تبلیغ
Junya Suzuki در Renofa Yamaguchi بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: ژاپن، سن: 30، قد: 174 سانتیمتر، ارزش بازار: € 250 هزار. 2026-2027: 4 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Renofa Yamaguchi مقابل Osaka (8 شهریور 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 500 هزار (22 خرداد 1403)
Renofa Yamaguchi: 8 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Renofa Yamaguchi در فصل 2026/27، Junya Suzuki مجموعاً 272 دقیقه بازی کرد و در 3 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Renofa Yamaguchi: 4 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Yokohama: 22 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Machida Zelvia: 41 بازی، 2 گل، 8 پاس گل
Tokyo: 19 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Blaublitz Akita: 9 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Renofa Yamaguchi، نتایج زنده فوتبال
Junya Suzuki 30 سال دارد. تاریخ تولد: 17 دی 1374.
پست: مدافع.
Junya Suzuki بازیکن Renofa Yamaguchi است.
Junya Suzuki – قد: 174 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Yokohama | 30 سال | € 250 هزار | |
| Yokohama | 29 سال | € 350 هزار | |
| Yokohama | 29 سال | € 400 هزار | |
| Machida Zelvia | 28 سال | € 500 هزار | |
| Machida Zelvia | 28 سال | € 500 هزار | |
| Machida Zelvia | 28 سال | € 350 هزار | |
| Tokyo | 27 سال | € 150 هزار | |
| Tokyo | 26 سال | € 200 هزار | |
| Tokyo | 26 سال | € 250 هزار | |
| Tokyo | 26 سال | € 350 هزار | |
| Blaublitz Akita | 25 سال | € 350 هزار | |
| Blaublitz Akita | 25 سال | € 300 هزار | |
| Aalen | 22 سال | € 50 هزار | |
| Aalen | 22 سال | € 50 هزار |
ملیت: ژاپن.
ارزش بازاری: € 250 هزار.
Junya Suzuki در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Junya Suzuki در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 272. میانگین نمره: 6.7.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | جی۳ لیگ ژاپن | Renofa Yamaguchi | 4 | 272 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2026 | لیگ چشمانداز ۱۰۰ ساله جی۲ و جی۳ | Yokohama | 2 | 36 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | لیگ چشمانداز ۱۰۰ ساله جی۲ و جی۳ | Yokohama | 1 | 70 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025 | جی۱ لیگ ژاپن | Yokohama | 16 | 619 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | جی۱ لیگ ژاپن | Yokohama | 3 | 108 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | جی۱ لیگ ژاپن | Machida Zelvia | 22 | 1,261 | 1 | 2 | 6.7 |
| 2023-2024 | جی۱ لیگ ژاپن | Machida Zelvia | 2 | 179 | 0 | 1 | 7.9 |
|---|
| 2023 | جی۲ لیگ ژاپن | Machida Zelvia | 17 | 1,376 | 1 | 5 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | جام لیگ ژاپن | Tokyo | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 4 | 33 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2021-2022 | جام لیگ ژاپن | Tokyo | 5 | 300 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 5 | 380 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 2 | 41 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جی۳ لیگ ژاپن | Blaublitz Akita | 2 | 100 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | جی۳ لیگ ژاپن | Blaublitz Akita | 7 | 630 | 0 | 0 | – |
|---|