تبلیغ
Markus André Kaasa در Aalborg بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: نروژ، سن: 29، قد: 175 سانتیمتر، ارزش بازار: € 450 هزار. 2026-2027: 11 بازی، 2 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Hillerod Fodbold مقابل Aalborg (2 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 1.2 میلیون (17 آذر 1401)
Aalborg: 11 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Aalborg در فصل 2026/27، Markus André Kaasa مجموعاً 669 دقیقه بازی کرد و در 9 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Aalborg: 28 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
Molde: 112 بازی، 19 گل، 7 پاس گل
Odd Grenland: 99 بازی، 7 گل، 6 پاس گل
Sarpsborg 08: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Aalborg، نتایج زنده فوتبال
Markus André Kaasa 29 سال دارد. تاریخ تولد: 24 تیر 1376.
پست: هافبک.
Markus André Kaasa بازیکن Aalborg است.
Markus André Kaasa – قد: 175 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: نروژ.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Aalborg | 28 سال | € 450 هزار | |
| Aalborg | 28 سال | € 500 هزار | |
| Molde | 27 سال | € 600 هزار | |
| Molde | 27 سال | € 900 هزار | |
| Molde | 27 سال | € 900 هزار | |
| Molde | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Molde | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Molde | 25 سال | € 1 میلیون | |
| Molde | 25 سال | € 1.2 میلیون | |
| Odds | 24 سال | € 400 هزار | |
| Odds | 23 سال | € 400 هزار | |
| Odds | 23 سال | € 400 هزار | |
| Odds | 22 سال | € 325 هزار | |
| Odds | 22 سال | € 400 هزار | |
| Odds | 21 سال | € 300 هزار | |
| Odds | 21 سال | € 300 هزار | |
| Odds | 20 سال | € 50 هزار |
ارزش بازاری: € 450 هزار.
Markus André Kaasa در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
Markus André Kaasa در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 669. میانگین نمره: 6.7.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ دسته اول دانمارک | Aalborg | 11 | 669 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول دانمارک | Aalborg | 16 | 709 | 0 | 0 | 6.3 |
| جام حذفی دانمارک | Aalborg | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.1 | |
| الیتهسریین نروژ | Molde | 3 | 71 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025 | الیتهسریین نروژ | Molde | 3 | 218 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | الیتهسریین نروژ | Molde | 12 | 738 | 3 | 1 | 6.7 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Molde |
| 6 |
| 378 |
| 1 |
| 0 |
| 6.9 |
| لیگ اروپا | Molde | 6 | 384 | 2 | 1 | 6.9 |
| 2024 | الیتهسریین نروژ | Molde | 5 | 266 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|
| 2023-2024 | الیتهسریین نروژ | Molde | 8 | 601 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Molde | 6 | 165 | 0 | 0 | 6.2 | |
| لیگ اروپا | Molde | 5 | 363 | 0 | 0 | 6.2 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Molde | 4 | 341 | 1 | 2 | 7.2 | |
| جام حذفی نروژ | Molde | 1 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2023 | الیتهسریین نروژ | Molde | 17 | 766 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | لیگ کنفرانس اروپا | Molde | 8 | 430 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی نروژ | Molde | 2 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2022 | الیتهسریین نروژ | Molde | 24 | 1,535 | 9 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2021-2022 | جام حذفی نروژ | Molde | 2 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 4 | 350 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2021 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 23 | 1,843 | 1 | 3 | 6.5 |
|---|
| 2020-2021 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 7 | 602 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2020 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 21 | 1,588 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| الیتهسریین نروژ | Sarpsborg 08 | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی نروژ | Odd Grenland | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2019 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 18 | 741 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 4 | 101 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2018 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 15 | 1,000 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 2 | 65 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017 | الیتهسریین نروژ | Odd Grenland | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|