تبلیغ
پست: مهاجم، ملیت: آرژانتین، سن: 43، قد: 175 سانتیمتر. 2024-2025: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Banfield مقابل Sarmiento Junin (24 آذر 1403).
آخرین بهروزرسانی:
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 23 میلیون (30 آذر 1388)
Sarmiento Junin: 93 بازی، 13 گل، 2 پاس گل
Racing Club de Avellaneda: 136 بازی، 41 گل، 10 پاس گل
Atlanta United: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Internacional - RS: 24 بازی، 4 گل، 2 پاس گل
Lyon: 39 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Lisandro López 43 سال دارد. تاریخ تولد: 11 اسفند 1361.
پست: مهاجم.
Lisandro López – قد: 175 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: آرژانتین.
Lisandro López در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 1 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Sarmiento | 41 سال | € 100 هزار | |
| Sarmiento | 41 سال | € 100 هزار | |
| Sarmiento | 40 سال | € 125 هزار | |
| Sarmiento | 40 سال | € 200 هزار | |
| Sarmiento | 39 سال | € 200 هزار | |
| Sarmiento | 39 سال | € 200 هزار | |
| Sarmiento | 38 سال | € 400 هزار | |
| Racing Club | 38 سال | € 500 هزار | |
| Atlanta United | 37 سال | € 900 هزار | |
| Racing Club | 37 سال | € 1.6 میلیون | |
| Racing Club | 36 سال | € 2 میلیون | |
| Racing Club | 36 سال | € 2.5 میلیون | |
| Racing Club | 35 سال | € 2 میلیون | |
| Racing Club | 35 سال | € 1.8 میلیون | |
| Racing Club | 34 سال | € 2 میلیون | |
| Racing Club | 33 سال | € 2.5 میلیون | |
| Racing Club | 33 سال | € 2.5 میلیون | |
| Racing Club | 32 سال | € 3 میلیون | |
| Internacional | 32 سال | € 3.5 میلیون | |
| Internacional | 32 سال | € 4.5 میلیون | |
| Al Gharafa | 30 سال | € 5 میلیون | |
| OL | 30 سال | € 8.5 میلیون | |
| OL | 29 سال | € 10 میلیون | |
| OL | 29 سال | € 12 میلیون | |
| OL | 29 سال | € 13 میلیون | |
| OL | 29 سال | € 15 میلیون | |
| OL | 28 سال | € 18.5 میلیون | |
| OL | 28 سال | € 18.8 میلیون | |
| OL | 28 سال | € 20 میلیون | |
| OL | 28 سال | € 22 میلیون | |
| OL | 27 سال | € 22 میلیون | |
| OL | 26 سال | € 23 میلیون | |
| Porto | 26 سال | € 16.5 میلیون | |
| Porto | 25 سال | € 13 میلیون | |
| Porto | 25 سال | € 11 میلیون | |
| Porto | 25 سال | € 7 میلیون | |
| Porto | 24 سال | € 6.5 میلیون | |
| Porto | 24 سال | € 5.5 میلیون | |
| Porto | 23 سال | € 5.3 میلیون | |
| Porto | 22 سال | € 5 میلیون | |
| Racing Club | 21 سال | € 5.5 میلیون |
Lisandro López در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 1 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 7. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 1 | 7 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 19 | 468 | 1 | 0 | 6.5 |
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Sarmiento Junin | 10 | 458 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2023-2024 | کوپا آرژانتین | Sarmiento Junin | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Sarmiento Junin | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2023 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 21 | 1,198 | 3 | 0 | 6.7 |
| جام لیگ حرفهای آرژانتین |
| Sarmiento Junin |
| 4 |
| 244 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 5 | 236 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا آرژانتین | Sarmiento Junin | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
| 2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 16 | 919 | 4 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Sarmiento Junin | 8 | 279 | 1 | 1 | 6.5 |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 3 | 212 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Sarmiento Junin | 3 | 159 | 0 | 1 | 6.5 | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 3 | 224 | 1 | 0 | 7.0 |
| 2021 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 13 | 899 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Atlanta United | 2 | 142 | 0 | 0 | 5.9 | |
| جام قهرمانان کونکاکاف | Atlanta United | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020 | کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 4 | 288 | 0 | 1 | 5.7 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 20 | 1,595 | 4 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 2 | 135 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2018-2019 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 24 | 2,001 | 15 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 | |
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2018 | کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2017-2018 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 20 | 1,383 | 5 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Racing Club de Avellaneda | 6 | 538 | 1 | 2 | 6.8 |
| 2016-2017 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 18 | 1,375 | 7 | 2 | 6.9 |
|---|
| 2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 5 | 206 | 2 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2015-2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Racing Club de Avellaneda | 7 | 428 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Internacional - RS | 11 | 842 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2015 | سری آ برزیل | Internacional - RS | 10 | 691 | 3 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2014-2015 | سری آ برزیل | Internacional - RS | 3 | 241 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2012-2013 | لیگ ۱ فرانسه | Lyon | 15 | 916 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | لیگ ۱ فرانسه | Lyon | 8 | 443 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | لیگ ۱ فرانسه | Lyon | 14 | 939 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | لیگ ۱ فرانسه | Lyon | 2 | 178 | 0 | 1 | – |
|---|