بیشترین: € 300 هزار (5 خرداد 1398)
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Omaha | 30 سال | € 200 هزار | |
| San Antonio | 29 سال | € 200 هزار | |
| San Antonio | 29 سال | € 275 هزار | |
| San Antonio | 28 سال | € 275 هزار | |
| San Antonio | 28 سال | € 250 هزار | |
| San Antonio | 27 سال | € 250 هزار | |
| San Antonio | 27 سال | € 250 هزار | |
| Vancouver Whitecaps |
آخرین بهروزرسانی:
پست: مدافع، ملیت: برزیل، سن: 32، قد: 173 سانتیمتر. Pc در فصل 2023-2024 در همه رقابتها: 1 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Pc در آن بازی کرده، San Antonio مقابل Sacramento Republic است؛ او در این مسابقه 45 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 3 مهر 1401.
Vancouver Whitecaps: 20 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
San Antonio: 9 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Orlando City: 16 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Pc 32 سال دارد. تاریخ تولد: 19 اسفند 1372.
پست: مدافع.
Pc – قد: 173 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: برزیل.
Pc در فصل 2023-2024 در همه رقابتها: 1 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| 25 سال |
| € 300 هزار |
| Vancouver Whitecaps | 25 سال | € 300 هزار |
| Vancouver Whitecaps | 24 سال | € 175 هزار |
| Orlando City | 24 سال | € 175 هزار |
| Orlando City | 23 سال | € 250 هزار |
| Orlando City U23 | 23 سال | € 200 هزار |
| Tampa Bay Rowdies | 22 سال | € 200 هزار |
| Reus Deportiu | 20 سال | € 100 هزار |
| Os Belenenses | 19 سال | € 50 هزار |
Pc در فصل 2023-2024 در همه رقابتها: 1 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 90. میانگین نمره: 6.7.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | United States Open Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | یواسال چمپیونشیپ | San Antonio | 2 | 94 | 0 | 1 | 7.2 |
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2021-2022 | United States Open Cup | San Antonio | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | یواسال چمپیونشیپ | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 8.1 |
| 2020 | یواسال چمپیونشیپ | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 |
|---|
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) |
| Vancouver Whitecaps |
| 9 |
| 437 |
| 0 |
| 0 |
| 6.2 |
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Vancouver Whitecaps | 9 | 376 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Orlando City | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Orlando City | 6 | 305 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2017-2018 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Orlando City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2017 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Orlando City | 6 | 301 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | امالاس (لیگ حرفهای آمریکا) | Orlando City | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.6 |
|---|