تبلیغ
Lucas Janson در Gimnasia La Plata بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: آرژانتین، سن: 32، قد: 171 سانتیمتر، ارزش بازار: € 200 هزار. 2026: 17 بازی، 0 گل، 2 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: AA Estudiantes (Río Cuarto) مقابل Gimnasia La Plata (9 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 5.5 میلیون (3 آبان 1401)
Gimnasia La Plata: 15 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Gimnasia La Plata در فصل 2026، Lucas Janson مجموعاً 907 دقیقه بازی کرد و در 12 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Gimnasia La Plata: 13 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Boca Juniors: 52 بازی، 3 گل، 2 پاس گل
Vélez Sarsfield: 164 بازی، 38 گل، 17 پاس گل
Tigre: 67 بازی، 13 گل، 8 پاس گل
Toronto: 12 بازی، 5 گل، 2 پاس گل
Sarmiento Junin: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Gimnasia La Plata، نتایج زنده فوتبال
Lucas Janson 32 سال دارد. تاریخ تولد: 27 مرداد 1373.
پست: مهاجم.
Lucas Janson بازیکن Gimnasia La Plata است.
Lucas Janson – قد: 171 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Boca Juniors | 31 سال | € 200 هزار | |
| Boca Juniors | 31 سال | € 250 هزار | |
| Boca Juniors | 31 سال | € 300 هزار | |
| Boca Juniors | 30 سال | € 500 هزار | |
| Boca Juniors | 30 سال | € 700 هزار | |
| Boca Juniors | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Boca Juniors | 30 سال | € 1.2 میلیون | |
| Boca Juniors | 29 سال | € 1.7 میلیون | |
| Boca Juniors | 29 سال | € 2 میلیون | |
| Boca Juniors | 29 سال | € 3 میلیون | |
| Boca Juniors | 29 سال | € 3.5 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 28 سال | € 4 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 28 سال | € 5 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 28 سال | € 5.5 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 27 سال | € 5 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 27 سال | € 4.2 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 26 سال | € 4.2 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 25 سال | € 4 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 25 سال | € 5 میلیون | |
| Velez Sarsfield | 24 سال | € 4.5 میلیون | |
| Toronto | 24 سال | € 4 میلیون | |
| Club Atletico Tigre | 23 سال | € 3 میلیون | |
| Club Atletico Tigre | 23 سال | € 3 میلیون | |
| Club Atletico Tigre | 22 سال | € 2.8 میلیون | |
| Club Atletico Tigre | 21 سال | € 2.8 میلیون | |
| Club Atletico Tigre | 21 سال | € 300 هزار | |
| Club Atletico Tigre | 20 سال | € 200 هزار | |
| Club Atletico Tigre | 18 سال | € 100 هزار |
پای تخصصی: چپ.
ملیت: آرژانتین.
ارزش بازاری: € 200 هزار.
Lucas Janson در فصل 2026 در همه رقابتها: 17 بازی، 0 گل و 2 پاس گل.
Lucas Janson در فصل 2026 در همه رقابتها: 17 بازی، 0 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 999.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | لیگ دسته اول آرژانتین | Gimnasia La Plata | 12 | 722 | 0 | 1 | 6.4 |
| کوپا آرژانتین | Gimnasia La Plata | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.9 | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Boca Juniors | 3 | 185 | 0 | 0 | 6.4 | |
| کوپا آرژانتین | Boca Juniors | 1 | 75 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2025 | لیگ دسته اول آرژانتین | Boca Juniors | 4 | 116 | 0 | 0 | 6.5 |
| کوپا لیبرتادورس | Boca Juniors | 1 | 18 | 0 | 0 | 6.3 | |
| کوپا آرژانتین | Boca Juniors | 1 |
| 22 |
| 1 |
| 0 |
| 7.4 |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول آرژانتین | Boca Juniors | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2024 | لیگ دسته اول آرژانتین | Boca Juniors | 9 | 169 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Boca Juniors | 7 | 175 | 0 | 0 | 6.5 | |
| کوپا سودامریکانا | Boca Juniors | 4 | 223 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | جام لیگ حرفهای آرژانتین | Boca Juniors | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Boca Juniors | 1 | 33 | 0 | 0 | 7.0 | |
| کوپا لیبرتادورس | Boca Juniors | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023 | جام لیگ حرفهای آرژانتین | Boca Juniors | 12 | 690 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Boca Juniors | 4 | 118 | 0 | 0 | 6.6 | |
| کوپا آرژانتین | Boca Juniors | 2 | 121 | 0 | 1 | 6.6 | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 16 | 989 | 3 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 12 | 866 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Vélez Sarsfield | 2 | 174 | 0 | 1 | 6.6 | |
| کوپا آرژانتین | Vélez Sarsfield | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 13 | 1,016 | 4 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Vélez Sarsfield | 7 | 481 | 2 | 0 | 6.6 | |
| کوپا لیبرتادورس | Vélez Sarsfield | 5 | 424 | 5 | 1 | 7.7 | |
| کوپا آرژانتین | Vélez Sarsfield | 1 | 81 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 12 | 755 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Vélez Sarsfield | 7 | 575 | 5 | 1 | 7.7 | |
| کوپا لیبرتادورس | Vélez Sarsfield | 5 | 432 | 2 | 0 | 6.9 | |
| کوپا آرژانتین | Vélez Sarsfield | 2 | 157 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021 | لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 17 | 1,208 | 1 | 4 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Vélez Sarsfield | 8 | 639 | 3 | 3 | 7.1 | |
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Vélez Sarsfield | 6 | 327 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2020-2021 | جام دیگو آرماندو مارادونا | Vélez Sarsfield | 11 | 614 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Vélez Sarsfield | 10 | 789 | 2 | 1 | 7.7 | |
| جام لیگ حرفهای آرژانتین | Vélez Sarsfield | 5 | 248 | 0 | 0 | 7.0 | |
| کوپا آرژانتین | Vélez Sarsfield | 2 | 115 | 1 | 0 | – | |
| لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 1 | 81 | 1 | 0 | 7.5 |
| 2020 | جام سوپرلیگ آرژانتین | Vélez Sarsfield | 1 | 67 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول آرژانتین | Vélez Sarsfield | 20 | 1,576 | 4 | 2 | 7.4 |
|---|
| 2018-2019 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 10 | 736 | 5 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Toronto | 5 | 426 | 1 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Toronto | 1 | 50 | 1 | 0 | 7.6 |
| 2018 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Toronto | 6 | 392 | 3 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2017-2018 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 24 | 1,376 | 2 | 3 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ دسته اول آرژانتین | Sarmiento Junin | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 8 | 656 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 6 | 534 | 3 | 3 | 8.3 |
|---|
| 2015-2016 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 7 | 502 | 3 | 0 | 7.5 |
|---|
| 2014-2015 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 3 | 49 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2013-2014 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | لیگ دسته اول آرژانتین | Tigre | 8 | 288 | 0 | 0 | – |
|---|