تبلیغ
پست: مدافع، ملیت: اتریش، سن: 38، قد: 182 سانتیمتر. 2020-2021: 12 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Austria Vienna مقابل Hartberg (21 اردیبهشت 1400).
آخرین بهروزرسانی:
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.8 میلیون (10 شهریور 1395)
Austria Vienna: 77 بازی، 3 گل، 3 پاس گل
Fulham: 29 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
Sturm Graz: 42 بازی، 1 گل، 3 پاس گل
1. Fortuna Wiener Neustädter: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Michael Madl 38 سال دارد. تاریخ تولد: 1 فروردین 1367.
پست: مدافع.
Michael Madl – قد: 182 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اتریش.
Michael Madl در فصل 2020-2021 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Austria Vienna | 33 سال | € 250 هزار | |
| Austria Vienna | 32 سال | € 400 هزار | |
| Austria Vienna | 32 سال | € 550 هزار | |
| Austria Vienna | 32 سال | € 550 هزار | |
| Austria Vienna | 31 سال | € 700 هزار | |
| Austria Vienna | 31 سال | € 1 میلیون | |
| Austria Vienna | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Austria Vienna | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Fulham | 29 سال | € 1 میلیون | |
| Fulham | 28 سال | € 1.5 میلیون | |
| Fulham | 28 سال | € 1.8 میلیون | |
| Fulham | 28 سال | € 1 میلیون | |
| Sturm Graz | 27 سال | € 1 میلیون | |
| Sturm Graz | 27 سال | € 1 میلیون | |
| Sturm Graz | 26 سال | € 800 هزار | |
| Sturm Graz | 26 سال | € 800 هزار | |
| Sturm Graz | 25 سال | € 800 هزار | |
| Sturm Graz | 25 سال | € 800 هزار | |
| Sturm Graz | 24 سال | € 800 هزار | |
| Sturm Graz | 24 سال | € 800 هزار | |
| 1. Fortuna Wiener Neustädter | 23 سال | € 350 هزار | |
| 1. Fortuna Wiener Neustädter | 22 سال | € 300 هزار | |
| Austria Vienna | 22 سال | € 250 هزار | |
| Austria Vienna | 21 سال | € 300 هزار | |
| Austria Vienna | 21 سال | € 400 هزار | |
| Austria Vienna | 21 سال | € 475 هزار | |
| Wacker Innsbruck | 19 سال | € 550 هزار | |
| Wacker Innsbruck | 19 سال | € 425 هزار | |
| Austria Vienna | 18 سال | € 300 هزار | |
| Austria Vienna | 18 سال | € 250 هزار | |
| Young Violets Austria Wien | 18 سال | € 225 هزار | |
| Young Violets Austria Wien | 17 سال | € 275 هزار | |
| Young Violets Austria Wien | 17 سال | € 225 هزار | |
| Young Violets Austria Wien | 17 سال | € 200 هزار | |
| Young Violets Austria Wien | 17 سال | € 50 هزار |
Michael Madl در فصل 2020-2021 در همه رقابتها: 12 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 795. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-2021 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 11 | 705 | 0 | 1 | 6.6 |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Austria Vienna | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2019-2020 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 25 | 1,840 | 0 | 1 | 6.2 |
| لیگ اروپا | Austria Vienna | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| 2018-2019 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 26 | 2,260 | 1 | 1 | 6.6 |
| 2017-2018 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 13 | 1,125 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2016-2017 |
|---|
| چمپیونشیپ انگلیس |
| Fulham |
| 16 |
| 1,233 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| 2015-2016 | چمپیونشیپ انگلیس | Fulham | 13 | 1,078 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 18 | 1,600 | 1 | 1 | 7.1 |
| 2014-2015 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 10 | 899 | 0 | 2 | 7.4 |
|---|
| 2013-2014 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 9 | 704 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 1 | 48 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 2 | 144 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بوندسلیگا اتریش | 1. Fortuna Wiener Neustädter | 3 | 184 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | بوندسلیگا اتریش | 1. Fortuna Wiener Neustädter | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|