تبلیغ
Osman Çelik در Ankaragücü بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: ترکیه، سن: 34، قد: 182 سانتیمتر، ارزش بازار: € 25 هزار. 2024-2025: 35 بازی، 0 گل، 2 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Ankaragücü مقابل Amedspor (20 اردیبهشت 1404).
آخرین بهروزرسانی:
بیشترین: € 700 هزار (24 تیر 1395)
Ankaragücü: 8 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Ankaragücü در فصل 2026/27، Osman Çelik مجموعاً 708 دقیقه بازی کرد و در 8 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Ankaragücü: 35 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
Samsunspor: 90 بازی، 3 گل، 0 پاس گل
Erzurumspor: 63 بازی، 1 گل، 1 پاس گل
Antalyaspor: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Kardemir Karabukspor: 22 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Ankaragücü، نتایج زنده فوتبال
Osman Çelik 34 سال دارد. تاریخ تولد: 6 آذر 1370.
پست: هافبک.
Osman Çelik بازیکن Ankaragücü است.
Osman Çelik – قد: 182 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Ankaragücü | 34 سال | € 25 هزار | |
| Ankaragücü | 34 سال | € 25 هزار | |
| Ankaragücü | 33 سال | € 50 هزار | |
| Ankaragücü | 33 سال | € 50 هزار | |
| Ankaragücü | 33 سال | € 75 هزار | |
| Ankaragücü | 32 سال | € 75 هزار | |
| Samsunspor | 32 سال | € 75 هزار | |
| Samsunspor | 32 سال | € 100 هزار | |
| Samsunspor | 32 سال | € 125 هزار | |
| Samsunspor | 31 سال | € 175 هزار | |
| Samsunspor | 31 سال | € 200 هزار | |
| Samsunspor | 31 سال | € 150 هزار | |
| Samsunspor | 30 سال | € 150 هزار | |
| Samsunspor | 30 سال | € 150 هزار | |
| Samsunspor | 30 سال | € 150 هزار | |
| Erzurumspor | 29 سال | € 225 هزار | |
| Erzurumspor | 29 سال | € 300 هزار | |
| Erzurumspor | 29 سال | € 200 هزار | |
| Erzurumspor | 28 سال | € 175 هزار | |
| Antalyaspor | 27 سال | € 125 هزار | |
| Antalyaspor | 27 سال | € 250 هزار | |
| Antalyaspor | 24 سال | € 700 هزار | |
| Antalyaspor | 23 سال | € 500 هزار | |
| Antalyaspor | 23 سال | € 250 هزار |
ارزش بازاری: € 25 هزار.
Osman Çelik در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 35 بازی، 0 گل و 2 پاس گل.
Osman Çelik در فصل 2024-2025 در همه رقابتها: 35 بازی، 0 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 2,449. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | لیگ دسته اول ترکیه | Ankaragücü | 33 | 2,418 | 0 | 2 | 6.6 |
| جام حذفی ترکیه | Ankaragücü | 2 | 31 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | سوپر لیگ ترکیه | Samsunspor | 24 | 763 | 0 | 0 | 6.4 |
| جام حذفی ترکیه | Samsunspor | 3 | 300 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول ترکیه | Samsunspor | 29 | 2,167 | 3 | 0 | 6.7 |
| جام حذفی ترکیه | Samsunspor | 2 | 134 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول ترکیه |
| 32 |
| 2,802 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| 2020-2021 | سوپر لیگ ترکیه | Erzurumspor | 27 | 1,461 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی ترکیه | Erzurumspor | 3 | 260 | 0 | 0 | – | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Erzurumspor | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019-2020 | لیگ دسته اول ترکیه | Erzurumspor | 28 | 2,012 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی ترکیه | Erzurumspor | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | جام حذفی ترکیه | Antalyaspor | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سوپر لیگ ترکیه | Antalyaspor | 1 | 10 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2017-2018 | سوپر لیگ ترکیه | Kardemir Karabukspor | 18 | 1,133 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2016-2017 | سوپر لیگ ترکیه | Kardemir Karabukspor | 4 | 106 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2015-2016 | سوپر لیگ ترکیه | Antalyaspor | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|