تبلیغ
Patrick Pedersen در Valur Reykjavik بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: دانمارک، سن: 34، قد: 178 سانتیمتر، ارزش بازار: € 200 هزار. 2026-2027: 4 بازی، 0 گل، 2 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: IBV Vestmannaeyjar مقابل Valur Reykjavik (29 شهریور 1405).
آخرین بهروزرسانی:
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 400 هزار (20 خرداد 1398)
Valur Reykjavík: 9 بازی، 3 گل، 1 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Valur Reykjavík در فصل 2026، Patrick Pedersen مجموعاً 433 دقیقه بازی کرد و در 5 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Valur Reykjavik، نتایج زنده فوتبال
Patrick Pedersen 34 سال دارد. تاریخ تولد: 4 آذر 1370.
پست: مهاجم.
Patrick Pedersen بازیکن Valur Reykjavik است.
Patrick Pedersen – قد: 178 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: دانمارک.
ارزش بازاری: € 200 هزار.
Patrick Pedersen در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 2 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Valur Reykjavik | 34 سال | € 200 هزار | |
| Valur Reykjavik | 34 سال | € 250 هزار | |
| Valur Reykjavik | 33 سال | € 250 هزار | |
| Valur Reykjavik | 32 سال | € 250 هزار | |
| Valur Reykjavik | 32 سال | € 200 هزار | |
| Valur Reykjavik | 31 سال | € 225 هزار | |
| Valur Reykjavik | 29 سال | € 300 هزار | |
| Valur Reykjavik | 29 سال | € 400 هزار | |
| Valur Reykjavik | 28 سال | € 325 هزار | |
| Valur Reykjavik | 27 سال | € 400 هزار | |
| Sheriff Tiraspol | 27 سال | € 400 هزار | |
| Valur Reykjavik | 27 سال | € 350 هزار | |
| Valur Reykjavik | 25 سال | € 275 هزار | |
| Viking | 25 سال | € 300 هزار | |
| Valur Reykjavik | 23 سال | € 300 هزار | |
| Vendsyssel | 21 سال | € 75 هزار | |
| Vendsyssel | 20 سال | € 50 هزار | |
| Vendsyssel | 20 سال | € 25 هزار | |
| Vendsyssel | 20 سال | € 50 هزار | |
| Vendsyssel | 19 سال | € 25 هزار |
Patrick Pedersen در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 0 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 110. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ کنفرانس اروپا | Valur Reykjavík | 4 | 110 | 0 | 2 | 6.6 |
| 2026 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 9 | 433 | 3 | 1 | 7.0 |
| 2025-2026 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.2 |
| 2025 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 4 | 321 | 3 | 0 | 6.3 |
| 2024-2025 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 14 | 1,141 | 15 | 3 | 7.5 |
| لیگ کنفرانس اروپا | Valur Reykjavík | 7 | 551 | 1 | 1 | 5.8 | |
| 2024 |
|---|
| لیگ برتر ایسلند |
| Valur Reykjavík |
| 26 |
| 2,186 |
| 16 |
| 1 |
| 7.1 |
| سوپرجام ایسلند | Valur Reykjavík | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2023-2024 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 2 | 180 | 1 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2023 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 17 | 1,150 | 11 | 4 | 7.1 |
|---|
| 2022-2023 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 6 | 449 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 11 | 584 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جام حذفی ایسلند | Valur Reykjavík | 1 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 15 | 1,112 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | Valur Reykjavík | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان اروپا | Valur Reykjavík | 2 | 93 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 8 | 693 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | لیگ اروپا | Valur Reykjavík | 4 | 358 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Valur Reykjavík | 4 | 359 | 0 | 0 | 6.0 | |
| لیگ برتر ایسلند | Valur Reykjavík | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| 2017 | الیتهسریین نروژ | Viking | 5 | 84 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | الیتهسریین نروژ | Viking | 2 | 155 | 1 | 1 | 7.2 |
|---|
| 2016 | الیتهسریین نروژ | Viking | 25 | 1,252 | 4 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2015-2016 | الیتهسریین نروژ | Viking | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|