تبلیغ
Maxime Leverbe در Vicenza بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: فرانسه، سن: 29، قد: 188 سانتیمتر، ارزش بازار: € 550 هزار. 2026-2027: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Vicenza مقابل Pisa (18 مهر 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2 میلیون (7 دی 1400)
Vicenza: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Vicenza در فصل 2026/27، Maxime Leverbe مجموعاً 243 دقیقه بازی کرد و در 3 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Vicenza: 8 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Pisa: 58 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Benevento: 18 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Chievo: 60 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Vicenza، نتایج زنده فوتبال
Maxime Leverbe 29 سال دارد. تاریخ تولد: 27 بهمن 1375.
پست: مدافع.
Maxime Leverbe بازیکن Vicenza است.
Maxime Leverbe – قد: 188 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: فرانسه.
ارزش بازاری: € 550 هزار.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Vicenza | 29 سال | € 550 هزار | |
| Vicenza | 28 سال | € 550 هزار | |
| Vicenza | 28 سال | € 500 هزار | |
| Vicenza | 27 سال | € 500 هزار | |
| Pisa | 27 سال | € 600 هزار | |
| Pisa | 26 سال | € 900 هزار | |
| Benevento | 26 سال | € 1.2 میلیون | |
| Benevento | 25 سال | € 1.8 میلیون | |
| Pisa | 25 سال | € 2 میلیون | |
| Pisa | 24 سال | € 2 میلیون | |
| Chievo | 24 سال | € 800 هزار | |
| Chievo | 24 سال | € 900 هزار | |
| Chievo | 23 سال | € 600 هزار | |
| Chievo | 22 سال | € 200 هزار | |
| Cagliari | 22 سال | € 100 هزار | |
| Sampdoria | 21 سال | € 100 هزار | |
| Olbia | 21 سال | € 100 هزار | |
| Olbia | 20 سال | € 100 هزار | |
| Sampdoria Primavera | 20 سال | € 100 هزار | |
| Sampdoria Primavera | 19 سال | € 50 هزار |
Maxime Leverbe در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Maxime Leverbe در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 243. میانگین نمره: 6.3.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سری ب ایتالیا | Vicenza | 4 | 243 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | سری سی ایتالیا | Vicenza | 2 | 139 | 0 | 0 | 6.2 |
| کوپا ایتالیا | Vicenza | 2 | 135 | 0 | 0 | 5.6 | |
| 2023-2024 | سری ب ایتالیا | Pisa | 14 | 970 | 0 | 0 | 6.6 |
| کوپا ایتالیا | Pisa | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022-2023 | سری ب ایتالیا | Benevento | 18 | 1,439 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | سری ب ایتالیا |
| 41 |
| 3,714 |
| 0 |
| 1 |
| 6.6 |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Pisa | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.7 |
| کوپا ایتالیا | Pisa | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020-2021 | سری ب ایتالیا | Chievo | 30 | 2,473 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا ایتالیا | Chievo | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | سری ب ایتالیا | Chievo | 28 | 2,317 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا ایتالیا | Chievo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |