
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 4 میلیون (11 اسفند 1404)
آخرین بهروزرسانی:
Noah Eile در Bristol City بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: سوئد، سن: 24، قد: 195 سانتیمتر، ارزش بازار: € 4 میلیون. Noah Eile در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Noah Eile در آن بازی کرده، Bristol City مقابل Watford است؛ او در این مسابقه 88 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 27 شهریور 1405.
Bristol City: 3 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Bristol City در فصل 2026/27، Noah Eile مجموعاً 152 دقیقه بازی کرد و در 2 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Bristol City: 20 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
New York Red Bulls: 72 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Mjallby AIF: 53 بازی، 1 گل، 3 پاس گل
Malmo: 4 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Bristol City، نتایج زنده فوتبال
Noah Eile 24 سال دارد. تاریخ تولد: 28 تیر 1381.
پست: مدافع.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Bristol City | 23 سال | € 4 میلیون | |
| Bristol City | 23 سال | € 4 میلیون | |
| New York Red Bulls | 23 سال | € 2 میلیون | |
| New York Red Bulls | 22 سال | € 2 میلیون | |
| New York Red Bulls | 22 سال | € 1.8 میلیون | |
| New York Red Bulls | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Malmo | 21 سال | € 1.5 میلیون | |
| Mjallby AIF | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Malmo | 20 سال | € 900 هزار | |
| Mjallby AIF | 20 سال | € 900 هزار | |
| Mjallby AIF | 19 سال | € 800 هزار | |
| Malmo | 19 سال | € 100 هزار | |
| Malmo | 19 سال | € 100 هزار |
Noah Eile بازیکن Bristol City است.
Noah Eile – قد: 195 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: سوئد.
ارزش بازاری: € 4 میلیون.
Noah Eile در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Noah Eile در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 152. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | چمپیونشیپ انگلیس | Bristol City | 3 | 152 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2026 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Bristol City | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2025-2026 | چمپیونشیپ انگلیس | Bristol City | 15 | 1,261 | 1 | 0 | 6.6 |
| FA Cup | Bristol City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.0 | |
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | New York Red Bulls | 26 | 2,250 | 1 | 0 |
| 6.7 |
| United States Open Cup | New York Red Bulls | 3 | 284 | 0 | 1 | 6.6 |
| Leagues Cup | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024-2025 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | New York Red Bulls | 6 | 324 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York Red Bulls | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | Mjallby AIF | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2024 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | New York Red Bulls | 29 | 2,334 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York Red Bulls | 2 | 134 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2023-2024 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | New York Red Bulls | 2 | 176 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| آلسونسکان سوئد | Mjallby AIF | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.9 | |
| European U21 Championship qualification | Mjallby AIF | 1 | 61 | 0 | 0 | 7.6 | |
| European U21 Championship qualification | سوئدتیم ملی | 3 | 240 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2023 | آلسونسکان سوئد | Mjallby AIF | 19 | 1,506 | 1 | 2 | 6.7 |
|---|
| 2022-2023 | آلسونسکان سوئد | Mjallby AIF | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Mjallby AIF | 4 | 136 | 0 | 0 | – |
| 2022 | آلسونسکان سوئد | Mjallby AIF | 12 | 949 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | آلسونسکان سوئد | Mjallby AIF | 9 | 739 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Malmo | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.0 | |
| آلسونسکان سوئد | Malmo | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021 | آلسونسکان سوئد | Malmo | 2 | 12 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | European U17 Football Championship | فرانسهتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 |
|---|