میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 600 هزار (1 دی 1399)
آخرین بهروزرسانی:
Osman Kakay در Kosice بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: سیرالئون، سن: 29، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 275 هزار. Osman Kakay در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 2 گل و 2 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Osman Kakay در آن بازی کرده، Kosice مقابل Komarno است؛ او در این مسابقه 69 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 18 مهر 1405.
Kosice: 9 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Kosice در فصل 2026/27، Osman Kakay مجموعاً 777 دقیقه بازی کرد و در 9 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Kosice: 40 بازی، 2 گل، 4 پاس گل
Boavista: 9 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Queens Park Rangers: 110 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
Walsall: 6 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Kosice، نتایج زنده فوتبال
Osman Kakay 29 سال دارد. تاریخ تولد: 3 شهریور 1376.
پست: مدافع.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Kosice | 29 سال | € 275 هزار | |
| Kosice | 28 سال | € 225 هزار | |
| Kosice | 28 سال | € 225 هزار | |
| Kosice | 28 سال | € 300 هزار | |
| Boavista | 27 سال | € 400 هزار | |
| Boavista | 27 سال | € 450 هزار | |
| Free Player | 27 سال | € 450 هزار | |
| Queens Park Rangers | 26 سال | € 500 هزار | |
| Queens Park Rangers | 26 سال | € 500 هزار | |
| Queens Park Rangers | 25 سال | € 400 هزار | |
| Queens Park Rangers | 25 سال | € 400 هزار | |
| Queens Park Rangers | 24 سال | € 500 هزار | |
| Queens Park Rangers | 24 سال | € 500 هزار | |
| Queens Park Rangers | 23 سال | € 600 هزار | |
| Queens Park Rangers | 23 سال | € 600 هزار | |
| Queens Park Rangers | 23 سال | € 600 هزار | |
| Queens Park Rangers | 23 سال | € 400 هزار | |
| Queens Park Rangers | 22 سال | € 250 هزار | |
| Queens Park Rangers | 21 سال | € 150 هزار | |
| Queens Park Rangers | 21 سال | € 150 هزار | |
| Queens Park Rangers | 20 سال | € 100 هزار | |
| Queens Park Rangers | 19 سال | € 100 هزار |
Osman Kakay بازیکن Kosice است.
Osman Kakay – قد: 180 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: سیرالئون.
ارزش بازاری: € 275 هزار.
Osman Kakay در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 2 گل و 2 پاس گل.
Osman Kakay در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 2 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 777. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2026-2027 | لیگ دسته اول اسلواکی | Kosice | 9 | 777 | 2 | 2 | 6.8 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | سیرالئونتیم ملی | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2025-2026 | لیگ دسته اول اسلواکی | Kosice | 28 | 1,583 | 0 | 2 | 6.3 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Kosice | 2 | 58 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | لیگ دسته اول اسلواکی | Kosice | 1 | 72 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| لیگ برتر پرتغال | Boavista | 9 | 580 | 0 | 0 | 6.2 |
| جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 2 | 176 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 23 | 1,575 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.5 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 77 | 0 | 0 | 7.1 | |
| World Championship qualification (CAF) | سیرالئونتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 1 | 5.9 | |
| جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.3 |
| 2023 | جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2022-2023 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 20 | 1,145 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 81 | 0 | 0 | 5.7 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 75 | 0 | 0 | 7.0 | |
| بازیهای دوستانه ملی | سیرالئونتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021-2022 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 14 | 599 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 4 | 276 | 0 | 0 | 6.1 | |
| جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021 | جام ملتهای آفریقا | سیرالئونتیم ملی | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2020-2021 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 28 | 2,102 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.2 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 7 | 621 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| چمپیونشیپ اسکاتلند | Walsall | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2018-2019 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 3 | 268 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2017-2018 | چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 2 | 157 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ وان انگلیس | Walsall | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| چمپیونشیپ انگلیس | Queens Park Rangers | 1 | 9 | 0 | 0 | 5.9 |