
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.2 میلیون (2 تیر 1404)
آخرین بهروزرسانی:
Patrick Soko در Leganes بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: کامرون، سن: 28، قد: 176 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1.2 میلیون. Patrick Soko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Patrick Soko در آن بازی کرده، Almeria مقابل Leganes است؛ او در این مسابقه 26 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 19 مهر 1405.
Leganes: 9 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Leganes در فصل 2026/27، Patrick Soko مجموعاً 452 دقیقه بازی کرد و در 6 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Leganes: 9 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
Almeria: 24 بازی، 1 گل، 1 پاس گل
SD Huesca: 62 بازی، 13 گل، 7 پاس گل
Ibiza: 21 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Racing Santander: 29 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Atlante: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Leganes، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Almeria | 28 سال | € 1.2 میلیون | |
| Almeria | 28 سال | € 1.2 میلیون | |
| SD Huesca | 27 سال | € 1.2 میلیون | |
| SD Huesca | 27 سال | € 1 میلیون | |
| SD Huesca | 27 سال | € 700 هزار | |
| SD Huesca | 26 سال | € 700 هزار | |
| Ibiza | 26 سال | € 500 هزار | |
| Ibiza | 26 سال | € 500 هزار | |
| SD Huesca | 25 سال | € 500 هزار | |
| SD Huesca | 25 سال | € 500 هزار | |
| Racing Santander | 24 سال | € 500 هزار | |
| Racing Santander | 24 سال | € 500 هزار | |
| Racing Santander | 24 سال | € 400 هزار | |
| Racing Santander | 23 سال | € 200 هزار | |
| Racing Santander | 23 سال | € 150 هزار | |
| Racing Santander | 23 سال | € 150 هزار | |
| Racing Santander | 22 سال | € 200 هزار | |
| Atlas | 20 سال | € 300 هزار | |
| Atlas | 20 سال | € 400 هزار |
پست: مهاجم.
Patrick Soko بازیکن Leganes است.
Patrick Soko – قد: 176 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: کامرون.
ارزش بازاری: € 1.2 میلیون.
Patrick Soko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
Patrick Soko در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 1 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 452. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سگوندا دیویسیون اسپانیا | Leganes | 9 | 452 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | سگوندا دیویسیون اسپانیا | Almeria | 21 | 753 | 0 | 1 | 6.6 |
| Copa del Rey | Almeria | 2 | 79 | 1 | 0 | 7.7 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Almeria | 1 | 28 | 0 | 0 | 5.8 | |
| 2025 | جام ملتهای آفریقا | کامرونتیم ملی | 3 | 34 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | سگوندا دیویسیون اسپانیا | SD Huesca | 37 | 2,702 | 13 | 4 | 7.0 |
| Copa del Rey |
| SD Huesca |
| 2 |
| 101 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2023-2024 | پریمرا دیویزیون آرافایاف اسپانیا | Ibiza | 20 | 1,475 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Ibiza | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | سگوندا دیویسیون اسپانیا | SD Huesca | 22 | 877 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | SD Huesca | 1 | 97 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2021-2022 | پریمرا دیویزیون آرافایاف اسپانیا | Racing Santander | 17 | 1,141 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | سگوندا دیویزیون آرافایاف اسپانیا | Racing Santander | 11 | 640 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Racing Santander | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | Mexico Copa MX | Atlante | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | لیگا امایکس مکزیک | Atlas | 7 | 252 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | لیگا امایکس مکزیک | Atlas | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|