortrijk | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Belgian Cup | Lyon | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2019-2020 | لیگ برتر آفریقای جنوبی | Orlando Pirates | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.0 |
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2018-2019 | اردیویزیه هلند | Feyenoord | 2 | 138 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2014-2015 | لیگ ۱ فرانسه | OGC Nice | 1 | 29 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2012-2013 | لیگ ۱ فرانسه | Lyon | 2 | 40 | 0 | 0 | – |
| Orlando Pirates |
| 29 سال |
| € 500 هزار |
| Feyenoord | 29 سال | € 600 هزار |
| Feyenoord | 28 سال | € 700 هزار |
| NEC Nijmegen | 28 سال | € 700 هزار |
| NEC Nijmegen | 27 سال | € 800 هزار |
| NEC Nijmegen | 27 سال | € 800 هزار |
| NEC Nijmegen | 26 سال | € 1.3 میلیون |
| Lens | 26 سال | € 800 هزار |
| Lens | 25 سال | € 1 میلیون |
| Nice | 25 سال | € 800 هزار |
| Nice | 24 سال | € 1 میلیون |
| Nice | 24 سال | € 1.5 میلیون |
| Cercle Brugge | 23 سال | € 1.5 میلیون |
| Cercle Brugge | 23 سال | € 1.5 میلیون |
| Nice | 23 سال | € 2 میلیون |
| Nice | 22 سال | € 2 میلیون |
| Nice | 22 سال | € 1.5 میلیون |
| Metz | 22 سال | € 900 هزار |
| Metz | 21 سال | € 900 هزار |
| Metz | 21 سال | € 900 هزار |
| Metz | 20 سال | € 750 هزار |
| Metz | 20 سال | € 400 هزار |
| Metz | 20 سال | € 150 هزار |
| Metz | 19 سال | € 50 هزار |
| Metz | 18 سال | € 100 هزار |
| Metz U19 | 17 سال | € 200 هزار |
| Metz U19 | 17 سال | € 50 هزار |
Joris Delle در فصل 2021-2022 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.