تبلیغ
Leandro Trossard در Beşiktaş بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: بلژیک، سن: 31، قد: 172 سانتیمتر، ارزش بازار: € 18 میلیون. 2026-2027: 15 بازی، 2 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Kasımpaşa مقابل Beşiktaş (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 38 میلیون (27 آذر 1402)
Beşiktaş: 9 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Beşiktaş در فصل 2026/27، Leandro Trossard مجموعاً 738 دقیقه بازی کرد و در 9 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Beşiktaş: 13 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
Arsenal: 184 بازی، 39 گل، 31 پاس گل
Brighton & Hove Albion: 122 بازی، 25 گل، 13 پاس گل
Racing Genk: 43 بازی، 7 گل، 1 پاس گل
Oud-Heverlee Leuven: 6 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Beşiktaş، نتایج زنده فوتبال
Leandro Trossard 31 سال دارد. تاریخ تولد: 13 آذر 1373.
پست: مهاجم.
Leandro Trossard بازیکن Beşiktaş است.
Leandro Trossard – قد: 172 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Arsenal | 31 سال | € 18 میلیون | |
| Arsenal | 31 سال | € 20 میلیون | |
| Arsenal | 30 سال | € 22 میلیون | |
| Arsenal | 30 سال | € 30 میلیون | |
| Arsenal | 29 سال | € 35 میلیون | |
| Arsenal | 29 سال | € 38 میلیون | |
| Arsenal | 28 سال | € 35 میلیون | |
| Brighton | 27 سال | € 30 میلیون | |
| Brighton | 27 سال | € 25 میلیون | |
| Brighton | 27 سال | € 20 میلیون | |
| Brighton | 27 سال | € 17 میلیون | |
| Brighton | 26 سال | € 17 میلیون | |
| Brighton | 26 سال | € 15 میلیون | |
| Brighton | 25 سال | € 15 میلیون | |
| Brighton | 25 سال | € 13 میلیون | |
| Brighton | 25 سال | € 16 میلیون | |
| Racing Genk | 24 سال | € 16 میلیون | |
| Racing Genk | 24 سال | € 14 میلیون | |
| Racing Genk | 23 سال | € 10 میلیون | |
| Racing Genk | 23 سال | € 7 میلیون | |
| Racing Genk | 23 سال | € 4 میلیون | |
| Racing Genk | 22 سال | € 4 میلیون | |
| Racing Genk | 22 سال | € 2.5 میلیون | |
| Racing Genk | 21 سال | € 2 میلیون | |
| Oud Heverlee Leuven | 21 سال | € 2 میلیون | |
| Oud Heverlee Leuven | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Oud Heverlee Leuven | 20 سال | € 700 هزار | |
| KVSK Lommel | 20 سال | € 500 هزار | |
| KVSK Lommel | 20 سال | € 400 هزار | |
| KVSK Lommel | 19 سال | € 200 هزار | |
| Racing Genk | 18 سال | € 200 هزار | |
| KRC Genk U19 | 17 سال | € 100 هزار | |
| KRC Genk U19 | 17 سال | € 50 هزار |
ملیت: بلژیک.
ارزش بازاری: € 18 میلیون.
Leandro Trossard در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 2 گل و 1 پاس گل.
Leandro Trossard در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 2 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 1,032.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سوپر لیگ ترکیه | Beşiktaş | 9 | 738 | 2 | 1 | 6.9 |
| لیگ اروپا | Beşiktaş | 4 | 276 | 0 | 0 | 6.7 | |
| لیگ ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 2 | 18 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2026 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | بلژیکتیم ملی | 7 | 396 | 1 | 0 | 6.4 |
| قهرمانی جهان | بلژیکتیم ملی | 6 | 510 | 2 | 2 | 7.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 1 | 74 | 1 | 0 | 8.0 | |
| 2025-2026 | لیگ برتر انگلیس |
| Arsenal |
| 31 |
| 2,006 |
| 6 |
| 6 |
| 6.8 |
| لیگ قهرمانان اروپا | Arsenal | 11 | 631 | 1 | 4 | 6.9 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Arsenal | 6 | 217 | 1 | 0 | 6.7 |
| جام حذفی انگلیس | Arsenal | 2 | 66 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024-2025 | لیگ برتر انگلیس | Arsenal | 38 | 2,567 | 8 | 7 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Arsenal | 14 | 665 | 2 | 2 | 6.8 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Arsenal | 3 | 210 | 0 | 0 | 6.7 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Arsenal | 2 | 99 | 1 | 0 | 7.3 | |
| جام حذفی انگلیس | Arsenal | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 6 | 456 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2024 | جام امارات | Arsenal | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| یورو (قهرمانی اروپا) | بلژیکتیم ملی | 6 | 376 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | لیگ برتر انگلیس | Arsenal | 34 | 1,646 | 12 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Arsenal | 9 | 533 | 4 | 1 | 7.1 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Arsenal | 3 | 135 | 0 | 0 | 6.4 | |
| جام حذفی انگلیس | Arsenal | 1 | 2 | 0 | 0 | 6.1 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Arsenal | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.7 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 3 | 195 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2023 | جام خیریه انگلیس | Arsenal | 1 | 15 | 1 | 0 | 8.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام امارات | Arsenal | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.7 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | لیگ برتر انگلیس | Arsenal | 20 | 929 | 1 | 10 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Arsenal | 3 | 153 | 2 | 0 | 7.4 | |
| لیگ اروپا | Arsenal | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.4 | |
| جام حذفی انگلیس | Arsenal | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ برتر انگلیس | Brighton & Hove Albion | 16 | 1,325 | 7 | 2 | 6.9 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Brighton & Hove Albion | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.9 | |
| لیگ ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 5 | 170 | 2 | 0 | 7.0 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 1 | 32 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2022 | قهرمانی جهان | بلژیکتیم ملی | 3 | 102 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | بلژیکتیم ملی | 3 | 141 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2021-2022 | لیگ برتر انگلیس | Brighton & Hove Albion | 34 | 2,810 | 8 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Brighton & Hove Albion | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.2 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | بلژیکتیم ملی | 2 | 65 | 0 | 0 | 6.0 | |
| لیگ ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 1 | 63 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 1 | 78 | 0 | 0 | 8.6 |
| 2020-2021 | لیگ برتر انگلیس | Brighton & Hove Albion | 35 | 2,620 | 5 | 5 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Brighton & Hove Albion | 2 | 86 | 0 | 0 | 6.9 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Brighton & Hove Albion | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Brighton & Hove Albion | 1 | 62 | 0 | 0 | 5.6 | |
| لیگ ملتهای اروپا | بلژیکتیم ملی | 4 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه ملی | بلژیکتیم ملی | 2 | 84 | 0 | 0 | 6.6 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | بلژیکتیم ملی | 2 | 91 | 2 | 0 | 9.0 |
| 2020 | یورو (قهرمانی اروپا) | بلژیکتیم ملی | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ برتر انگلیس | Brighton & Hove Albion | 31 | 2,013 | 5 | 3 | 6.5 |
|---|
| 2018-2019 | لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 15 | 1,175 | 3 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Racing Genk | 8 | 669 | 3 | 1 | 7.4 | |
| جام حذفی بلژیک | Racing Genk | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 5 | 381 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 13 | 495 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2015-2016 | لیگ حرفهای بلژیک | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 298 | 1 | 0 | 8.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ حرفهای بلژیک | Racing Genk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |