میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 23 میلیون (27 خرداد 1403)
آخرین بهروزرسانی:
Pedro در Flamengo بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: برزیل، سن: 29، قد: 186 سانتیمتر، ارزش بازار: € 22 میلیون. Pedro در فصل 2026 در همه رقابتها: 46 بازی، 23 گل و 11 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Pedro در آن بازی کرده، Flamengo - RJ مقابل Fluminense - RJ است؛ او در این مسابقه 64 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 20 مهر 1405.
Flamengo - RJ: 30 بازی، 16 گل، 6 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Flamengo - RJ در فصل 2026، Pedro مجموعاً 2389 دقیقه بازی کرد و در 29 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Flamengo - RJ: 346 بازی، 168 گل، 45 پاس گل
Fluminense - RJ: 59 بازی، 19 گل، 3 پاس گل
Fiorentina: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Flamengo، نتایج زنده فوتبال
Pedro 29 سال دارد. تاریخ تولد: 30 خرداد 1376.
پست: مهاجم.
Pedro بازیکن Flamengo است.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Flamengo | 29 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 28 سال | € 20 میلیون | |
| Flamengo | 28 سال | € 17 میلیون | |
| Flamengo | 28 سال | € 18 میلیون | |
| Flamengo | 28 سال | € 20 میلیون | |
| Flamengo | 27 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 27 سال | € 23 میلیون | |
| Flamengo | 26 سال | € 23 میلیون | |
| Flamengo | 26 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 26 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 26 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 25 سال | € 22 میلیون | |
| Flamengo | 25 سال | € 20 میلیون | |
| Flamengo | 25 سال | € 12 میلیون | |
| Flamengo | 24 سال | € 10 میلیون | |
| Flamengo | 24 سال | € 12 میلیون | |
| Flamengo | 23 سال | € 14 میلیون | |
| Flamengo | 23 سال | € 12 میلیون | |
| Flamengo | 23 سال | € 12 میلیون | |
| Flamengo | 22 سال | € 12 میلیون | |
| Fiorentina | 22 سال | € 15 میلیون | |
| Fluminense | 22 سال | € 18 میلیون | |
| Fluminense | 21 سال | € 9 میلیون | |
| Fluminense | 20 سال | € 1.5 میلیون |
Pedro – قد: 186 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: برزیل.
ارزش بازاری: € 22 میلیون.
Pedro در فصل 2026 در همه رقابتها: 46 بازی، 23 گل و 11 پاس گل.
Pedro در فصل 2026 در همه رقابتها: 46 بازی، 23 گل و 11 پاس گل. دقایق بازی: 3,117.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 26 | 2,071 | 14 | 6 | 7.3 |
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 6 | 232 | 1 | 3 | 7.3 | |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 6 | 399 | 6 | 1 | 7.5 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 2 | 117 | 1 | 0 | 7.2 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 2 | 94 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Flamengo - RJ | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Supercopa do Brasil | Flamengo - RJ |
| 1 |
| 58 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| بازیهای دوستانه ملی | برزیلتیم ملی | 2 | 86 | 1 | 1 | 7.5 |
| 2025-2026 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 8 | 529 | 6 | 2 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 2 | 18 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 2 | 155 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Intercontinental Cup | Flamengo - RJ | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
| 2025 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 13 | 671 | 8 | 4 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 9 | 350 | 2 | 0 | 6.8 | |
| قهرمانی جهان باشگاههای | Flamengo - RJ | 3 | 147 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 |
| 2024-2025 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 5 | 236 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 1 | 69 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 17 | 1,352 | 9 | 5 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 11 | 823 | 11 | 1 | 7.6 | |
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 6 | 450 | 5 | 2 | 7.7 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 4 | 353 | 3 | 0 | 7.5 |
| 2023-2024 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 3 | 239 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2023 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 32 | 2,055 | 12 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 7 | 589 | 7 | 3 | 7.8 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 6 | 370 | 1 | 0 | 6.6 | |
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 5 | 399 | 3 | 1 | 7.3 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 2 | 175 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Supercopa do Brasil | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.6 |
| 2022-2023 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 4 | 145 | 2 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 4 | 280 | 4 | 1 | 7.9 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 2 | 179 | 5 | 0 | 8.1 | |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 2 | 173 | 2 | 0 | – | |
| Club World Championship(old) | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 2 | 0 | 9.3 | |
| بازیهای دوستانه ملی | برزیلتیم ملی | 3 | 85 | 1 | 0 | 6.9 | |
| قهرمانی جهان | برزیلتیم ملی | 2 | 62 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 22 | 1,124 | 10 | 2 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 10 | 434 | 8 | 1 | 7.3 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 6 | 438 | 1 | 2 | 7.1 | |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 3 | 104 | 0 | 1 | – | |
| Club World Championship(old) | Flamengo - RJ | 1 | 98 | 2 | 0 | 8.9 | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (آمریکای جنوبی) | برزیلتیم ملی | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 9 | 489 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 3 | 225 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2021 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 24 | 1,408 | 7 | 5 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 10 | 279 | 2 | 0 | 6.7 | |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 5 | 301 | 1 | 1 | – | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 4 | 175 | 3 | 0 | 7.8 |
| 2020-2021 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 11 | 342 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 3 | 113 | 1 | 0 | 7.2 | |
| کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 2 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2020 | سری آ برزیل | Flamengo - RJ | 23 | 1,248 | 11 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 2 | 166 | 2 | 0 | – | |
| کوپا لیبرتادورس | Flamengo - RJ | 2 | 74 | 1 | 0 | 6.8 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 2 | 49 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | کامپئوناتو کاریوکا آ (برزیل) | Flamengo - RJ | 7 | 340 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ ایتالیا | Fluminense - RJ | 3 | 47 | 0 | 0 | 6.3 | |
| سری آ ایتالیا | Fiorentina | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2019 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 8 | 447 | 4 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.9 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 51 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2018-2019 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.9 |
| 2018 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 16 | 1,344 | 8 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 4 | 346 | 3 | 1 | 7.7 |
|---|
| 2017 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 10 | 253 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 4 | 207 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2016 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 3 | 61 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | سری آ برزیل | Fluminense - RJ | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|