میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 3 میلیون (23 تیر 1400)
آخرین بهروزرسانی:
پست: هافبک، ملیت: مجارستان، سن: 32، قد: 173 سانتیمتر، ارزش بازار: € 150 هزار. László Kleinheisler در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که László Kleinheisler در آن بازی کرده، Csikszereda Miercurea Ciuc مقابل Botosani است؛ او در این مسابقه 72 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 26 اردیبهشت 1405.
Csikszereda Miercurea Ciuc: 9 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Grazer AK: 13 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
Hajduk Split: 13 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Panathinaikos: 21 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
Osijek: 105 بازی، 17 گل، 8 پاس گل
Astana: 13 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
László Kleinheisler 32 سال دارد. تاریخ تولد: 19 فروردین 1373.
پست: هافبک.
László Kleinheisler – قد: 173 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 سال | € 150 هزار | |
| Csikszereda Miercurea Ciuc | 32 سال | € 200 هزار | |
| Free Player | 31 سال | € 275 هزار | |
| Grazer AK | 31 سال | € 300 هزار | |
| Grazer AK | 30 سال | € 600 هزار | |
| Panathinaikos | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Panathinaikos | 30 سال | € 1.2 میلیون | |
| Hajduk Split | 30 سال | € 1.5 میلیون | |
| Panathinaikos | 29 سال | € 1.5 میلیون | |
| Panathinaikos | 29 سال | € 1.8 میلیون | |
| Osijek | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Osijek | 28 سال | € 2 میلیون | |
| Osijek | 27 سال | € 2.5 میلیون | |
| Osijek | 27 سال | € 3 میلیون | |
| Osijek | 27 سال | € 2 میلیون | |
| Osijek | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Osijek | 26 سال | € 1.3 میلیون | |
| Osijek | 26 سال | € 1.4 میلیون | |
| Osijek | 25 سال | € 1.7 میلیون | |
| Osijek | 25 سال | € 1.5 میلیون | |
| Osijek | 24 سال | € 1.5 میلیون | |
| Astana | 24 سال | € 1.5 میلیون | |
| Astana | 24 سال | € 900 هزار | |
| Astana | 23 سال | € 750 هزار | |
| Ferencvarosi TC | 22 سال | € 750 هزار | |
| Werder Bremen | 22 سال | € 1 میلیون | |
| Werder Bremen | 22 سال | € 600 هزار | |
| Werder Bremen | 21 سال | € 600 هزار | |
| Videoton | 21 سال | € 300 هزار | |
| Puskas Akademia | 20 سال | € 150 هزار | |
| Videoton | 20 سال | € 200 هزار | |
| Videoton | 19 سال | € 300 هزار | |
| Videoton | 19 سال | € 100 هزار | |
| Videoton | 18 سال | € 25 هزار |
ارزش بازاری: € 150 هزار.
László Kleinheisler در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
پای تخصصی: راست.
ملیت: مجارستان.
László Kleinheisler در فصل 2025-2026 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 589. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | سوپرلیگا رومانی | Csikszereda Miercurea Ciuc | 8 | 509 | 1 | 0 | 6.6 |
| Romanian Cup | Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 | 80 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | بوندسلیگا اتریش | Grazer AK | 13 | 393 | 0 | 2 | 6.3 |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | مجارستانتیم ملی | 4 | 96 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | لیگ فوتبال کرواسی | Hajduk Split | 12 | 525 | 0 | 1 | 6.4 |
| Croatian Cup | Hajduk Split | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان اروپا |
| Panathinaikos |
| 3 |
| 58 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| سوپر لیگ یونان | Panathinaikos | 2 | 20 | 0 | 0 | 6.4 |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 4 | 132 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022-2023 | سوپر لیگ یونان | Panathinaikos | 15 | 462 | 2 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Panathinaikos | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| لیگ فوتبال کرواسی | Osijek | 14 | 1,061 | 5 | 2 | 7.1 | |
| لیگ ملتهای اروپا | مجارستانتیم ملی | 3 | 47 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | مجارستانتیم ملی | 6 | 408 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | لیگ فوتبال کرواسی | Osijek | 31 | 1,919 | 4 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | Osijek | 6 | 462 | 2 | 0 | – | |
| Croatian Cup | Osijek | 3 | 223 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | لیگ فوتبال کرواسی | Osijek | 32 | 2,014 | 6 | 6 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Croatian Cup | Osijek | 1 | 82 | 0 | 0 | – | |
| لیگ اروپا | Osijek | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.5 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | مجارستانتیم ملی | 1 | 27 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2020 | یورو (قهرمانی اروپا) | مجارستانتیم ملی | 6 | 463 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ فوتبال کرواسی | Osijek | 10 | 723 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Osijek | 2 | 128 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Cup | Osijek | 1 | 56 | 0 | 0 | – | |
| European Championship qualification | مجارستانتیم ملی | 1 | 56 | 0 | 0 | 4.8 | |
| بازیهای دوستانه ملی | مجارستانتیم ملی | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | لیگ فوتبال کرواسی | Osijek | 4 | 227 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Astana | 6 | 545 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Astana | 3 | 260 | 0 | 0 | 6.2 | |
| لیگ ملتهای اروپا | مجارستانتیم ملی | 6 | 434 | 1 | 1 | 7.0 | |
| یورو (قهرمانی اروپا) | مجارستانتیم ملی | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2017-2018 | لیگ قهرمانان اروپا | Astana | 2 | 171 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Astana | 2 | 116 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2016-2017 | بوندسلیگا | Darmstadt 98 | 12 | 780 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|
| 2015-2016 | بوندسلیگا | Werder Bremen | 6 | 191 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|