میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
آخرین بهروزرسانی:
Joseph در Operario Ferroviario PR بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: برزیل، سن: 31، قد: 186 سانتیمتر، ارزش بازار: € 150 هزار. Joseph در فصل 2026 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Joseph در آن بازی کرده، America MG مقابل Operario Ferroviario PR است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 26 مهر 1405.
Operario Ferroviario PR: 12 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Operario Ferroviario PR در فصل 2026، Joseph مجموعاً 1080 دقیقه بازی کرد و در 12 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Operario Ferroviario PR: 55 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Tombense: 27 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Botafogo-SP: 9 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Cruzeiro - MG: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
America MG: 14 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Vila Nova: 22 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Operario Ferroviario PR، نتایج زنده فوتبال
Joseph 31 سال دارد. تاریخ تولد: 9 دی 1373.
پست: مدافع.
Joseph بازیکن Operario Ferroviario PR است.
Joseph – قد: 186 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: برزیل.
ارزش بازاری: € 150 هزار.
Joseph در فصل 2026 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Joseph در فصل 2026 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,080. میانگین نمره: 6.7.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 12 | 1,080 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2025 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 14 | 1,260 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2024-2025 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.9 |
| جام حذفی برزیل | Operario Ferroviario PR | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 17 | 1,407 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| جام حذفی برزیل | Operario Ferroviario PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023-2024 | سری ب برزیل | Operario Ferroviario PR | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2023 | کامپئوناتو مینیرو دسته اول (برزیل) | Tombense | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022-2023 | کامپئوناتو مینیرو دسته اول (برزیل) | Tombense | 3 | 270 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب برزیل | Tombense | 3 | 200 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | سری ب برزیل | Tombense | 14 | 1,133 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو پائولیستا دسته اول (برزیل) | Botafogo-SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021-2022 | سری ب برزیل | Tombense | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو پائولیستا دسته اول (برزیل) | Botafogo-SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021 | سری ب برزیل | Cruzeiro - MG | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | سری ب برزیل | Cruzeiro - MG | 3 | 224 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب برزیل | America MG | 5 | 228 | 0 | 0 | 6.9 | |
| کامپئوناتو مینیرو دسته اول (برزیل) | America MG | 3 | 198 | 1 | 0 | – | |
| جام حذفی برزیل | America MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2020 | سری ب برزیل | America MG | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | کامپئوناتو مینیرو دسته اول (برزیل) | America MG | 4 | 179 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب برزیل | Vila Nova | 4 | 270 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019 | سری ب برزیل | Vila Nova | 6 | 420 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | سری ب برزیل | Vila Nova | 10 | 839 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی برزیل | Vila Nova | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 |