میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
بیشترین: € 4 میلیون (23 مرداد 1398)
آخرین بهروزرسانی:
Reinaldo در Mirassol بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: برزیل، سن: 37، قد: 178 سانتیمتر، ارزش بازار: € 350 هزار. Reinaldo در فصل 2026 در همه رقابتها: 29 بازی، 2 گل و 5 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Reinaldo در آن بازی کرده، Bahia - BA مقابل Mirassol - SP است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 20 مهر 1405.
Mirassol - SP: 27 بازی، 1 گل، 4 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Mirassol - SP در فصل 2026، Reinaldo مجموعاً 2320 دقیقه بازی کرد و در 27 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Mirassol - SP: 85 بازی، 16 گل، 12 پاس گل
Grêmio - RS: 94 بازی، 9 گل، 9 پاس گل
São Paulo - SP: 295 بازی، 26 گل، 31 پاس گل
Chapecoense: 33 بازی، 4 گل، 7 پاس گل
Ponte Preta: 32 بازی، 2 گل، 5 پاس گل
do Recife: 7 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Mirassol، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Mirassol | 36 سال | € 350 هزار | |
| Mirassol | 36 سال | € 400 هزار | |
| Mirassol | 35 سال | € 400 هزار | |
| Grêmio | 35 سال | € 400 هزار | |
| Grêmio | 34 سال | € 500 هزار | |
| Grêmio | 34 سال | € 600 هزار | |
| Grêmio | 34 سال | € 700 هزار | |
| Grêmio | 33 سال | € 900 هزار | |
| Grêmio | 33 سال | € 1 میلیون | |
| São Paulo | 33 سال | € 1 میلیون | |
| São Paulo | 32 سال | € 1.5 میلیون | |
| São Paulo | 32 سال | € 1.8 میلیون | |
| São Paulo | 32 سال | € 1.8 میلیون | |
| São Paulo | 31 سال | € 2.5 میلیون | |
| São Paulo | 31 سال | € 2.5 میلیون | |
| São Paulo | 30 سال | € 2.8 میلیون | |
| São Paulo | 30 سال | € 2.8 میلیون | |
| São Paulo | 30 سال | € 3.5 میلیون | |
| São Paulo | 29 سال | € 4 میلیون | |
| São Paulo | 29 سال | € 3 میلیون | |
| São Paulo | 28 سال | € 2.5 میلیون | |
| Chapecoense | 28 سال | € 2.5 میلیون | |
| Ponte Preta | 27 سال | € 1.8 میلیون | |
| Ponte Preta | 26 سال | € 1.5 میلیون | |
| São Paulo | 26 سال | € 1.5 میلیون | |
| São Paulo | 25 سال | € 1.8 میلیون | |
| São Paulo | 25 سال | € 1.3 میلیون | |
| São Paulo | 24 سال | € 900 هزار | |
| Recife PE | 23 سال | € 400 هزار | |
| Recife PE | 23 سال | € 300 هزار | |
| Recife PE | 22 سال | € 300 هزار | |
| Recife PE | 22 سال | € 150 هزار | |
| Penapolense | 22 سال | € 150 هزار |
Reinaldo 37 سال دارد. تاریخ تولد: 6 مهر 1368.
پست: مدافع.
Reinaldo بازیکن Mirassol است.
Reinaldo – قد: 178 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: برزیل.
ارزش بازاری: € 350 هزار.
Reinaldo در فصل 2026 در همه رقابتها: 29 بازی، 2 گل و 5 پاس گل.
Reinaldo در فصل 2026 در همه رقابتها: 29 بازی، 2 گل و 5 پاس گل. دقایق بازی: 2,531. میانگین نمره: 6.8.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | سری آ برزیل | Mirassol - SP | 20 | 1,793 | 1 | 4 | 6.7 |
| کوپا لیبرتادورس | Mirassol - SP | 5 | 423 | 1 | 1 | 7.3 | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | سری آ برزیل | Mirassol - SP | 11 | 770 | 1 | 0 | 6.7 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 4 | 303 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025 | سری آ برزیل |
| Mirassol - SP |
| 30 |
| 2,562 |
| 12 |
| 6 |
| 7.0 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 10 | 838 | 1 | 1 | 6.6 |
| 2024-2025 | سری آ برزیل | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2024 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 23 | 1,986 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | Grêmio - RS | 4 | 360 | 2 | 0 | 7.2 | |
| کامپئوناتو گائوچو (برزیل) | Grêmio - RS | 3 | 238 | 0 | 1 | 6.1 |
| 2023-2024 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 9 | 810 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو گائوچو (برزیل) | Grêmio - RS | 7 | 630 | 1 | 1 | 6.6 | |
| کوپا لیبرتادورس | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2023 | سری آ برزیل | Grêmio - RS | 22 | 1,970 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو گائوچو (برزیل) | Grêmio - RS | 7 | 519 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 5 | 445 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2022-2023 | Brazilian Cup | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کامپئوناتو گائوچو (برزیل) | Grêmio - RS | 3 | 270 | 1 | 1 | 6.0 | |
| سری آ برزیل | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 2 | 7.4 |
| 2022 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 27 | 1,446 | 3 | 5 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا سودامریکانا | São Paulo - SP | 5 | 363 | 1 | 1 | 6.3 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 4 | 291 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 10 | 656 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 7 | 550 | 1 | 2 | – | |
| سری آ برزیل | São Paulo - SP | 5 | 231 | 0 | 0 | 6.4 | |
| کوپا سودامریکانا | São Paulo - SP | 5 | 392 | 0 | 0 | – | |
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 1 | 2 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 23 | 1,871 | 2 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 4 | 287 | 1 | 1 | 6.9 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 11 | 956 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | São Paulo - SP | 10 | 839 | 2 | 1 | 6.7 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 7 | 613 | 0 | 2 | – | |
| کوپا سودامریکانا | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 28 | 2,455 | 4 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 10 | 900 | 1 | 1 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | São Paulo - SP | 9 | 810 | 1 | 0 | 7.3 | |
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 2 | 180 | 1 | 1 | 7.3 |
| 2019 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 19 | 1,687 | 4 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 5 | 450 | 0 | 1 | 6.6 | |
| کوپا لیبرتادورس | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2018-2019 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 20 | 1,764 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 10 | 788 | 1 | 2 | 7.2 | |
| کوپا سودامریکانا | São Paulo - SP | 2 | 159 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | São Paulo - SP | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 10 | 881 | 2 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 5 | 370 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 9 | 798 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 4 | 301 | 1 | 1 | 7.0 | |
| کوپا سودامریکانا | São Paulo - SP | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.3 | |
| سری آ برزیل | Chapecoense | 9 | 794 | 0 | 3 | 6.7 |
| 2017 | سری آ برزیل | Chapecoense | 12 | 1,080 | 1 | 3 | 6.9 |
|---|
| 2016-2017 | سری آ برزیل | Chapecoense | 12 | 1,071 | 3 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Ponte Preta | 9 | 810 | 1 | 2 | 6.7 |
| 2016 | سری آ برزیل | Ponte Preta | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2015-2016 | سری آ برزیل | Ponte Preta | 14 | 1,260 | 1 | 3 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | São Paulo - SP | 10 | 642 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2015 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 6 | 431 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2014-2015 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 13 | 564 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2014 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 4.5 |
|---|
| 2013-2014 | سری آ برزیل | São Paulo - SP | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | سری آ برزیل | do Recife | 3 | 121 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | سری آ برزیل | do Recife | 4 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|