
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 25 میلیون (14 مهر 1405)
آخرین بهروزرسانی:
Kristoffer Ajer در Brentford بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: نروژ، سن: 28، قد: 198 سانتیمتر، ارزش بازار: € 25 میلیون. Kristoffer Ajer در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Kristoffer Ajer در آن بازی کرده، Aston Villa مقابل Brentford است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 18 مهر 1405.
Brentford: 6 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Brentford در فصل 2026/27، Kristoffer Ajer مجموعاً 540 دقیقه بازی کرد و در 6 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Brentford: 136 بازی، 5 گل، 7 پاس گل
Celtic: 163 بازی، 7 گل، 5 پاس گل
Start Kristiansand: 51 بازی، 8 گل، 4 پاس گل
صفحههای مرتبط: Brentford، نتایج زنده فوتبال
Kristoffer Ajer 28 سال دارد. تاریخ تولد: 28 فروردین 1377.
پست: مدافع.
Kristoffer Ajer بازیکن Brentford است.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Brentford | 28 سال | € 25 میلیون | |
| Brentford | 28 سال | € 22 میلیون | |
| Brentford | 28 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 27 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 27 سال | € 16 میلیون | |
| Brentford | 27 سال | € 16 میلیون | |
| Brentford | 27 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 26 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 26 سال | € 15 میلیون | |
| Brentford | 25 سال | € 15 میلیون | |
| Brentford | 25 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 25 سال | € 16 میلیون | |
| Brentford | 24 سال | € 16 میلیون | |
| Brentford | 24 سال | € 18 میلیون | |
| Brentford | 23 سال | € 17 میلیون | |
| Brentford | 23 سال | € 17 میلیون | |
| Celtic | 23 سال | € 7 میلیون | |
| Celtic | 22 سال | € 4 میلیون | |
| Celtic | 22 سال | € 4 میلیون | |
| Celtic | 21 سال | € 2.7 میلیون | |
| Celtic | 21 سال | € 3 میلیون | |
| Celtic | 21 سال | € 3 میلیون | |
| Celtic | 20 سال | € 2 میلیون | |
| Celtic | 20 سال | € 1.3 میلیون | |
| Celtic | 19 سال | € 800 هزار | |
| Kilmarnock | 18 سال | € 800 هزار | |
| Start | 17 سال | € 800 هزار | |
| Start | 17 سال | € 800 هزار | |
| Start | 16 سال | € 300 هزار |
Kristoffer Ajer – قد: 198 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: نروژ.
ارزش بازاری: € 25 میلیون.
Kristoffer Ajer در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
Kristoffer Ajer در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 990.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 6 | 540 | 1 | 0 | 7.0 |
| English Football League Cup | Brentford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| لیگ ملتهای اروپا | نروژتیم ملی | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2026 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Brentford | 1 | 71 | 0 | 0 | 7.2 |
| قهرمانی جهان | نروژتیم ملی | 5 | 480 | 0 | 0 | 6.9 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 5 | 450 | 1 | 0 | 7.1 | |
| بازیهای دوستانه ملی |
| نروژتیم ملی |
| 1 |
| 72 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2025-2026 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 27 | 1,814 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brentford | 3 | 232 | 0 | 1 | 6.9 | |
| FA Cup | Brentford | 1 | 97 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه ملی | نروژتیم ملی | 2 | 165 | 0 | 0 | 6.5 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 2 | 163 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024-2025 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 24 | 1,441 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brentford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Brentford | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.2 | |
| لیگ ملتهای اروپا | نروژتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | نروژتیم ملی | 4 | 283 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2023-2024 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 28 | 1,833 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brentford | 2 | 98 | 0 | 0 | 7.0 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Brentford | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.1 | |
| FA Cup | Brentford | 1 | 62 | 0 | 0 | 5.8 | |
| بازیهای دوستانه ملی | نروژتیم ملی | 6 | 540 | 1 | 0 | 7.3 |
| 2022-2023 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 9 | 766 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Brentford | 1 | 43 | 1 | 0 | 6.0 | |
| FA Cup | Brentford | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.8 | |
| لیگ ملتهای اروپا | نروژتیم ملی | 1 | 32 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2021-2022 | لیگ برتر انگلیس | Brentford | 24 | 2,001 | 1 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Brentford | 2 | 152 | 0 | 0 | 6.3 | |
| English Football League Cup | Brentford | 2 | 129 | 0 | 0 | 7.0 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | نروژتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 8.3 |
| 2020-2021 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 35 | 3,043 | 2 | 3 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Celtic | 7 | 590 | 0 | 1 | 6.1 | |
| Scottish Cup | Celtic | 3 | 302 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| لیگ ملتهای اروپا | نروژتیم ملی | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| بازیهای دوستانه ملی | نروژتیم ملی | 2 | 160 | 0 | 0 | 6.9 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | نروژتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2020 | یورو (قهرمانی اروپا) | نروژتیم ملی | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2019-2020 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 28 | 2,509 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Celtic | 10 | 780 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 4 | 346 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 3 | 270 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | نروژتیم ملی | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 | |
| European Championship qualification | نروژتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2018-2019 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 27 | 2,132 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Celtic | 5 | 340 | 1 | 0 | 7.0 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Celtic | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Scottish Cup | Celtic | 4 | 315 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 3 | 203 | 0 | 0 | 6.8 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | نروژتیم ملی | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.9 | |
| لیگ ملتهای اروپا | نروژتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2017-2018 | پریمیرشیپ اسکاتلند | Celtic | 18 | 1,565 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Celtic | 4 | 346 | 0 | 0 | 6.6 | |
| لیگ اروپا | Celtic | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2016 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 8 | 720 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 10 | 844 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2015 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 9 | 719 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2014-2015 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 22 | 1,540 | 7 | 1 | – |
|---|
| 2013-2014 | الیتهسریین نروژ | Start Kristiansand | 2 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|