میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 250 هزار (24 آبان 1394)
آخرین بهروزرسانی:
Mark Thomas Oxley در Harrogate Town بازی میکند. پست: دروازهبان، ملیت: انگلیس، سن: 36، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 25 هزار. Mark Thomas Oxley در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Mark Thomas Oxley در آن بازی کرده، Scunthorpe United مقابل Harrogate Town است؛ او در این مسابقه 45 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 14 شهریور 1405.
Harrogate Town: 5 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Harrogate Town در فصل 2026/27، Mark Thomas Oxley مجموعاً 405 دقیقه بازی کرد و در 4 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Harrogate Town: 110 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
Southend United: 92 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Hibernian: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Harrogate Town، نتایج زنده فوتبال
Mark Thomas Oxley 36 سال دارد. تاریخ تولد: 12 خرداد 1369.
پست: دروازهبان.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Harrogate Town | 35 سال | € 25 هزار | |
| Harrogate Town | 35 سال | € 50 هزار | |
| Harrogate Town | 34 سال | € 50 هزار | |
| Harrogate Town | 34 سال | € 50 هزار | |
| Harrogate Town | 33 سال | € 100 هزار | |
| Harrogate Town | 33 سال | € 100 هزار | |
| Harrogate Town | 32 سال | € 150 هزار | |
| Harrogate Town | 32 سال | € 175 هزار | |
| Southend United | 26 سال | € 250 هزار | |
| Hibernian | 25 سال | € 250 هزار | |
| Hibernian | 24 سال | € 150 هزار | |
| Hull City | 22 سال | € 150 هزار | |
| Hull City | 17 سال | € 50 هزار |
Mark Thomas Oxley بازیکن Harrogate Town است.
Mark Thomas Oxley – قد: 180 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: انگلیس.
ارزش بازاری: € 25 هزار.
Mark Thomas Oxley در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Mark Thomas Oxley در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 405. میانگین نمره: 6.1.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | نشنال لیگ انگلیس | Harrogate Town | 5 | 405 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2025-2026 | لیگ تو انگلیس | Harrogate Town | 8 | 616 | 0 | 1 | 6.4 |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 8.1 | |
| FA Cup | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 | |
| English Football League Cup | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 | |
| 2024-2025 | English Football League Trophy | Harrogate Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.2 |
| لیگ تو انگلیس |
| Harrogate Town |
| 2 |
| 139 |
| 0 |
| 0 |
| 5.9 |
| 2023-2024 | لیگ تو انگلیس | Harrogate Town | 16 | 1,400 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 | |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | لیگ تو انگلیس | Harrogate Town | 19 | 1,710 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2021-2022 | لیگ تو انگلیس | Harrogate Town | 41 | 3,673 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.6 | |
| FA Cup | Harrogate Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | لیگ تو انگلیس | Southend United | 40 | 3,600 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southend United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.0 | |
| English Football League Trophy | Southend United | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | لیگ وان انگلیس | Southend United | 19 | 1,706 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Southend United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2018-2019 | لیگ وان انگلیس | Southend United | 14 | 1,260 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southend United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2017-2018 | لیگ وان انگلیس | Southend United | 15 | 1,350 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | چمپیونشیپ اسکاتلند | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|