تبلیغ
Niklas Hedl در Rapid Wien بازی میکند. پست: دروازهبان، ملیت: اتریش، سن: 25، قد: 188 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1.2 میلیون. 2026-2027: 17 بازی، 0 گل، 1 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Austria Vienna مقابل Rapid Wien (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 2.5 میلیون (18 مهر 1403)
Rapid Wien: 11 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Rapid Wien در فصل 2026/27، Niklas Hedl مجموعاً 990 دقیقه بازی کرد و در 11 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Rapid Wien، نتایج زنده فوتبال
Niklas Hedl 25 سال دارد. تاریخ تولد: 27 اسفند 1379.
پست: دروازهبان.
Niklas Hedl بازیکن Rapid Wien است.
Niklas Hedl – قد: 188 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اتریش.
ارزش بازاری: € 1.2 میلیون.
Niklas Hedl در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 17 بازی، 0 گل و 1 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Rapid Wien | 25 سال | € 1.2 میلیون | |
| Rapid Wien | 24 سال | € 1.2 میلیون | |
| Rapid Wien | 24 سال | € 1.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 24 سال | € 2.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 23 سال | € 2.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 23 سال | € 2.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 23 سال | € 2 میلیون | |
| Rapid Wien | 22 سال | € 1.8 میلیون | |
| Rapid Wien | 22 سال | € 1.8 میلیون | |
| Rapid Wien | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Rapid Wien | 21 سال | € 1 میلیون | |
| Rapid Wien | 20 سال | € 600 هزار | |
| Rapid Wien | 20 سال | € 300 هزار | |
| Rapid Wien | 20 سال | € 250 هزار | |
| Rapid II | 19 سال | € 250 هزار | |
| Rapid II | 19 سال | € 250 هزار |
Niklas Hedl در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 17 بازی، 0 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 1,560. میانگین نمره: 7.0.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien | 11 | 990 | 0 | 1 | 7.1 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 6.8 | |
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien | 28 | 2,520 | 0 | 0 | 6.6 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 10 | 930 | 0 | 0 | 6.5 | |
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 | |
| 2024-2025 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien |
| 32 |
| 2,817 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 10 | 960 | 0 | 0 | 7.2 |
| لیگ اروپا | Rapid Wien | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.9 |
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2023-2024 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien | 32 | 2,880 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien | 31 | 2,790 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 5.9 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 4 | 390 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022 | بازیهای دوستانه ملی | اتریشتیم ملی | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | بوندسلیگا اتریش | Rapid Wien | 10 | 890 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| جام حذفی اتریش | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Rapid II | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.8 | |
| مقدماتی جام ملتهای اروپا زیر ۲۱ سال | اتریشتیم ملی | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | لیگ دسته دوم اتریش | Rapid II | 22 | 1,980 | 0 | 0 | – |
|---|