میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 5.5 میلیون (10 فروردین 1399)
آخرین بهروزرسانی:
Michael Ngadeu در Chongqing Tonglianglong بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: کامرون، سن: 35، قد: 190 سانتیمتر، ارزش بازار: € 250 هزار. Michael Ngadeu در فصل 2026 در همه رقابتها: 26 بازی، 4 گل و 1 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Michael Ngadeu در آن بازی کرده، Chongqing Tonglianglong مقابل Shanghai Shenhua است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 15 شهریور 1405.
Chongqing Tonglianglong: 24 بازی، 3 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Chongqing Tonglianglong در فصل 2026، Michael Ngadeu مجموعاً 1970 دقیقه بازی کرد و در 23 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Chongqing Tonglianglong: 26 بازی، 3 گل، 0 پاس گل
Beijing Guoan: 88 بازی، 6 گل، 3 پاس گل
KAA Gent: 164 بازی، 10 گل، 3 پاس گل
Slavia Praha: 18 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Club FCSB: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Chongqing Tonglianglong، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Chongqing Tonglianglong | 35 سال | € 250 هزار | |
| Beijing Guoan | 35 سال | € 400 هزار | |
| Beijing Guoan | 34 سال | € 500 هزار | |
| Beijing Guoan | 34 سال | € 600 هزار | |
| Beijing Guoan | 33 سال | € 800 هزار | |
| Beijing Guoan | 33 سال | € 1.2 میلیون | |
| Beijing Guoan | 32 سال | € 2 میلیون | |
| KAA Gent | 31 سال | € 2.5 میلیون | |
| KAA Gent | 31 سال | € 3.5 میلیون | |
| KAA Gent | 31 سال | € 3.2 میلیون | |
| KAA Gent | 30 سال | € 3.2 میلیون | |
| KAA Gent | 30 سال | € 3.5 میلیون | |
| KAA Gent | 29 سال | € 4 میلیون | |
| KAA Gent | 29 سال | € 4.5 میلیون | |
| KAA Gent | 29 سال | € 5.5 میلیون | |
| KAA Gent | 29 سال | € 5 میلیون | |
| Slavia | 28 سال | € 4.5 میلیون | |
| Slavia | 28 سال | € 3.5 میلیون | |
| Slavia | 27 سال | € 3.3 میلیون | |
| Slavia | 27 سال | € 3 میلیون | |
| Slavia | 27 سال | € 3 میلیون | |
| Slavia | 26 سال | € 3 میلیون | |
| Slavia | 26 سال | € 2 میلیون | |
| Slavia | 26 سال | € 1.5 میلیون | |
| Slavia | 26 سال | € 900 هزار | |
| Slavia | 25 سال | € 750 هزار | |
| Slavia | 25 سال | € 650 هزار | |
| Botosani | 25 سال | € 650 هزار | |
| Botosani | 25 سال | € 550 هزار | |
| Botosani | 24 سال | € 550 هزار | |
| Botosani | 24 سال | € 800 هزار | |
| Botosani | 24 سال | € 600 هزار | |
| Botosani | 24 سال | € 500 هزار | |
| Botosani | 23 سال | € 250 هزار | |
| Nurnberg II | 23 سال | € 100 هزار | |
| Nurnberg II | 23 سال | € 75 هزار | |
| Nurnberg II | 21 سال | € 25 هزار |
Michael Ngadeu 35 سال دارد. تاریخ تولد: 2 آذر 1369.
پست: مدافع.
Michael Ngadeu بازیکن Chongqing Tonglianglong است.
Michael Ngadeu – قد: 190 سانتیمتر.
پای تخصصی: هر دو.
ملیت: کامرون.
ارزش بازاری: € 250 هزار.
Michael Ngadeu در فصل 2026 در همه رقابتها: 26 بازی، 4 گل و 1 پاس گل.
Michael Ngadeu در فصل 2026 در همه رقابتها: 26 بازی، 4 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 2,125.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سوپر لیگ چین | Chongqing Tonglianglong | 18 | 1,430 | 3 | 0 | 7.0 |
| Chinese FA Cup | Chongqing Tonglianglong | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 | |
| World Championship qualification (CAF) | کامرونتیم ملی | 6 | 515 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2025-2026 | سوپر لیگ چین | Chongqing Tonglianglong | 6 | 540 | 0 | 0 | 7.2 |
| سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 7 | 585 | 0 | 0 | 6.7 | |
| AFC Champions League Two | Beijing Guoan | 6 | 469 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Beijing Guoan |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2025 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2024-2025 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 18 | 1,586 | 3 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Beijing Guoan | 2 | 210 | 0 | 1 | 7.4 | |
| جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 14 | 1,260 | 1 | 1 | 7.2 |
|---|
| 2023-2024 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 11 | 990 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2023 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 22 | 1,956 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 1 | 87 | 0 | 0 | 7.9 |
| 2022-2023 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 6 | 540 | 0 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ حرفهای بلژیک | KAA Gent | 30 | 2,666 | 1 | 0 | 7.0 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | KAA Gent | 9 | 840 | 0 | 1 | 7.1 | |
| Belgian Cup | KAA Gent | 3 | 231 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ اروپا | KAA Gent | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 | |
| بازیهای دوستانه ملی | کامرونتیم ملی | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Belgian Super Cup | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | کامرونتیم ملی | 2 | 210 | 0 | 1 | 7.1 |
| 2021-2022 | لیگ حرفهای بلژیک | KAA Gent | 33 | 2,962 | 4 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | KAA Gent | 13 | 1,141 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Belgian Cup | KAA Gent | 3 | 300 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2021 | جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 6 | 570 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2020-2021 | لیگ حرفهای بلژیک | KAA Gent | 27 | 2,322 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | KAA Gent | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | KAA Gent | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 | |
| بازیهای دوستانه ملی | کامرونتیم ملی | 3 | 205 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2019-2020 | لیگ حرفهای بلژیک | KAA Gent | 26 | 2,324 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | KAA Gent | 8 | 706 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Belgian Cup | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه ملی | کامرونتیم ملی | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2019 | جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2018-2019 | لیگ حرفهای بلژیک | KAA Gent | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Slavia Praha | 11 | 941 | 1 | 0 | 6.9 | |
| لیگ دسته اول چک | Slavia Praha | 4 | 337 | 0 | 0 | 6.2 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Slavia Praha | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 | |
| جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2017-2018 | لیگ اروپا | Slavia Praha | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2015-2016 | سوپرلیگا رومانی | Club FCSB | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | سوپرلیگا رومانی | Club FCSB | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|