تبلیغ
Matúš Malý در Sigma بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: اسلواکی، سن: 25، قد: 193 سانتیمتر، ارزش بازار: € 700 هزار. 2026-2027: 11 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Sigma Olomouc مقابل Zbrojovka Brno (9 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 700 هزار (3 فروردین 1405)
Sigma Olomouc: 11 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Sigma Olomouc در فصل 2026/27، Matúš Malý مجموعاً 967 دقیقه بازی کرد و در 11 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Sigma Olomouc: 25 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Ruzomberok: 93 بازی، 5 گل، 3 پاس گل
Dunajska Streda: 15 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Sigma، نتایج زنده فوتبال
Matúš Malý 25 سال دارد. تاریخ تولد: 20 تیر 1380.
پست: مدافع.
Matúš Malý بازیکن Sigma است.
Matúš Malý – قد: 193 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اسلواکی.
ارزش بازاری: € 700 هزار.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Sigma | 24 سال | € 700 هزار | |
| Sigma | 24 سال | € 700 هزار | |
| Sigma | 24 سال | € 300 هزار | |
| Ruzomberok | 23 سال | € 350 هزار | |
| Ruzomberok | 23 سال | € 450 هزار | |
| Ruzomberok | 23 سال | € 500 هزار | |
| Ruzomberok | 22 سال | € 450 هزار | |
| Ruzomberok | 22 سال | € 250 هزار | |
| Ruzomberok | 22 سال | € 225 هزار | |
| Ruzomberok | 21 سال | € 225 هزار | |
| Ruzomberok | 21 سال | € 225 هزار | |
| Dunajska Streda | 20 سال | € 150 هزار | |
| Dunajska Streda | 20 سال | € 150 هزار | |
| Senica | 19 سال | € 150 هزار | |
| Dunajska Streda | 19 سال | € 150 هزار | |
| Dunajska Streda | 18 سال | € 100 هزار | |
| Dunajska Streda | 18 سال | € 50 هزار |
Matúš Malý در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 967. میانگین نمره: 6.9.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ دسته اول چک | Sigma Olomouc | 11 | 967 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول چک | Sigma Olomouc | 10 | 721 | 0 | 0 | 6.6 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Sigma Olomouc | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول اسلواکی | Ruzomberok | 30 | 2,459 | 1 | 2 | 6.4 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Ruzomberok | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 | |
| لیگ اروپا | Ruzomberok | 4 | 360 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2023-2024 | لیگ دسته اول اسلواکی |
| Ruzomberok |
| 30 |
| 2,655 |
| 2 |
| 1 |
| 6.4 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول اسلواکی | Ruzomberok | 23 | 1,485 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | Ruzomberok | 2 | 106 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول اسلواکی | Dunajska Streda | 4 | 279 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | لیگ دسته اول اسلواکی | Dunajska Streda | 8 | 319 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | لیگ دسته اول اسلواکی | Dunajska Streda | 2 | 141 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اسلواکی | Dunajska Streda | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| جام ملتهای اروپا زیر ۱۹ سال | اسلواکیتیم ملی | 1 | 65 | 0 | 0 | – |