تبلیغ
Luka Ivanušec در Dinamo Zagreb بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: کرواسی، سن: 27، قد: 175 سانتیمتر، ارزش بازار: € 3 میلیون. 2026-2027: 10 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Sunderland مقابل Dinamo Zagreb (14 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 13.5 میلیون (6 خرداد 1400)
Dinamo Zagreb: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Dinamo Zagreb در فصل 2026/27، Luka Ivanušec مجموعاً 245 دقیقه بازی کرد و در 2 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Dinamo Zagreb: 172 بازی، 32 گل، 17 پاس گل
PAOK Saloniki: 32 بازی، 2 گل، 3 پاس گل
Feyenoord: 57 بازی، 5 گل، 7 پاس گل
Lokomotiva Zagreb: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Dinamo Zagreb، نتایج زنده فوتبال
Luka Ivanušec 27 سال دارد. تاریخ تولد: 5 آذر 1377.
پست: مهاجم.
Luka Ivanušec بازیکن Dinamo Zagreb است.
Luka Ivanušec – قد: 175 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: کرواسی.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| PAOK Saloniki | 27 سال | € 3 میلیون | |
| PAOK Saloniki | 27 سال | € 3 میلیون | |
| PAOK Saloniki | 27 سال | € 3.5 میلیون | |
| Feyenoord | 26 سال | € 3.5 میلیون | |
| Feyenoord | 26 سال | € 5 میلیون | |
| Feyenoord | 26 سال | € 6 میلیون | |
| Feyenoord | 25 سال | € 8 میلیون | |
| Feyenoord | 25 سال | € 12 میلیون | |
| Feyenoord | 25 سال | € 12 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 24 سال | € 12 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 23 سال | € 10 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 23 سال | € 12.5 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 23 سال | € 12.5 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 23 سال | € 13.5 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 22 سال | € 13.5 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 22 سال | € 5.5 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 21 سال | € 4 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 21 سال | € 3.6 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 21 سال | € 4 میلیون | |
| Dinamo Zagreb | 20 سال | € 3 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 19 سال | € 1 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 19 سال | € 1 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 18 سال | € 1 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 18 سال | € 1 میلیون | |
| Lokomotiva Zagreb | 17 سال | € 150 هزار |
ارزش بازاری: € 3 میلیون.
Luka Ivanušec در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 10 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Luka Ivanušec در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 10 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 463. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 6 | 245 | 0 | 0 | 6.3 |
| لیگ اروپا | Dinamo Zagreb | 4 | 218 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025-2026 | سوپر لیگ یونان | PAOK Saloniki | 20 | 594 | 0 | 2 | 6.6 |
| لیگ اروپا | PAOK Saloniki | 8 | 321 | 1 | 1 | 6.6 | |
| جام حذفی یونان | PAOK Saloniki | 4 | 137 | 1 | 0 | – | |
| 2024-2025 | اردیویزیه هلند | Feyenoord | 13 | 481 | 1 | 0 | 6.6 |
| لیگ قهرمانان اروپا | Feyenoord |
| 4 |
| 177 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| جام حذفی هلند | Feyenoord | 3 | 91 | 0 | 0 | 6.7 |
| سوپرجام یوهان کرایف | Feyenoord | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | یورو (قهرمانی اروپا) | کرواسیتیم ملی | 3 | 126 | 0 | 1 | 7.1 |
|---|
| 2023-2024 | اردیویزیه هلند | Feyenoord | 24 | 1,160 | 3 | 5 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Feyenoord | 5 | 204 | 0 | 1 | 6.3 | |
| جام حذفی هلند | Feyenoord | 3 | 70 | 0 | 1 | 6.8 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Feyenoord | 2 | 82 | 1 | 0 | 6.4 | |
| لیگ اروپا | Feyenoord | 2 | 80 | 0 | 0 | 6.7 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Dinamo Zagreb | 3 | 257 | 3 | 0 | 7.4 | |
| لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 2 | 103 | 1 | 1 | 8.1 | |
| لیگ اروپا | Dinamo Zagreb | 1 | 87 | 1 | 0 | 7.5 | |
| بازیهای دوستانه ملی | کرواسیتیم ملی | 2 | 50 | 0 | 0 | 6.4 | |
| سریز | کرواسیتیم ملی | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.6 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا | کرواسیتیم ملی | 1 | 74 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2022-2023 | لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 32 | 2,497 | 12 | 3 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Dinamo Zagreb | 12 | 962 | 0 | 0 | 6.3 | |
| سوپرجام کرواسی | Dinamo Zagreb | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.8 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا | کرواسیتیم ملی | 2 | 91 | 1 | 0 | 7.4 | |
| لیگ ملتهای اروپا | کرواسیتیم ملی | 2 | 156 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2022 | مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | کرواسیتیم ملی | 4 | 126 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 29 | 2,257 | 3 | 5 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Dinamo Zagreb | 6 | 498 | 1 | 1 | 6.7 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Dinamo Zagreb | 6 | 484 | 0 | 2 | 7.8 | |
| جام حذفی کرواسی | Dinamo Zagreb | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| لیگ ملتهای اروپا | کرواسیتیم ملی | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.7 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | کرواسیتیم ملی | 1 | 14 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2020-2021 | لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 29 | 1,953 | 7 | 3 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Dinamo Zagreb | 11 | 752 | 1 | 2 | 6.9 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Dinamo Zagreb | 3 | 144 | 1 | 0 | 6.4 | |
| جام حذفی کرواسی | Dinamo Zagreb | 2 | 72 | 0 | 0 | – | |
| جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | کرواسیتیم ملی | 4 | 360 | 1 | 0 | – | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | کرواسیتیم ملی | 4 | 285 | 0 | 0 | – |
| 2020 | یورو (قهرمانی اروپا) | کرواسیتیم ملی | 3 | 65 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | لیگ فوتبال کرواسی | Dinamo Zagreb | 20 | 956 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Dinamo Zagreb | 4 | 100 | 1 | 0 | 6.5 | |
| لیگ فوتبال کرواسی | Lokomotiva Zagreb | 1 | 88 | 0 | 0 | – | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | کرواسیتیم ملی | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2019 | جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | کرواسیتیم ملی | 3 | 132 | 0 | 1 | 6.1 |
|---|
| 2018-2019 | لیگ فوتبال کرواسی | Lokomotiva Zagreb | 3 | 255 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | کرواسیتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|