تبلیغ
Kacper Chodyna در Legia Warszawa بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: لهستان، سن: 27، قد: 176 سانتیمتر، ارزش بازار: € 300 هزار. 2026-2027: 7 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Gornik Zabrze مقابل Legia Warszawa (8 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.2 میلیون (17 خرداد 1403)
Legia Warszawa: 7 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Legia Warszawa در فصل 2026/27، Kacper Chodyna مجموعاً 414 دقیقه بازی کرد و در 5 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Legia Warszawa، نتایج زنده فوتبال
Kacper Chodyna 27 سال دارد. تاریخ تولد: 3 خرداد 1378.
پست: هافبک.
Kacper Chodyna بازیکن Legia Warszawa است.
Kacper Chodyna – قد: 176 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: لهستان.
ارزش بازاری: € 300 هزار.
Kacper Chodyna در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 7 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Legia Warszawa | 27 سال | € 300 هزار | |
| Legia Warszawa | 27 سال | € 400 هزار | |
| Legia Warszawa | 26 سال | € 400 هزار | |
| Legia Warszawa | 26 سال | € 400 هزار | |
| Legia Warszawa | 26 سال | € 800 هزار | |
| Legia Warszawa | 25 سال | € 800 هزار | |
| Legia Warszawa | 25 سال | € 800 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 25 سال | € 1.2 میلیون | |
| Zaglebie Lubin | 24 سال | € 900 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 24 سال | € 900 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 23 سال | € 750 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 23 سال | € 600 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 23 سال | € 800 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 22 سال | € 700 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 22 سال | € 850 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 21 سال | € 700 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 21 سال | € 400 هزار | |
| Zaglebie Lubin | 21 سال | € 100 هزار | |
| Zaglebie Lubin B | 19 سال | € 50 هزار |
Kacper Chodyna در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 7 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 414. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | اکستراکلاسا لهستان | Legia Warszawa | 7 | 414 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025-2026 | اکستراکلاسا لهستان | Legia Warszawa | 16 | 922 | 2 | 1 | 6.5 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Legia Warszawa | 4 | 189 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ اروپا | Legia Warszawa | 2 | 34 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2024-2025 | اکستراکلاسا لهستان | Legia Warszawa | 27 | 1,664 | 3 | 3 | 6.5 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Legia Warszawa | 13 | 912 | 2 | 1 | 6.6 | |
| لیگ اروپا |
| 3 |
| 126 |
| 0 |
| 1 |
| – |
| سوپرجام لهستان | Legia Warszawa | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | اکستراکلاسا لهستان | Zagłębie Lubin | 32 | 2,448 | 7 | 9 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی لهستان | Zagłębie Lubin | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | اکستراکلاسا لهستان | Zagłębie Lubin | 33 | 2,512 | 7 | 5 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی لهستان | Zagłębie Lubin | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | اکستراکلاسا لهستان | Zagłębie Lubin | 32 | 2,573 | 3 | 2 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | اکستراکلاسا لهستان | Zagłębie Lubin | 25 | 2,101 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی لهستان | Zagłębie Lubin | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | اکستراکلاسا لهستان | Zagłębie Lubin | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|