میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 22 میلیون (17 خرداد 1400)
آخرین بهروزرسانی:
Patrick Bamford در Sheffield United بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: انگلیس، سن: 33، قد: 185 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1 میلیون. Patrick Bamford در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 5 گل و 1 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Patrick Bamford در آن بازی کرده، Bristol City مقابل Sheffield United است؛ او در این مسابقه 21 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 25 مهر 1405.
Sheffield United: 10 بازی، 4 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Sheffield United در فصل 2026/27، Patrick Bamford مجموعاً 706 دقیقه بازی کرد و در 9 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Sheffield United: 41 بازی، 18 گل، 2 پاس گل
Leeds United: 212 بازی، 62 گل، 20 پاس گل
Middlesbrough: 70 بازی، 12 گل، 0 پاس گل
Burnley: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Norwich City: 7 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Crystal Palace: 6 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Sheffield United، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Sheffield United | 32 سال | € 1 میلیون | |
| Sheffield United | 32 سال | € 1.2 میلیون | |
| Free Player | 32 سال | € 1.5 میلیون | |
| Leeds United | 31 سال | € 2 میلیون | |
| Leeds United | 31 سال | € 3.5 میلیون | |
| Leeds United | 30 سال | € 4 میلیون | |
| Leeds United | 30 سال | € 5 میلیون | |
| Leeds United | 30 سال | € 7 میلیون | |
| Leeds United | 29 سال | € 9 میلیون | |
| Leeds United | 29 سال | € 10 میلیون | |
| Leeds United | 29 سال | € 12 میلیون | |
| Leeds United | 29 سال | € 14 میلیون | |
| Leeds United | 28 سال | € 16 میلیون | |
| Leeds United | 28 سال | € 20 میلیون | |
| Leeds United | 27 سال | € 22 میلیون | |
| Leeds United | 27 سال | € 18 میلیون | |
| Leeds United | 27 سال | € 15 میلیون | |
| Leeds United | 27 سال | € 10 میلیون | |
| Leeds United | 26 سال | € 6.5 میلیون | |
| Leeds United | 26 سال | € 8 میلیون | |
| Leeds United | 25 سال | € 6 میلیون | |
| Leeds United | 25 سال | € 6 میلیون | |
| Middlesbrough | 24 سال | € 4 میلیون | |
| Middlesbrough | 24 سال | € 4 میلیون | |
| Middlesbrough | 23 سال | € 5 میلیون | |
| Middlesbrough | 23 سال | € 5 میلیون | |
| Chelsea | 22 سال | € 5 میلیون | |
| Norwich City | 22 سال | € 5 میلیون | |
| Chelsea | 21 سال | € 5 میلیون | |
| Middlesbrough | 21 سال | € 2.5 میلیون | |
| Derby County | 20 سال | € 1.5 میلیون | |
| Derby County | 20 سال | € 1.2 میلیون | |
| Milton Keynes Dons | 20 سال | € 500 هزار |
Patrick Bamford 33 سال دارد. تاریخ تولد: 14 شهریور 1372.
پست: مهاجم.
Patrick Bamford بازیکن Sheffield United است.
Patrick Bamford – قد: 185 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: انگلیس.
ارزش بازاری: € 1 میلیون.
Patrick Bamford در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 5 گل و 1 پاس گل.
Patrick Bamford در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 12 بازی، 5 گل و 1 پاس گل. دقایق بازی: 783. میانگین نمره: 6.9.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | چمپیونشیپ انگلیس | Sheffield United | 10 | 706 | 4 | 1 | 6.9 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Sheffield United | 2 | 77 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2025-2026 | چمپیونشیپ انگلیس | Sheffield United | 28 | 1,823 | 12 | 1 | 7.0 |
| جام حذفی انگلیس | Sheffield United | 1 | 34 | 1 | 0 | 7.4 | |
| 2024-2025 | چمپیونشیپ انگلیس | Leeds United | 17 | 235 | 0 | 0 | 6.4 |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 | |
| 2023-2024 |
| چمپیونشیپ انگلیس |
| Leeds United |
| 34 |
| 1,484 |
| 8 |
| 1 |
| 6.8 |
| جام حذفی انگلیس | Leeds United | 3 | 133 | 1 | 1 | 7.2 |
| 2022-2023 | لیگ برتر انگلیس | Leeds United | 28 | 1,521 | 4 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Leeds United | 3 | 149 | 2 | 2 | 7.8 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ برتر ۲ دسته اول انگلیس | Leeds United | 1 | 76 | 3 | 0 | 9.1 |
| 2021-2022 | لیگ برتر انگلیس | Leeds United | 9 | 559 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Leeds United | 3 | 181 | 0 | 0 | 6.4 | |
| لیگ برتر انگلیس زیر ۲۳ سال | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) | Leeds United | 1 | 62 | 0 | 0 | 5.7 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Leeds United | 1 | 21 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2020-2021 | لیگ برتر انگلیس | Leeds United | 38 | 3,062 | 17 | 7 | 6.8 |
|---|
| 2019-2020 | چمپیونشیپ انگلیس | Leeds United | 45 | 3,465 | 16 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی انگلیس | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| جام اتحادیه باشگاههای انگلیس | Leeds United | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | چمپیونشیپ انگلیس | Leeds United | 23 | 1,449 | 9 | 2 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Leeds United | 1 | 63 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2017-2018 | چمپیونشیپ انگلیس | Middlesbrough | 41 | 2,116 | 11 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2016-2017 | لیگ برتر انگلیس | Middlesbrough | 8 | 281 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ برتر انگلیس | Burnley | 6 | 34 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2015-2016 | لیگ برتر انگلیس | Norwich City | 7 | 236 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ برتر انگلیس | Crystal Palace | 6 | 119 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2014-2015 | چمپیونشیپ انگلیس | Middlesbrough | 21 | 1,295 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | چمپیونشیپ انگلیس | Derby County | 17 | 908 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | چمپیونشیپ انگلیس | Nottingham Forest | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
|---|