میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 3.8 میلیون (10 خرداد 1402)
آخرین بهروزرسانی:
Perry Ng در Cardiff City بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: سنگاپور، سن: 30، قد: 180 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1.2 میلیون. Perry Ng در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Perry Ng در آن بازی کرده، Blackburn Rovers مقابل Cardiff City است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 18 مهر 1405.
Cardiff City: 9 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Cardiff City در فصل 2026/27، Perry Ng مجموعاً 810 دقیقه بازی کرد و در 9 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Cardiff City، نتایج زنده فوتبال
Perry Ng 30 سال دارد. تاریخ تولد: 8 اردیبهشت 1375.
پست: مدافع.
Perry Ng بازیکن Cardiff City است.
Perry Ng – قد: 180 سانتیمتر.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Cardiff City | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Cardiff City | 29 سال | € 1 میلیون | |
| Cardiff City | 28 سال | € 3 میلیون | |
| Cardiff City | 28 سال | € 3.5 میلیون | |
| Cardiff City | 27 سال | € 3.8 میلیون | |
| Cardiff City | 27 سال | € 3.8 میلیون | |
| Cardiff City | 26 سال | € 3.8 میلیون | |
| Cardiff City | 26 سال | € 3.5 میلیون | |
| Cardiff City | 26 سال | € 2.5 میلیون | |
| Cardiff City | 25 سال | € 2 میلیون | |
| Cardiff City | 25 سال | € 1.5 میلیون | |
| Cardiff City | 25 سال | € 1.5 میلیون | |
| Cardiff City | 24 سال | € 600 هزار | |
| Crewe Alexandra | 20 سال | € 50 هزار | |
| Crewe Alexandra | 19 سال | € 50 هزار |
پای تخصصی: راست.
ملیت: سنگاپور.
ارزش بازاری: € 1.2 میلیون.
Perry Ng در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
Perry Ng در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 11 بازی، 1 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 990. میانگین نمره: 6.5.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 9 | 810 | 1 | 0 | 6.6 |
| English Football League Cup | Cardiff City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2026 | بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Cardiff City | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | لیگ وان انگلیس | Cardiff City | 35 | 2,635 | 6 | 4 | 7.0 |
| English Football League Cup | Cardiff City | 4 | 252 | 0 | 1 | 6.8 | |
| English Football League Trophy | Cardiff City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2024-2025 |
|---|
| چمپیونشیپ انگلیس |
| Cardiff City |
| 35 |
| 2,790 |
| 1 |
| 1 |
| 6.4 |
| FA Cup | Cardiff City | 2 | 166 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 39 | 3,404 | 6 | 4 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cardiff City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| English Football League Cup | Cardiff City | 1 | 72 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 42 | 3,629 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cardiff City | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2021-2022 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 39 | 3,393 | 0 | 3 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cardiff City | 2 | 209 | 0 | 0 | 5.6 | |
| English Football League Cup | Cardiff City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020-2021 | چمپیونشیپ انگلیس | Cardiff City | 19 | 1,642 | 0 | 3 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان انگلیس | Crewe Alexandra | 15 | 1,350 | 1 | 0 | 6.8 | |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 150 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Crewe Alexandra | 2 | 200 | 0 | 0 | 7.5 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | لیگ تو انگلیس | Crewe Alexandra | 35 | 3,130 | 2 | 6 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Crewe Alexandra | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.7 | |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | لیگ تو انگلیس | Crewe Alexandra | 7 | 630 | 0 | 3 | 6.5 |
|---|