میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 450 هزار (5 خرداد 1405)
آخرین بهروزرسانی:
Mohammed Rashid در East Bengal بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: سرزمینهای فلسطینی، سن: 31، قد: 183 سانتیمتر. Mohammed Rashid در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Mohammed Rashid در آن بازی کرده، Churchill Brothers مقابل East Bengal است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 26 مهر 1405.
East Bengal: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای East Bengal در فصل 2026/27، Mohammed Rashid مجموعاً 90 دقیقه بازی کرد و در 1 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
East Bengal: 15 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Persebaya Surabaya: 33 بازی، 6 گل، 0 پاس گل
Bali United: 37 بازی، 4 گل، 6 پاس گل
Smouha: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Persib Bandung: 27 بازی، 6 گل، 2 پاس گل
Al Khor: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: East Bengal، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| East Bengal | 30 سال | € 450 هزار | |
| East Bengal | 30 سال | € 375 هزار | |
| Persebaya Surabaya | 29 سال | € 400 هزار | |
| Persebaya Surabaya | 29 سال | € 350 هزار | |
| Persebaya Surabaya | 29 سال | € 275 هزار | |
| Bali United | 28 سال | € 275 هزار | |
| Bali United | 28 سال | € 275 هزار | |
| Bali United | 28 سال | € 250 هزار | |
| Smouha | 27 سال | € 250 هزار | |
| Smouha | 27 سال | € 325 هزار | |
| Persib Bandung | 27 سال | € 325 هزار | |
| Persib Bandung | 26 سال | € 375 هزار | |
| Persib Bandung | 26 سال | € 250 هزار |
Mohammed Rashid 31 سال دارد. تاریخ تولد: 12 تیر 1374.
پست: هافبک.
Mohammed Rashid بازیکن East Bengal است.
Mohammed Rashid – قد: 183 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: سرزمینهای فلسطینی.
Mohammed Rashid در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
Mohammed Rashid در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 270. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ قهرمانان آسیا ۲ | East Bengal | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.9 |
| سوپر لیگ هند | East Bengal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026 | مقدماتی قهرمانی جهان (آسیا) | فلسطینتیم ملی | 11 | 466 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | سوپر لیگ هند | East Bengal | 12 | 971 | 1 | 1 | 6.9 |
| 2024-2025 | سوپر لیگ اندونزی | Persebaya Surabaya | 33 | 2,543 | 6 | 0 | 6.4 |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آسیا) | فلسطینتیم ملی | 1 | 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2023-2024 | سوپر لیگ اندونزی | Bali United | 30 | 2,275 | 2 | 5 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام ایافسی | Bali United | 6 | 443 | 2 | 1 | 6.8 | |
| لیگ قهرمانان آسیا | Bali United | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| جام ملتهای آسیا | فلسطینتیم ملی | 1 | 63 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023 | جام ملتهای آسیا | فلسطینتیم ملی | 3 | 126 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | لیگ برتر مصر | Smouha | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | فلسطینتیم ملی | 2 | 154 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021-2022 | سوپر لیگ اندونزی | Persib Bandung | 27 | 2,278 | 6 | 2 | 6.2 |
|---|
| 2021 | جام عرب | فلسطینتیم ملی | 3 | 242 | 1 | 0 | 7.4 |
|---|
| 2020-2021 | جام ستارگان قطر | Al Khor | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مقدماتی قهرمانی جهان (آسیا) | فلسطینتیم ملی | 2 | 165 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | مقدماتی قهرمانی جهان (آسیا) | فلسطینتیم ملی | 1 | 56 | 0 | 0 | – |
|---|